نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

شرکت پژوهشي فرهنگي انديشه سازان پوياي سعادت

شرکت پژوهشی- فرهنگی اندیشه سازان پویای سعادت با هدف بهینه سازی در امر توزیع و فروش و ارائه خدمات درون سازمانی قدم به عرصه مدیریت و بازرگانی گذاشت.
ماهیت شرکت پژوهشی- فرهنگی اندیشه سازان پویای سعادت به خودشناسی مجموعه های بازرگانی و صنعتی مرتبط می باشد. بدین معنا که همواره سازمانها و شرکتهای بازرگانی اعم از توزیع و فروش، در مباحث منابع انسانی نیازمند کسب بازخورد و اطلاعات در خصوص روند اجرایی خود می باشند. دریافت این اطلاعات سبب تعالی و رشد سازمانها و مجموعه ها می باشد.
ضمن اینکه انجام پژوهش ها و تحقیقات به عنوان سابقه تاریخی تحقیقات انجام گرفته برای یک شرکت باقی خواهد ماند، شرکت پژوهشی- فرهنگی اندیشه سازان پویای سعادت با آگاهی از نیاز سازمانها و شرکتها، خدمات متنوعی را در زمینه فروش کالاها و خدمات و نیز در بحث درون سازمانی ارائه می نماید. شرح هر یک از این خدمات بصورت مفصل در بخش منوهای اصلی در قسمت مرکز آموزش سایت ذکر گردیده است.
در خصوص شبکه جمع آوری اطلاعات نیز، لازم به ذکر است که این شرکت از شبکه ای منظم در سطح استان خراسان رضوی بهره مند می باشد. ضمن اینکه در سایر شهرها نیز شبکه جمع آوری اطلاعات شرکت از پوشش مناسبی برخوردار می باشد. فهرستی از ریزنامه کاری شرکت اندیشه سازان پویای سعادت نیز در قسمت کاتالوگها تحت Powerpoint آورده شده است.
شرکت پژوهشی- فرهنگی اندیشه سازان پویای سعادت، آماده ارائه خدمات و همکاری به صورت مشاوره، تحقیق و جمع آوری اطلاعات در سطح خراسان رضوی و نیز در سطح ملی می باشد
BADRTOOS - مدیریت اجرایی


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: رضانوري
ایمــیل:
تلفن:
05112240568
موقعیت: خراسان
آدرس: مشهد ،میدان راه آهن ،ابتدای خیابان هاشمی نژاد،پلاک 284
قیمت: توافقي
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 73
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: رضانوري
در مـورد: شرکت پژوهشي فرهنگي انديشه سازان پوياي سعادت
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:
ارسال به ايميل
ارسال به صندوق پيامها

برو بالا
novintabligh.com