نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

ويرايش انگليسي مقالات پژوهشي و دانشگاهي

درصورتی که می خواهید از پژوهش و یا پایان نامه دانشگاهی خود مقاله ای به زبان انگلیسی تهیه نمایید و آن را در جورنال معتبر انگلیسی زبان در خارج از کشور ارسال و انتشار نمایید، تجربه و تخصص پژوهش و نگارش آکادمیک من به زبان انگلیسی درخدمت شماست.
من مشاور نگارش علمی Scientific writing تعداد زیادی از دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی PhD داخل و خارج از کشور و نیز اساتید دانشگاه هستم و ضمن اینکه خودم دهها مقاله در جورنالهای معتبر منتشر کرده ام دانشجویانم و سایر پژوهشگرانی که از خدمات مشاوره ای من استفاده می کنند را نیز به نگارش و انتشار مقالات معتبر انگلیسی زبان رهنمون کرده ام.
مقاله انگلیسی زبان شما را پس از اینکه را راهنمایی من تهیه کردید به جورنالهای معتبر نمایه شده در ISI و سایر نمایه های معتبر نظیر Scopus و Pubmed/Medline ، EMBASE و سایر نمایه های معتبر ارسال می کنم و در مراحل داوری مقاله در جورنال نیز به شماراهنمایی می کنم که به پاسخ ها و ایرادات وارد شده به مقاله شما از طرف داوران مقاله و هیئت تحریریه جورنال پاسخ های منتطقی و علمی قابل قبولی بدهید که نهایتا منجر به پذیرش و انتشار مقاله شما در جورنال معتبر بگردد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر با ایمیل من تماس بگیرید و یا از وب سایت من دیدن کنید. درصورتی که تلفن همراه من خاموش باشد احتمالا در آن زمان در خارج از کشور هستم و لازم است در آن صورت فقط از طریق ایمیل و وب سایت شخصی ام با من تماس بگیرید.

ایمیل: drjalalian@yahoo.com

وب سایت: http://www.drmehrdad.com

دکتر مهرداد جلالیان
پژوهشگر و مشاور آمار، روش تحقیق و نگارش علمی


لازم به توضیح است که این آگهی به معنای یک آگهی تجاری نیست و خدمات مشاوره من بعنوان شغل محسوب نمی شود و فقط جهت آشنایی با همکاران پژوهشگر جدید و افزایش تجربه علمی ام منتشر شده است و علاقمندان می توانند بصورت رایگان از تمامی نکات علمی و پژوهشی که بر روی وب سایتم منتشر کرده ام استفاده نمایند.
مقاله - ISI - انتشار - نگارش - پروژه - پروپوزال - مالزی


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: مهرداد جلالیان
ایمــیل:
تلفن:
موقعیت: ایران
آدرس:
قیمت: رایگان
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 48
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: مهرداد جلالیان
در مـورد: ويرايش انگليسي مقالات پژوهشي و دانشگاهي
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

برو بالا
novintabligh.com