نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

شرکت خدمات مشاوره آماري آمارپردازان

رشد آمار در سال های اخیر، خود را تقریبا در هر جنبه از فعالیت‌های بشر به رخ کشیده است. آمار دیگرگردایه ای از داده ها و نمایش آنها در نمودار و جدول‌ها نیست. بلکه امروزه به عنوان علمی تلقی می شود که پایه ریزی استنباط ها بر داده های مشاهده شده و مساله تصمیم گیری‌ها در رویارویی با عدم حتمیت را فرا می گیرد. امروزه علم آمار نه تنها خود به عنوان یکی از علوم پایه مورد توجه است بلکه به علت نقشی که در پژوهش های سایر علوم ایفا می کند اهمیتی روز افزون یافته است. علم آمار در مهندسی، فیزیک و نجوم، تضمین کیفیت و قابلیت اعتماد، تولید داروهای جدید، بهداشت عمومی و پزشکی، طراحی آزمایش‌های کشاورزی و صنعتی، روانشناسی ، تربیت بدنی ، علوم دامی، صنایع غذایی، هواشناسی، اقتصاد، حسابداری، زیست شناسی، زمین شناسی، شیمی و … کاربرد دارد.
گاه با تقلید از روش های نادرست و واگذار کردن تحلیل به کسانی که تحصیلات مرتبط با رشته آمار ندارند، می توان راهی کوتاه فراهم آورد تا بتوان مسیری را زودتر پیمود، اما همیشه راه‌های کوتاه ما را به عمق مطالب و مفاهیم نزدیک نمی‌کند. ضمن این‌که بایستی توجه داشت که تکنیک های جدید پیوسته در حال بوجود آمدن هستند و آشنایی با این روش‌ها نیازمند تخصص کافی است.
کادر مدیریت شرکت آمارپردازان با نظارت دکتر مهدی جباری نوقابی و فارغ التحصیلان و دانشجویان مجرب تحصیلات تکمیلی گروه آمار دانشگاه فردوسی مشهد، با تخصص و تجربه کافی ضمن به روز نگه داشتن اطلاعات در این زمینه مشغول فعالیت بوده و آمادگی خود را جهت ارائه‌ی مشاوره و تحلیل های تخصصی آماری با نرم افزارهای روز کشور به دانشجویان عزیز اعلام می‌نماید.
انواع خدمات ارائه شده در این شرکت
آموزش نرم افزارهای آماری
R-SPSS-EVIEWS-LISREL-AMOS,…
و مشاوره ی آماری پایان نامه ها و مقالات از کارشناسی تا دکترا با نرم افزارهای
SPSS ,R , LISREL, NCSS&PASS, EVIEWS, AMOS, SMART-PLS
EXPERT CHOISE, TOPSIS
و مشاور طرح های پژوهشی برای سازمان ها، نهاد ها، بانک ها و غیره از جمله زمینه‌های فعالیت این شرکت میباشد.
این شرکت که نتیجه سالها تلاش و کوشش بوده، برآن است تا جویندگان علم را در قرنی که لحظه ها هم سرنوشت ساز هستند، یاری نماید. ما هیچگاه اعتقاد نداریم کارمان بیعیب و نقص است ولی تلاش کردهایم که در هر زمینه و فعالیتی بهترین باشیم. حمد و سپاس بیکران به درگاه ایزد یکتا که توفیق انجام فعالیت در این زمینه را به ما عطا فرمود، امید که در سایه الطاف بیکرانش به موفقیت برسیم.

مشاوره - تحلیل - آمارپردازان - استنباط - دانشگاه فردوسی - تخصص - پایان نامه - مقالات


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: nasrin
ایمــیل:
تلفن:
051-37681480
موقعیت: خراسان
آدرس: مشهد - فلسطین 26 - پلاک 16 - واحد 7
قیمت:
تاریخ ثبت آگهی:  سه شنبه 03 فروردین 1395
تاریخ انقضای آگهی:  یکشنبه 28 شهریور 1395
تاريخ بروز رساني:  پنجشنبه 08 مهر 1395
بازديد: 9
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: nasrin
در مـورد: شرکت خدمات مشاوره آماري آمارپردازان
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

آگهي هاي اين شخص

آمارپردازان


شرکت خدمات مشاوره ي آماري آمارپردازان تحت نظارت دکتر مهدي جباري نوقابي (عضو هيئت علمي دانشگاه فردوسي مشهد) و فارغ التحصيلان و دانشجويان مجرب تحصيلات تکميلي گروه ...

خراسان-مشهد - 07/08


برو بالا
novintabligh.com