نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

مشاوره نقد وارتقاء کيفيت مقاله قبل از ارسال به جورنال

اغلب مقالات دانشگاهی که از پروژه های دانشجویی یا پژوهشی دیگر تهیه شده است فقط به دلایل ساده و کلاسیکی نظیر عدم پیروی از ساختارهای مناسب برای تهیه مقاله از سوی جورنالهای معتبر مردود می شوند.
من به شما پیشنهاد می کنم درصورتی که مقاله ای علمی از پایان نامه دانشجویی خود و یا از پژوهش خود تهیه کرده اید و قصد دارید آن را در جورنالهای معتبر داخلی و خارجی ( فارسی یا انگلیسی ) منتشر کنید، قبل از این کار از نظرات نقادانه من نسبت به مقاله خودتان آگاه شوید.
من به این علت که خود ادیتور و داور مقالات جورنالهای بین المللی علمی هستم کاملا آشنا هستم که ادیتورها و داوران مقالات این جورنال ها به چه نکاتی حساس هستند و به شایعترین دلایل مردود کردن مقالات توسط داوران جورنالها آشنا هستم.
بنابراین قبل از اینکه مقاله خود را به جورنال ارسال کنید من می توانم تا حد قابل توجهی نظرات نقادانه و اصلاحات لازم برای ساختار و حتی اصلاحات لازم برای نگارش پاراگرافهای مقاله شما را به شما ارائه دهم تا هنگامی که مقاله خود را به جورنال ارسال می کنید بعد از چند ماه برررسی در جورنال با نتیجه مردودی مواجه نشوید و امکان پذیرش مقاله شما افزایش یابد.
ممکن است مقاله ای که شما خود نیز آن را در حد انتشار در یک جورنال معتبر خارج از کشور نمی دانید با این اصلاحات به درجه ای برسد که حتی قابلیت انتشار در جورنالهای نمایه شده در آی اس آی (ISI) را هم داشته باشد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر با ایمیل یا وب سایت من تماس بگیرید:

ایمیل: drjalalian@yahoo.com

وب سایت: http://www.drmehrdad.com

من تا اخذ پذیرش مقاله شما از جورنال و بهنگام داوری مقالات شما در جورنال با شما هستم.

ترجیحا از تماس تلفنی استفاده نکنید و با توجه به اینکه ممکن است در لحظه تماس شما در ایران نباشم لطفا ترجیحا از طریق ایمیل یا وب سایت با من تماس بگیرید.

موفق باشید.
دکتر مهرداد جلالیان حسینی

پژوهشگر، مشاور آمار و روش تحقیق و نگارش مقالات آکادمیک،
مشاور دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی در داخل و خارج از کشور،
ادیتور و داور جورنالهای معتبر علمی انگلیسی زبان

لازم به توضیح است که این آگهی به معنای یک آگهی تجاری نیست و خدمات مشاوره من بعنوان شغل محسوب نمی شود و فقط جهت آشنایی با همکاران پژوهشگر جدید و افزایش تجربه علمی ام منتشر شده است و علاقمندان می توانند بصورت رایگان از تمامی نکات علمی و پژوهشی که بر روی وب سایتم منتشر کرده ام استفاده نمایند.
مقاله - ISI - انتشار - نگارش - پروژه - پروپوزال - مالزی - آگهی پایان نامه و پروژه - آگهی پایان نامه و پروژه - آگهی پایان نامه و پروژه


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: مهرداد جلالیان
ایمــیل:
تلفن:
موقعیت: ایران
آدرس:
قیمت: رایگان
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 22
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: مهرداد جلالیان
در مـورد: مشاوره نقد وارتقاء کيفيت مقاله قبل از ارسال به جورنال
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:
ارسال به ايميل
ارسال به صندوق پيامها

برو بالا
novintabligh.com