نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

مقالات حسابداري با ترجمه آماده

Dividend policy: a review

N. Bhattacharyya

I. H. Asper School of Business, University of Manitoba,

Winnipeg, Canada

چكیدههدف: هدف این مقاله نگاهی اجمالی به تئوری های عمده خط مشی سود قابل توزیع و نتیجه گیری از شواهد تجربی این تئوری ها می باشد.

طرح / روش شناسی/رویكرد : مقالات تجربی و تئوریك در مورد خط مشی سود قابل توزیع شناسایی و مورد بررسی قرار می گیرد

یافته ها: استنباط می شود كه هنوز معماهای مشهور سود قابل توزیع بدون حل باقی مانده اند. همچنین شماری از واقعیت های تجربی در مورد سود قابل توزیع از سوی محققین ذكر شده است.

محدودیت ها و استدلال های تحقیق: همانند هر مقاله ای كه به بازنگری می پردازد ، محدودیت عمده این است كه بالاجبار از برخی از مقاله ها صرف نظر می شود.همچنین به محض انتشار نتایج یك تحقیق جدیدتراز اعتبار زمانی آن كاسته می شود.

ابتكار/ ارزش: این مقاله درك جامعی از معمای سود قابل توزیع و نمونه های عمده ای از خط مشی سود قابل توزیع را به خوانندگان ارائه خواهد كرد. این مقاله همچنین واقعیت های عمده ای در مورد خط مشی سود قابل توزیع را نشان می دهد.

كلید واژه ها: سود قابل توزیع (سود قابل توزیع) ، پرداخت، شركت مالی۱۰ صفحه / ۱۰۰۰۰ تومان

۰۹۱۹۱۶۶۵۶۶۲
...................................................
عنوان مقاله:

Human capital convergences in

intellectual capital and

sustainability reports

Matteo Pedrini

ALTIS – Postgraduate School of Business and Society, Via San Vittore,

Milano, Italy

هدف: هدف این مقاله بررسی نكاتی از همگرایی بین سرمایه فكری و گزارش های مسئولیت شركتی با تمركز بر نظریه های سرمایه انسانی می باشد.

طرح/رویكرد/روش: برای مشاهده این سطح از تركیب، این مقاله مولفه های عمومی بین حسابداری سرمایه انسانی و راهبردهای ابتكاری گزارش جهانی 2002 ( GRI) را تحلیل می كند.روش ارزیابی شامل مطالعه اندیكاتورهایی كه برای كاركنان پیشنهادی در GRI اغلب در 20 نمونه برتر بین المللی برای گزارش های سرمایه فكری مورد استفاده قرار می گیرد، می باشد.

یافته ها : نتایج یك همپوشانی بزرگ از اندیكاتورهای 3 نظریه را نشان می دهد: تشریح سرمایه انسانی، گزارش تنوع و فرصت و اندازه گیری كیفیت و شدت آموزش .

محدودیت ها و استدلال های پژوهش: این پژوهش بر سرمایه انسانی كه یكی از سه بعد سرمایه فكری به شمار می رود تمركز كرده است. مطالعه نكات همگرایی بین مسئولیت شركتی و دو بعد باقی مانده از سرمایه فكری یعنی سرمایه شبكه و سرمایه سازمانی نیز می توانست جالب باشد.

استدلال های كاربردی: نتایج نشان می دهد كه فرصت برای تركیب سرمایه فكری و گزارش مسئولیت شركتی در یك گزارش جهانی كه برای جهت دهی به كاركردهای اساسی در گسترش سرمایه انسانی مفید خواهد بود، وجود دارد.

پیشینه/ارزش: این مقاله امكان اینكه یك مدیریت صحیح كاركردهای مسئولیت شركتی فرصتی برای گسترش سرمایه فكری و منبع ایجاد ارزش خواهد بود را مد نظر قرار می دهد.

