نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

خدمات ارسال پيام کوتاه

استفاده از پیام کوتاه، آسان و لذت بخش است. امروزه کمتر کسی پیدا می شود که برای برقراری ارتباط های کاری، خانوادگی، دوستانه و سایر موارد از این سرویس استفاده نکرده باشد. همین خاصیت، پیام کوتاه را به یکی از پراستفاده ترین سرویس های شبکه های تلفن همراه تبدیل کرده است، بطوریکه تعداد پیام های رد و بدل شده در روز گاهی از تعداد تماس های تلفنی برقرار شده نیز بیشتر می شود.

امروزه در جهان، فراگیری پیام کوتاه، آن را به یکی از مؤثرترین ابزار اطلاع رسانی تبدیل کرده است. بعلاوه، با برقراری سیستم های مناسب نرم افزاری بر روی این سرویس، می توان استفاده های متنوعی از آن بعمل آورد.

شرکت فناوری هوش مصنوعی ( فهم ) HataMo.com با استفاده از فن آوری روز و با همکاری با شرکت های بزرگ سرویس دهنده پیام کوتاه و اتصال به مرکز پیام کوتاه شرکت مخابرات ایران (ITC SMSC)، اقدام به ارائه سرویس های ارزش افزوده پیام کوتاه نموده است.

با نام تجاری خود مانند شرکت های بزرگ پیام ارسال نمایید ( بجای شماره پیام کوتاه که ممکن است تعداد ارقام زیادی داشته باشد با نام تجاری خود پیام کوتاه ارسال نمایید ، این امر موجب بخاطر سپردن نام تجاری شما در ذهن مخاطبان شما می شود )

نمونه هایی از این سرویس ها عبارتند از:

*
سرویس های اطلاع رسانی
*
سرویس های اعلان واخطار
*
سرویس های اطلاع رسانی هوشمند
*
نظرسنجی
*
برگزاری مسابقات
*
فرم های اطلاعاتی


به سایت www,HataMo.com مراجعه کنین
پیام کوتاه - اس ام اس - SMS - ارزش افزوده


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: HataMo.com
ایمــیل:
تلفن:
02612203541
موقعیت: کرج
آدرس:
قیمت:
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 11
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: HataMo.com
در مـورد: خدمات ارسال پيام کوتاه
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

برو بالا
novintabligh.com