نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

تسويه حساب پايان سال پرسنل

با توجه به پایان سال 94 و زمان قطع همکاری برخی از پرسنل و کارگران با کارفرمایان ، همیشه فصل زمستان خاطره پایان یک سال همکاری مستمر و خوب در قراردادهای مدت موقت و یا کار معین می باشد .
در پایان این فصل که مصادف با اتمام سال 94 نیز می باشد بنا به دلایلی مختلف من جمله اتمام مدت قرارداد در قرارداد های کار مدت موقت ، انجام کار در قراردادهای کار معین ، نارضایتی کارگران و یا کارفرمایان از نحوه همکاری و فعالیت و یا .... بحث تسویه حساب های پرسنل ، تعدیل نیرو ، توافقات ، اخراج و یا ترک کار بسیار داغ می باشد .
از آنجایی که با شروع فصل بهار اکثرا توافقات و تسویه حساب های انجام شده در پایان سال منجر به شکایت کارگران در مراجع حل اختلاف کار می گردد و نیز عدم آگاهی کامل مدیران و کارفرمایان از چگونگی انجام تسویه حساب قانونی با پرسنل ، کارشناسان مجموعه قانون گستر افتخار دارند که در زمینه مشاوره ، آموزش و اجرای تسویه حساب های پرسنل ، بررسی امور قراردادها، رسیدگی به تخلفات پرسنل و ..... از ابتدای اسفند 94 در کنار مدیران و کارفرمایان بوده و به نحوه شایسته که در آینده خطری ایشان را تهدید ننماید و یا ضرری به مدیران وارد نشود ، انجام وظیفه نمایند .
پیشگیری بهتر از درمان است
قبل از هر اقدامی با ما مشورت نمایید .
تلفن : 79 الی 77514176
سایت : http://ghanongostar.com/
قانون گستر - بیمه - قانون کار - قانون گستر - خدمات - قانون کار


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: قانون گستر
ایمــیل:
تلفن:
02177515152
موقعیت: تهران
آدرس: شریعتی - سه راه طالقانی
قیمت: تماس گرفته شود
تاریخ ثبت آگهی:  شنبه 01 اسفند 1394
تاریخ انقضای آگهی:  چهارشنبه 01 اردیبهشت 1395
تاريخ بروز رساني:  شنبه 15 اسفند 1394
بازديد: 5


 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: قانون گستر
در مـورد: تسويه حساب پايان سال پرسنل
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:
ارسال به ايميل
ارسال به صندوق پيامها

آگهي هاي اين شخص

کنفرانس ملي توانمندسازي مديران


کنفرانس ملي توانمندسازي مديرانسرفصل هاي کنفرانس :آموزش و بررسي قوانين جديد روابط کار ( قانون کار )روانشناسي کار و بهره وري راهبردي کسب و کار جديدترين سرفصل هاي ...

تهران - 07/30


برو بالا
novintabligh.com