نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

مهاجرت به استراليا براي مهندسين/ تهيه سي دي آر

سی دی آر كه مخففCompetency Demonstration Report است در واقع گزارشی است از صلاحیت های شخصی كه مهندسین متقاضی مهاجرت به استرالیا باید در مورد پروژه های كاری كه در آن شركت داشته اند به سازمان ارزشیابی مهندسین در استرالیا ارائه دهند. و سازمان ارزشیابی مهندسین با توجه به مدارك تحصیلی و سابقه كاری و مطالعه سی دی آر تصمیم می گیرند كه آیا شما مطابق با استانداردهای استرالیا مهندس شناخته می شوید یا خیر.

در واقع سازمان ارزشیابی مهندسین با مطالعه سی دی آر ، به دنبال صلاحیت های فرد به عنوان یك مهندس طبق استاندارهای استرالیا می گردد. اهمیت سی دی آر تا حدی است كه ممكن است مثلا دو نفر كه از یك دانشگاه فارغ التحصیل شده اند، یكی طبق استانداردهای استرالیا مهندس شناخته شود و دیگری خیر.

برای مهندسین متقاضی مهاجرت به استرالیا ، تنظیم سی دی آر مهمترین و پر دغدغه ترین قدم می باشد. اگر در مرحله اول ارزشیابی به علت نداشتن سی دی آر متقاعد كننده ، پرونده رد شود فرد متقاضی برای اقدام مجدد نه تنها باید مبلغ 460 دلار استرالیا بپردازد بلكه ارایه مجدد سی دی آر بسیار مشكل خواهد شد و اگر در مواردی در سی دی آر اولیه موارد خلاف استانداردهای استرالیا گنجانده شده باشد، شاید دیگر هرگز نتوان پرونده را نجات داد.

از این رو اكثر مهندسین برای اقدام ناگزیر به كمك گرفتن از شركت های مهاجرتی هستند. كه البته از آنجا كه نوشتن سی دی آر برای همه شركت های مهاجرتی نیز میسر نیست، حتی برخی از شركت ها هیچ گونه كمكی در این زمینه به موكلین خود ارایه نمی دهند.

از آنجا كه من به مدت دوسال مشغول كمك به مهندسین در تنظیم سی دی آر بوده ام و مشاهده می كردم بسیاری از مهندسین با من تماس می گرفتند و تقاضای آنها فقظ كمك گرفتن در تنظیم سی دی آر بوده و نه در همه مراحل مهاجرت ، تصمیم گرفتم این امكان را فراهم سازم تا مهندسین متقاضی بتوانند مستقیما با من تماس بگیرند
سی دی آر - مهاجرت به استرالیا - مهاجرت مهندسین


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: kianoosh Mahmoodi
ایمــیل:
تلفن:
09358751994
موقعیت: تهران
آدرس:
قیمت:
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 773
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: kianoosh Mahmoodi
در مـورد: مهاجرت به استراليا براي مهندسين/ تهيه سي دي آر
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

برو بالا
novintabligh.com