نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

خاک دياتوميت

دیاتومیت از فسیل موجودات ذره بینی به نام دیاتوم به دست می آید که جهت استفاده به عنوان کمک فیلتر برای افزایش قدرت جذب سطحی مواد آلی محلول و افزایش تخلخل، کلسینه میشوند. ساختار دیاتومیت به صورت کروی، میله ای و یا استوانه ای می باشدکه 85 تا 90 درصد آن را فضای خالی تشکیل می دهد. این تخلخل زیاد علاوه بر حفظ دبی فیلتراسیون ، افت فشار ناشی از تشکیل کیک در عملیات فیلتراسیون را جبران نموده و مانع از افزایش فشار فیلتراسیون در اثر تراکم کیک و کور شدن منافذ عبور دهی فیلتریت( مایع شفاف حاصل از فیلتراسیون) می شود. دانسیته بالک خشک این مواد بین 120 تا 320 کیلو گرم بر متر مکعب می باشد که حاکی از تخلخل بسیار بالای این مواد می باشد. دیاتومیت مورد مصرفی در فیلتراسیون به دو نوع کلسینه شده و فلاکس کلسینه با کاربری های متفاوت می باشد.
مهمترین دلایل استفاده از دیاتومیت در فیلتراسیون:
1- تشکیل کیک بسیار متخلخل و ممانعت از افت فشار شدید در فرآیند فیلتراسیون
2- شفافیت بالای فیلتریت و حذف ذرات گاها تا نیم میکرون
شرکت تریس با علم به این مهم و نیاز صنایع مختلف به هر جه بهبود شرایط عملیاتی فیلتراسیون در فرآیند فیلتراسیون با استفاده از فیلتر پرس ، وکیوم درام فیلتر و وکیوم بلت فیلتر اقدام به واردات مرغوب ترین خاک دیاتومیت از کشور های فرانسه و اسپانیا تحت برند celite و هادسون کانادایی کرده است.
متخصصان این شرکت با علم کامل به مسائل و مشکلات فیلتراسیون اماده ارانه خدمات به مشتریان گرامی جهت بهبود هر چه بیشتر فرآیند فیلتراسیون آنها می باشند
خاک دیاتومیت


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: محمد درجزی
ایمــیل:
تلفن:
02188482015
موقعیت: تهران
آدرس:
قیمت: تماس با:88482015
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  سه شنبه 01 مهر 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 4
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: محمد درجزی
در مـورد: خاک دياتوميت
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

برو بالا
novintabligh.com