نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

تعمير و نگهداري موتورخانه مرکزي ساختمانهاي مسکوني و اداري

نگاهی به وضعیت فعلی نصب، تعمیر و بویژه نگهداری موتورخانه های ساختمانهای مسکونی، اداری و صنعتی و ارتباطات ما با شرکتهای برتر و برندهای ممتاز بین المللی، ما را بر آن داشت که خدمات ویژه ای را برای اولین بار در ایران بر اساس استاندارهای بین المللی ارائه نماییم. هزینه های گزاف تعمیرات اغلب به دلیل عدم رعایت الزامات و استانداردها در هنگام انتخاب سیستم، نصب غیر اصولی و بویژه نگهداری بوجود می آید. این هزینه های سالانه که پس از چند سال به هزینه های گزاف تبدیل می شود باعث مصرف بیش از استاندارد سوخت شده و هزینه های جاری ساختمان را به شدت افزایش داده و هزینه های غیر قابل قبولی را در حوزه گاز (گازوئیل) مصرفی به صاحبان سیستم تحمیل می نماید.
شرکت سرو انرژی کیا با سابقه درخشان در حوزه بهینه سازی مصرف سوخت و سامانه های هیبرید و با استفاده از تجربیات نوین شرکتهای خدمات انرژی در اروپا، نگهداری موتورخانه های مسکونی و اداری را با بالاترین استاندارد و با استفاده از تیم متخصص بعهده می گیرد.
موتورخانه - تعمیر موتورخانه - نگهداری موتورخانه - تعمیر موتورخانه مرکزی - نگهداری موتورخانه مرکزی - تعمیر و نگهداری موتورخانه - موتورخانه مرکزی مسکونی - - موتورخانه مرکزی اداری - s.gif


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: سرو انرژی کیا
ایمــیل:
تلفن:
021-26153249، 09123271856، 09121728781
موقعیت: تهران
آدرس: تهران - میدان تجریش - دارآباد
قیمت: با ما تماس بگیرید
تاریخ ثبت آگهی:  چهارشنبه 18 فروردین 1395
تاریخ انقضای آگهی:  دوشنبه 12 مهر 1395
تاريخ بروز رساني:  چهارشنبه 18 فروردین 1395
بازديد: 8


 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: سرو انرژی کیا
در مـورد: تعمير و نگهداري موتورخانه مرکزي ساختمانهاي مسکوني و اداري
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

برو بالا
novintabligh.com