نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

گروه تحقيقاتي چاپ و بسته بندي پرشين پک

نیاز به تیم تحقیقاتی متخصص در کنار تولید کنندگان پرتوان ایرانی و نبود اطلاعات تولیدی در مورد تکنولوژیهای جدید ما را برآن داشت تا با بکار گرفتن تجربه و دانش خویش،تیمی تحقیقاتی در زمینۀ صنعت چاپ و بسته بندی تشکیل دهیم.

در بسیاری از کشورهای توسعه یافته ،انجام عملیات تحقیق و بررسی از زوایای مختلف قبل از شروع هر تجارت(حتی بسیار کوچک) بخشی اساسی و حائز اهمیت می باشد.این گروه قصد دارد با تمام توان به جهت ارتقا سطح علمی خود و فعالان صنعت چاپ و بسته بندی تلاش نماید و هر آنچه در شکوفایی و رشد این صنعت تاثیر گذار است را باطلاع برساند.

متاسفانه تاکنون امورتحقیقاتی بطور جدی در نظر گرفته نشده است و شاید این موضوع دلیلی برای کندی پیشرفت ها در صنعت چاپ می باشد.

روش کار:
گروه تحقیقاتی پرشین پک در رابطه با موضوع مورد تحقیق در مقالات و آرشیو های به روز دنیا و سایتهای اینترنتی مختلف جستجو می نماید و در صورت لزوم با تولید کنندگان ماشین آلات یا مواد اولیه مربوطه ،ارتباط برقرار می نماید و در نهایت مجموعه ای ازاطلاعات را در اختیار مشتریان خویش قرار خواهد داد.

این اطلاعات حائز ارزش بسیار زیادی می باشد چراکه با بررسی های اولیه در ارتباط با راه اندازی یک خط تولید ویا گسترش عملیات تولیدی جدید،براحتی قبل از پرداخت هزینه های سنگین میتوان بسیاری از اطلاعات مربوطه را دردست داشت و پس از بررسی جوانب امر اقدام به انجام مراحل کاری نمود.

10 سال تجربۀ ما درعملیات قبل از چاپ ،حین چاپ ،انواع مرکبهای چاپی و تکنولوژی IT اطمینانی است برای شما که پرشین پک را به عنوان مشاور و محقق درصنعت چاپ و بسته بندی انتخاب نمایید.

کارشناسان این تیم:
تمامی کارکنان این مجموعه دارای اطلاعات تخصصی و فنی می باشند و چندین سال در کارخانه های چاپ فعالیت نموده اند ، و دارای اطلاعات تئوری و اجرایی می باشند.

چاپ:
این واحد متشکل از زیر مجموعه های هلیوگراور و فلکسوگراور می باشد که شامل چاپ های 3لایه،2لایه، تک لایه،آلومینیوم و کاغذ است ،لازم به ذکر است عمده فعالیت این گروه انجام عملیات مشاوره ای به کارخانه های چاپ بوده است.

مرکب های چاپی:
تخصص کارشناسان این واحد در بهینه سازی خطوط تولید مرکب های فلکسو و هلیو گراور(پلی اتیلن، پلی استر، pvc وopp) به منظور کاهش پرت تولید ، افزایش راندمان تولید و رفع مشکلات کیفی (چسبندگی، مقاومت حرارتی،شید رنگ و ... )می باشد.

اتوماسیون:
ارائه دو نرم افزارمجزا جهت عملیات چاپ و مرکب سازی که پس از سالها تلاش توسط گروه برنامه نویسی این مجموعه به انجام رسیده است و شامل بخش های سفارشات،تولید،انبار و واحد مالی می باشد.
نرم افزار اختصاصی کارخانجات چاپ یکی از کاملترین نرم افزارهای موجود در صنعت چاپ است و از مهمترین مزایای این نرم افزار ارتباط هماهنگ مابین بخشهای مختلف(مالی،انبار،سفارشات و تولید) می باشد.با استفاده از این نرم افزار امکان محاسبه قیمت تمام شده محصولات تولیدی با توجه به مواد مصرفی ،پرت حلال و ضایعات وجود دارد.این نرم افزار دارای بخش های تخصصی انبار چاپ از جمله انبار سیلندر،انبار محصولات چاپی و انبار مواد اولیه بصورت دو واحدی می باشد.

واحد فنی مهندسی:
شامل واحدهای برق والکترونیک و مکانیک می باشد.
عملیات بهینه سازی ،مشاوره،طراحی،راه اندازی،آموزش،نگهداری و اتوماسیون صنعتی در زمینه ماشین های چاپ،لمینیت،برش و پانچ توسط کارشناسان این واحد انجام می گیرد.

هدف اصلی ازراه اندازی این سایت ایجاد ارتباط مابین تکنولوژی های جدید و افراد تولید کننده ، همچنین یافتن بهترین و کوتاهترین روش در مسایل مربوط به تولید و بسته بندی و همچنین بهره گیری از امور تحقیق و توسعه در صنعت چاپ می باشد.

دارا بودن گروه تحقیقاتی متخصص ومترجمین دارای اطلاعات فنی، به همراه استفاده از اطلاعات روز ،پرشین پک را به عنوان تخصصی ترین گروه تحقیقاتی معرفی می نماید.
پرشین پک - مشاوره چاپ - مشاوره مرکب - مشاوره بسته بندی - مرکب سازی - تحقیقات چاپی - تعمیر پانچ - دانش مسایل روز - مراحل تولید کارخانه


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: پرشین پک
ایمــیل:
تلفن:
0261-4418645 , 4421831
موقعیت: کرج
آدرس:
قیمت:
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 139
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: پرشین پک
در مـورد: گروه تحقيقاتي چاپ و بسته بندي پرشين پک
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

برو بالا
novintabligh.com