نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

ثيت ازدواج رسمي در ترکيه در اسرع وقت

دنبال ازدواج با یک ایرانی یا یک خارجی در خارج از ایران هستید؟
آیا می خواهید ازدواج خود را به هر دلیل در ایران ثبت نکرده و گواهینامه بین المللی ازدواج دریافت کنید؟
آیا تمایل دارید گواهی ازدواجتان چند زبانه باشد؟
دنبال آسانترین راه و معتبر ترین موسسه برای ازدواج در ترکیه هستید؟

ما به شما موسسه گلوبال کادرو در استانبول را معرفی می کنیم
چرا ترکیه؟
ترکیه کشوری است که ایرانیان به راحتی می توانند به آن سفر کنند . بدون ویزا بودن سفر به ترکیه. آسانی سفر و ارزان بودن و وجد افرادی از ایران و نزدیک بودن فرهنگ ایران و ذائقه و غذاها و زبان نزدیک و طبیعت زیبا از جمله دلایلی است که ایرانیانی که قصد دارند گواهینامه ازدواج بین المللی دریافت کنند که با استفاده از آن مهاجرت کنند یا یک یا هردو نفر از زوجین تمایل ندارند به ایران بروند یا نمی توانند به ایران سفر کنند ترکیه را برای ثبت ازدواجشان انتخاب می کنند.

چرا استانبول:
اولین و مهمترین دلیلی که به خاطر آن اکثرا ثبت ازدواج خارجیان در استانبول انجام میشود این است که استانبول شهری است چند ملیتی و بزرگ و از این جهت ازدواج خارجی ها در آن امری شناخته شده است و مراحل ثبت ازدواج حتی راحتتر از آنکارا انجام می شود و سخت گیری های قانونی که در آنکارا وجود دارد در استانبول نیست.
ثانیا برای ازدواج در ترکیه مدتی را که برای دریافت نتیجه آزمایشات پزشکی یا گواهی تجرد یا هر نوع کار اداری صبر می کنید می توانید از جاذبه هی توریستی و زیبایی های طبیعی شهر استانبول استفاده کنید و خاطره بسیار زیبایی برای شما باقی بگذارد . در حالی که در شهرهایی مثل آنکارا که محیطی خشک و شهری دارند دریا و ساحل و زیبایی های طبیعی و تاریخی استانبول و مراکز خرید بزرگ وجود ندارد.

