نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

بازرسي فني ناظران دقيق آرمان

شرکت بازرسی ناظران دقیق آرمان با استفاده از تجربه مدیران کارآمد ایرانی در صنعت بازرسی و با هدف بومی سازی دانش فنی روز دنیا، تحت قوانین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به ثبت رسیده است.
این مجموعه با دارا بودن شبكه بین المللی بازرسی خود در اکثر كشور های جهان، در صدد تامین نیازهای بازرسی اكثر پروژه ها و واحدهای عملیاتی و بازرگانی در صنایع كشاورزی، غذایی، شیمیایی ،صنعتی، معدنی، مواد مصرفی، ساختمان و كالیبراسیون انواع مخازن ذخیره، برآمده و خدمات خود را در این راستا ارائه می نماید.
با تلفیق تخصصها و تجربیات در این شبكه بازرسی، اکنون شرکت بازرسی ناظران دقیق آرمان در جایگاهی قراردارد که آمادگی کامل ارائه خدمات به کارفرمایان محترم را دارا می باشد. بخشهایی از فعالیتهای این مجموعه عبارتند از:
1- بازرسی محصولات كشاورزی: بازرسی محصولات كشاورزی و دامی و خدماتی خاص نظیر نظارت بر Fumigation ، FMCG، FOG، FOQ و QRP
2- بازرسی فنی شامل: بازرسیهای پیش از حمل در مبدا ، نظارت بر بارگیری ، نظارت حین ساخت (در داخل و خارج از کشور) ، کالیبراسیون مخازن و صحه‌گذاری تجهیزات اندازه گیری، تست های غیرمخرب و صنعتی.
3- بازرسی قراردادی و تائید مطابقت با کدهای استاندارد: بازرسی و نظارت بر كیفیت ساخت ساختمان ، پروژه های ساخت صنعتی و تعمیرات واحدهای صنعتی و ماشین آلات، با انجام آزمونهای كیفی و كمی و ارزیابی آنها طبق استانداردها و كدهای مرتبط و صدور گواهی می باشد.
4- تامین نیروهای ماهر فنی: با در اختیار داشتن بیش از 4000 ركورد در بانك اطلاعاتی كه شامل مهندسان و تکنسین‌های با تجربه داخلی و خارجی در تمامی رده های سازمانی برای پروژه های اجرایی و در حال ساخت، آماده ارائه خدمات تامین نیرو می باشد.
5- آموزش و نظارت: سیستم های ایمنی، بهداشت و محیط زیست (HSE)، سیستمهای مدیریت كیفیت
ISO 9001 ، ISO 14001 ، ISO 18000 و دوره تهیه گزارشات فنی، برخورد حرفه ای تلفنی و دوره های خاص مدیریتی از جمله رهبری، مدیریت ارتباط با مشتری CRM، فروش تلفنی و ...
6- خدمات مشاوره و پشتیبانی پروژه ها: بعنوان یكی از اعضاء انجمن مشاوران مدیریت ایران (IMCA) امكان ارائه خدمات متفاوت مورد نیاز پروژه ها از قبیل مشاوره و پیاده سازی سیستم‌های كیفیت، عارضه یابی و رفع مشكلات سیستم كیفیت در جهت بهبود مستمر، مشاوره در امور بازرگانی داخلی و خارجی (خرید و فروش) و سایر خدماتی كه براساس نیاز كارفرمایان درخواست گردد را دارد.
بازرسی فنی - ناظران - - مدیریت اجرایی - تحت شبكه - ثبت تجربه


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: samin shahmiri
ایمــیل:
تلفن:
22378398-9
موقعیت: تهران
آدرس: سعادت آباد- سروشرقي- پ 74- ط 3- واحد 304
قیمت:
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 28
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: samin shahmiri
در مـورد: بازرسي فني ناظران دقيق آرمان
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:
ارسال به ايميل
ارسال به صندوق پيامها

برو بالا
novintabligh.com