نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

قيمت آسانسور

آسانسور به‌منظور انتقال افراد و اجسام به‌صورت عمودی و در راستای محور Y از آسانسور و یا (Elevator) استفاده می‌شود. امروزه از آسانسور در ساختمان‌های مرتفع استفاده می‌شود. از قابلیت‌های آسانسور می‌توان به جا به‌جای در طبقات ساختمان و قابلیت انتقال بار و افراد اشاره نمود.

آسانسور

وجود تنها یک آزادی محور در آسانسور باعث شده است که این وسیله تنها در راستای عمود قابلیت جابه‌جایی داشته باشد و این به‌وسیله‌ی ریل‌های تهویه شده در درون چاله آسانسور و با استفاده از موتور کشنده تهویه شده در بالا کشیده شده و در بین ریل‌ها و درون چاله حرکت می‌نماید. آسانسور با استفاده از یک سیستم مرکزی قابل هدایت بوده که این سیستم توسط افراد چه از بیرون چه از داخل آسانسور هدایت می‌شود و هیچ‌گونه محدودیتی سنی برای استفاده از آن تعیین نشده است.

ازآنجایی‌که این وسیله به‌عنوان یک وسیله عمومی شناخته می‌شود، پس استانداردهای استفاده‌شده در آن نیز باید برای تمامی افراد با هر سنی قابل‌استفاده باشد.

آسانسورها معمولاً یا داخل ساختمان هستند و یا خارج از ساختمان که نوع اول بیشتر رواج دارد. در نوع دوم معمولاً این نوع آسانسور برای ساختمان‌های بسیار بلند و به‌صورت شیشه‌ای به کار می‌رود.

http://sanatesakhteman.ir/Lifts-escalators/
آسانسور - قیمت آسانسور


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: sanatesakhteman
ایمــیل:
تلفن:
موقعیت: تهران
آدرس:
قیمت:
تاریخ ثبت آگهی:  سه شنبه 15 تیر 1395
تاریخ انقضای آگهی:  یکشنبه 12 دی 1395
تاريخ بروز رساني:  سه شنبه 15 تیر 1395
بازديد: 6


 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: sanatesakhteman
در مـورد: قيمت آسانسور
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

آگهي هاي اين شخص

قيمت آسانسور


آسانسور به‌منظور انتقال افراد و اجسام به‌صورت عمودي و در راستاي محور Y از آسانسور و يا (Elevator) استفاده مي‌شود. امروزه از آسانسور در ساختمان‌هاي مرتفع استفاده ...

تهران - 04/15


برو بالا
novintabligh.com