چرا گلوبال کادرو:
موسسه مهاجرتی و مسافرتی گلوبال کادرو موسسه ای چند منظوره و با سابقه در زمینه ثبت ازدواج ایرانیان در ترکیه است و در شهر استانبول واقع است. این موسسه همانگونه که از نامش پیداست موسسه ای بین المللی است که هر حوزه را افراد بومی آن کشور اداره می کنند. به عنوان مثال در موضوع ثبت ازدواج یا اقامت یا خرید ملک و ... که توسط این موسسه انجام می شود برای ایرانیان از افرادی ایرانی و برای کشورهای انگلیسی زبان از افراد انگلیسی زبان و برای کشورهای عرب زبان افرادی از کشورهای عربی استفاده شده است و این موضوع سبب شده است که خدمات جهانی در این موسسه با رویکردی محلی عرضه شود چون وقتی مشاور و مسئول پرونده شما هموطن خودتان است قطعا برقرار کردن ارتباط با شما بهتر و پیشبر کارتان بهتر خواهد بود . این در حالی است که این موسسه فقط به ایرانی ها خدمت ارائه نمی کند و یک موسسه بین المللی است که از تمامی جهان به آن مراجعه می شود و خدماتی که در شهر استانبول لازم است را دریافت می کنند. از اینرو :
"موسسه گلوبال کادرو را با موسسات و افراد ایرانی شاغل استانبول مقایسه نکنید چون خدمات گلوبال کادرو متمایز و جهانی است"
در قسمت ایران موسسه گلوبال کادرو از کادری مجرب مودب و تحصیلکرده با مدرک فوق لیسانس و دکترا با تسلط بر چندین زبان و دارای مجوز ترجمه رسمی و امضا دار بهره می برد که قطعا روبرو شدن با پرسنل موسسه شما را تحت تاثیر قرار خواهد داد
چرا ازدواج در ترکیه؟
از آنجاییکه به هنگام ازدواج در کشور ترکیه، زوجین سند ازدواج بین المللی دریافت مینمایند و همچنین ساده و سریع بودن مراحل ازدواج در این کشور و عدم نیاز به ویزا، بسیاری از هموطنان که قصد ازدواج با افراد غیر ایرانی را دارند، برای انجام امور ازدواج به این کشور مراجعه می نمایند. موسسه گلوبال کادرو در همین راستا به کسانی که قصد ازدواج با افراد ایرانی یا غیر ایرانی را دارند، در شهر استانبول خدمات متنوعی را ارائه می نماید.
به هنگام ثبت ازدواج در صورت عدم تسلط زوجین به زبان ترکی، یا حتی عدم تسلط عاقد به زبان فارسی یا در صورت ایرانی نبودن و ترک نبودن یکی از زوجین به زبانهای انگلیسی یا عربی حضور مترجم در محل الزامی می باشد. لذا زبان انگلیسی و دیگر زبان ها در این مرحله به رسمیت شناخته نشده و این امر تنها به زبان ترکی انجام می پذیرد. کادر تحصیلکرده موسسه ما ضمن تسلط به زبانهای یاد شده از قوانین و مراحل ثبت ازدواج در ترکیه نیز اطلاع کاملی دارند. اگر نامزد شما ایرانی باشد موسسه گلوبال کادرو مترجم رسمی فارسی به ترکی استانبولی و در صورتی که نامزدتان انگلیسی زبان یا عرب زبان باشد مترجم رسمی در اختیار شما قرار می دهیم که صاحب امضا به زبان فارسی و عربی و انگلیسی باشد.
این ویژگی مترجم رسمی صاحب امضا در ترکیه که به هر چهار زبان ترکی استانبولی و عربی و انگلیسی و فارسی تسلط داشته باشد تنها در موسسه گلوبال کادرو می توانید پیدا کنید که نشان دهنده توانمندی و جهانی بودن این موسسه است هرچند برای شما همان زبان فارسی و ترکی کافی باشد.
به دلیل تغییرات قانونی که امکان رخ دادن آن وجود دارد، لطفا پیش از عزیمت به ترکیه در این زمینه با ما تماس حاصل فرمایید.
موسسه ما با داشتن کادری مجرب در امور کنسولی، امور مربوط به ازدواج را در مراحل مختلف اعم از؛ کنسولگری، وزارت امور خارجه ترکیه ، آزمایشات پزشکی و ثبت ازدواج را در اسرع وقت پیگیری نموده و به انجام می رساند. به عنوان مثال در تجربیاتی که داشتیم به دلیل کامل نبودن مدارک و ندانستن قوانین پروسه ثبت ازدواج طولانی شده و افراد مجبور به اقامتهای یکماهه و ... به دلیل عدم وقت دادن شهرداری ها و.. می شوند و ما به آسانی بدون برخوردن به این مشکلات با استفاده از راههای قانونی پروسه ازدواج در ترکیه را برای شما انجام می دهیم. چرا که شما تنها در منطقه شهرداری که در آن سکونت قانونی دارید ( اجاره خانه با تایید ثبت یا اقامت هتل ) دارید میتوانید ازدواج کنید . ما با توجه به تجربیات و ارتباطاتی که داریم به سرعت امور شما را از طریق اسکانتان در یکی از هتل های منطقه خلوت انجام می دهیم.

از کجا شروع کنم؟
هرکجای جهان و در هر کشوری که باشید تماس با گلوبال کادرو آسان و شبانه روزی است.
مهم نیست کدام زبان را صحبت می کنید . نامزدتان به چه زبانی مسلط است . مشاور چند زبانه ما با وایبر ، تلگرام ، واتس اپ بصورت 24 ساعته آماده دریافت پیام شماست. کافیست تلفن همراه خود را بردارید و از طریق واتس اپ یا تلگرام به شماره 00989354522409 پیامی بفرستید و با گرفتن مشاوره مقدمات تعیین وقت و انجام امور ازدواج خود را فراهم آورید . یا با تلفن ثابت 44823562-021 همین الان تماس حاصل فرمایید.
ما با حوصله مدارک و مراحل کار را توضیح میدهیم وپس از آماده شدن مدارکتان برای حضور در ترکیه و شروع پروسه ازدواجتان برنامه ریزی کرده و تعیین وقت می کنیم و تنها در عرض دو یا سه روز کار ثبت ازدواج را به اتمام می رسانیم.
همین الان با ما تماس بگیرید تا در تعیین وقتتان تسریع گردد
با مطالعه بخش خدمات ثبت ازدواج در وبسایت موسسه گلوبال کادرو می توانید اطلاعات بیشتری بدست آوریدآدرس اینترنتی بخش فارسی وبسایت موسسه مهاجرتی و مسافرتی گلوبال کادروبه شرح زیر است:
www.globalkadro.com/fa
#ثبت - ازدواج - در - ترکیه - با - گلوبال - کادرو - تلفن جهت مشاور ازدواج - تلفن ارزان ایران - خرید مدرک لیسانس


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: گلوبال کادرو
ایمــیل:
تلفن:
موقعیت: تهران
آدرس:
قیمت:
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 5
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: گلوبال کادرو
در مـورد: ثيت ازدواج رسمي در ترکيه در اسرع وقت
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

برو بالا
novintabligh.com