نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

نماي کامپوزيت

نمای کامپوزیت
نمای کامپوزیت یکی از نماهای پرطرفدار است که زیبایی و مزایای خاص خود را داراست . ورق آلومینیوم کامپوزیت نما در سال 1969در آلمان ابداع گردید. استقبال و استفاده فراوان از نمای کامپوزیت نشان دهنده کیفیت مناسب وعدم وجود هر گونه محدودیت در طراحی و اجرای این محصول می باشد.

ورقهای آلومینیوم کامپوزیت در حال حاضر در تمامی کشورهای دنیا علی الخصوص کشورمان ایران به طور گسترده مورد استفاده قرار گرفته است وجایگاه ویژه و کاربرد وسیعی را در نمای ساختمان پروژه های تجاری اداری برای خود یافته است.

صب نمای کامپوزیت در حال حاضر به چهار روش اجرا می‌شود که تمامی این روش ها استاندارد نیستند در زیر تمامی این روش ها توضیح داده شده و معایب و مزایای هرکدام ذکر شده است :

۱. روش نصب ثابت (Fixing)

۲. روش نصب هنگ یا ریلی (Hanging)

۳. روش نصب غیر استاندارد (H , L)

۴. روش نصب ثابت جدید (New Fixing)


نمای کامپوزیت در نگاه اول دارای مزایایی چون: قیمت مناسب(توجیه اقتصادی)، هنر و معماری مدرن، زیبایی منحصر به فرد آن ، سبک سازی و دوام آن نسبت به دیگر مصالح نما سازی ساختمان می باشد.

شرکت فنی و مهندسی طرح زیبا از بدو ورود نمای کامپوزیت در مسیر استفاده از آن قرار گرفت و برای اینکه کارفرمایان محترم بتوانند نسبت به توان مالی خود از این ورقها در ساخت ساز بهره کافی ببرند چند نوع از برندهای برتر نمای کامپوزیت را مورد استفاده قرار داده است.

http://www.tzs.ir/facade/composite/%D9%86%D8%B5%D8%A8-%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%D9%88%D8%B2%DB%8C%D8%AA
کامپوزیت - نمای کامپوزیت - کامپوزیت نما - ورق کامپوزیت - اجرای نمای کامپوزیت - قیمت ورق کامپوزیت


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: شرکت طرح زیبا
ایمــیل:
تلفن:
موقعیت: تهران
آدرس:
قیمت:
تاریخ ثبت آگهی:  جمعه 16 مهر 1395
تاریخ انقضای آگهی:  یکشنبه 16 آبان 1395
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 25 مهر 1395
بازديد: 9


 
ورود به سايت

ارسـال پيغـام
تماس بـا: شرکت طرح زیبا
در مـورد: نماي کامپوزيت
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

آگهي هاي اين شخص

نما چوب


نما چوب:نما چوب ساختمان ،نمايي زيبا،گرم و منحصربه فرد است که جلوه اي خاص در ظاهر ساختمان ايجاد ميکند. در کنار زيبايي نماي چوبي هميشه اين پرسش وجود داشته که براي ...

تهران - 07/25

نماي کامپوزيت


نماي کامپوزيتنماي کامپوزيت يکي از نماهاي پرطرفدار است که زيبايي و مزاياي خاص خود را داراست . ورق آلومينيوم کامپوزيت نما در سال 1969در آلمان ابداع گرديد. استقبال و ...

تهران - 07/25


برو بالا
novintabligh.com