واژگان كلیدی: سرمایه فكری، دارایی های ناملموس،سرمایه انسانی

نوع مقاله :پژوهشی

۱۹ صفحه/ ۱۵۰۰۰ تومان

۰۹۱۹۱۶۶۵۶۶۲

.............................................

Are ABC and RCA Accounting Systems Compatible with Lean Management

B Y L AW R E N C E P. G R A S S O , D B A

مقدمه :

به محض این که تعدادی از شرکت های ایالات متحده با رقابت سر سختانه در دهه ی 1980 (عمدتا از سوی شرکت های ژاپنی) مواجه شدند تعدادی از مدیران در این شرکت ها ( شرکت های تولیدی ایالات متحده) به سیستم های حسابداری شان به عنوان منابع اطلاعاتی برای کمک در صحنه ی رقابت نگاه کردند اما متوجه شدند که سیستم های حسابداری شان این ویژگی را ندارند.

سیستم های حسابداری به منظور پشتیبانی گزارش های مالی که درباره ی آماده سازی پروژه ها واطلاعاتی در باره یمحصولات وسرویس دهی ها یی که از شکل طبیعی خارج شده بودند استفاده می شد واین گونه اطلاعات برای طراحی وکنترل تصمیم گیری زمانی به مدیران می رسید که خیلی دیر بود. در این زمان روبین کوپر و رابرت کاپلن ABC را معرفی کردند.آن به عنوان مسیری برای بازیابی ارتباط هزینه های سیستم دیده می شد و شرکت های ایالات متحده شروع به گسترش سیستم های ABC شدند. مطالعات موردی این سازگاری ها را به ترتیب زمانی گزارش می کردند .

دیدگاه های مدیران این محصولات به سمت بالا ترین قسمت برگشت. تغییراتی در قیمت گذاری محصول ،تبلیغات و تصمیم گیری های پیچیده بر مبنای هزینه های ABC منجر به گسترش هایی در امتیاز بندی و رقابت برای تعدادی از شرکت های ایالات متحده شد. در همان زمان تعدادی از شرکت های پیشروی رقیب به کار خانه های ایالت متحده که شرکت های کم سود نامیده می شدند یورش بردند

تاریخ تالیف:

پاییز ۲۰۰۵

۱۶ صفحه / ۱۵۰۰۰ تومان

۰۹۱۹۱۶۶۵۶۶۲

مقاله حسابداری با ترجمه - تئوری مدیریت - مقاله درباره - با سرمایه کم - با سرمایه کم - مقاله مدیریت مالی با ترجمه - ترجمه مقاله Management - مقاله مدیریت مالی با ترجمه - با سرمایه کم - مقاله ترجمه سیستم اطلاعات مدیریت


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: مهدی عباسی
ایمــیل:
تلفن:
موقعیت: تهران
آدرس:
قیمت: 10000/15000
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 8954
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: مهدی عباسی
در مـورد: مقالات حسابداري با ترجمه آماده
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:
ارسال به ايميل
ارسال به صندوق پيامها

آگهي هاي اين شخص

مشاوره پايان نامه ادبيات فارسي


مشاوره /تنظيم و تکميلپروپوزالتحقيق ارشد و دکتريمقالهو ساير خدمات تخصصي فقط رشته ادبيات فارسي( گرايش زبان و ادبيات فارسيادبيات کودکادبيات مقاومتادبيات ...

تهران - 07/15

استخراج مقاله از پايان نامه


استخراج مقاله از پايان نامهو ساير خدمات آموزشي:ترجمه دقيق و فوري انواع متون دانشگاهي / نامه ها / بروشور ها / كتابچه هاي راهنما / علمي / تجاري و....ترجمه حرفه اي ...

تهران - 07/15

مقالات تخصصي مديريت با ترجمه آماده -2009


مقاله تخصصي مديريت با ترجمه آماده 2009Expert Systems with Applications 36 (2009) 209–218 Designing a knowledge-based system for strategicplanning: A balanced scorecard perspective Hao-Chen Huang *Graduate Institute of Business ...

تهران - 09/22


برو بالا
novintabligh.com