نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

طراحي و ساخت باغچه ديواري

دیوار سبز
شهرنشینی امکان گسترش فضای سبز در سطح زمین را کاهش داده و دیگر مثل گذشته داشتن حیاط و بالکنی بزرگ و بالطبع باغچه ه¬ای زیبا ممکن نیست. گسترش فضای طبیعی در راستای عمودی راهکاری مناسب برای این موضوع می باشد. این باغچه عمودی که دیوار سبز نامیده می¬شود امکان پرورش و نگهداری گستره وسیعی از گیاهان متناسب با سلیقه شما را با هر ابعادی فراهم می¬کند. وجود فضای سبز در خانه¬¬ شما حس مهمان¬ نوازی و نزدیکی را ایجاد می-کند. همچنین حضور گیاهان در محیط کار باعث کاهش بی حوصلگی و افزایش کارایی کارمندان می گردد. علاوه بر زیبایی چشم¬ نواز، تاثیری که گیاهان در تصفیه هوای اتاق و تولید اکسیژن خالص دارند بی نظیر است. از یک سو گیاه طی فرایند فتوسنتز کربن را به اکسیژن تبدیل می کند و از سوی دیگر خاک نگهدارنده گیاه نیز نقش بسزایی در حذف سموم از هوای اتاق را داراست.

مزایای دیوار سبز ما
گیاهان در یک پوشش نمدی بادوام و غیر واکنش دهنده با خاک رشد می کنند. ساختار جیب¬ دار دیوار سبز ما انعطاف زیادی به آن داده است. در هر جیب مقدار تقریبی یک مشت خاک قرار می گیرد که این مقدار خاک باعث ایجاد تعادل در میزان PH شده و محلی برای نگهداری میکرواورگانیسم ها جهت زنده نگهداشتن فضای نمدی می شود. خاصیت جذب آب توسط نمد، باعث می شود آب و مواد مغزی به صورت یکنواخت بین گیاهان پخش شود. همچنین منافذ ریز الیاف نمد تنفس مناسب ریشه گیاهان را میسر می کند. به کمک گرانش و خاصیت انتقال آب توسط نمد، زهکشی مناسبی انجام شده و در نتیجه ریشه گیاهان دچار پوسیدگی نمی شوند.
سیستم هوشمند و تمام اتوماتیک
سیستم آبیاری به صورت تمام اتوماتیک بوده و به کمک پمپ، آب مورد نیاز گیاهان را تامین می¬کند. به کمک سیستم چرخشی، آب زهکشی جمع آوری شده و پس از عبور از فیلتر مجددا پمپاژ می شود. همچنین سیستم نوردهی اتوماتیک، متناسب با نوع گیاه نور را با شدت و طیف مورد نیاز به دیوارسبز می تاباند. این نور نقش بسیار مهمی در فرایند فتوسنتز داشته و باعث شادابی و طراوت گیاهان می شود.
استفاده از ریشه پیچ جهت افزایش انعطاف پذیری
ریشه پیچ از جنس نمدی نازک می باشد. گیاهان ابتدا در ریشه پیچ قرار می گیرند و سپس در جیب های دیوار نصب می شوند. چنانچه بنابه سلیقه تصمیم گرفتید که چیدمان و یا نوع گیاهان تغییر کند، این کار براحتی با بیرون آوردن ریشه پیچ از جیب¬ ها ممکن می باشد. همچنین مانند هر باغچه دیگری تغییرات غیر قابل پیش بینی ممکن است در شرایط زندگی گیاهان مانند رطوبت، دمای هوا و نور رخ دهد و یا اینکه ممکن است یک گیاه دچار بیماری شود. در این شرایط جابجایی و تعویض گیاهان به راحتی انجام می¬گیرد.
پیشنهادات فصلی
هر ساله با فرارسیدن فصول مختلف، طیف متنوعی از گیاهان مخصوص آن فصل به شما معرفی خواهند شد تا بنا به سلیقه خود بر روی دیوار سبز نصب کنید. همچنین می توانید با کاشت بذر گل و گیاه محبوب خود در دیوار سبز تجربه کاملی از کشاورزی داشته باشید!
خدمات پس از فروش
پس از نصب دیوار سبز، برنامه نگهداری شرکت طرح رویش نو آغاز می¬شود. در این مرحله و به ¬منظور اطمینان از سلامت، ماندگاری و زیبایی گیاهان، کارشناسان ما مطابق برنامه زمان¬بندی شده در محل حاضر شده و به بررسی دیوار می¬پردازند. اصلاح و یا تعویض گیاهان پژمرده، هرس و کوددهی گیاهان و مشاوره تعویض گیاهان شامل خدمات پس از فروش ما می¬شود.
مدیریت :سلمانی
تلفن:09338087046....09197660653
طراحی و ساخت باغچه دیواری


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: amir
ایمــیل:
تلفن:
09197660653
موقعیت: تهران
آدرس: تهران
قیمت:
تاریخ ثبت آگهی:  پنجشنبه 30 اردیبهشت 1395
تاریخ انقضای آگهی:  سه شنبه 25 آبان 1395
تاريخ بروز رساني:  پنجشنبه 30 اردیبهشت 1395
بازديد: 19


 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: amir
در مـورد: طراحي و ساخت باغچه ديواري
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:
ارسال به ايميل
ارسال به صندوق پيامها

آگهي هاي اين شخص

کاشي سراميک انتيک


کاشي سراميک تنديس مديريت :سلماني, [۱۷.۰۵.۱۶ ۱۰:۵۲]کاشي سراميک تنديس مديريت :سلماني, [۱۵.۰۵.۱۶ ۱۹:۲۹]کاشي سراميک تنديس مديريت :سلماني, [۱۳.۰۵.۱۶ ۱۵:۵۱]امير س, [۱۰.۰۵.۱۶ ...

تهران - 02/30

طراحي و ساخت باغچه ديواري


ديوار سبز شهرنشيني امکان گسترش فضاي سبز در سطح زمين را کاهش داده و ديگر مثل گذشته داشتن حياط و بالکني بزرگ و بالطبع باغچه ه¬اي زيبا ممکن نيست. گسترش فضاي طبيعي در ...

تهران - 02/30

طراحي ساخت دکوراسيون با ام دي اف


ويژگي هاي ام دي اف هاي دفتر تنديس1) داراي تکنولوژي ضد حريق:به دليل به کار گيري تکنولوژي ضد حريق اين محصول، مقاوم در برابر آتش است. اين کالا را مي توان با ساير ...

تهران - 02/30

کاشي سراميک انتيک


کاشي سراميک تنديس مديريت :سلماني, [۱۹.۰۵.۱۶ ۱۳:۱۹]کاشي سراميک تنديس مديريت :سلماني, [۱۷.۰۵.۱۶ ۱۰:۵۲]کاشي سراميک تنديس مديريت :سلماني, [۱۵.۰۵.۱۶ ۱۹:۲۹]کاشي سراميک ...

تهران - 02/30


برو بالا
novintabligh.com