نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

مي خواي خانمت را مخفيانه تحريک کني؟؟؟

حاوی ذرات تقویت کننده لازم در شکل یک فرمول به خوبی متعادل شده برای جذب انرژی و افزایش میل نه تنها در افراد مسن بلکه برای افراد جوان نیز قابل استفاده است.
با این عملکرد لذت و رضایت بالا رفته بنابراین هرکس که ازاین محصول استفاده می کند، احساس خوشایندتری برای یک زندگی فعال و شاد خواهد داشت.
اسپانیش فلای:
اسپانیش فلای مایعی است که از سوسک های ساکن اسپانیا استخراج میشود. توسط اثر شیمیایی این مایع، سوسک های نر، سوسک های ماده را فریب داده و از آنها برای برقراری رابطه جنسی دعوت به عمل می آورند. این مایع هم اکنون در لابراتوار های پیشرفته و در شرایط کاملاً استاندارد فرآوری و تغلیظ شده و برای استفاده به عنوان یک مكمل آماده میشود. اسپانیش فلای میتواند سبب افزایش انگیزه و تحریک شود. احساس تمایل جهت برقراری رابطه را در زوجه ایجاد کند و اوضاع روانی او را بهبود بخشیده و زوجه را برقراری رابطه آماده سازد. هر بطری از اسپانیش فلای محتوی 20 میلی لیتر از مایع مذکور می باشد.
تاریخچه اسپانیش فلای:
اسپانیش فلای سوسکی با رنگ سبز براق است که لمس کردن آن باعث ایجاد تاول و آبله بر روی پوست میشود. این سوسک ها در منطقه ای با نام Latin Cantharis یا Lytta در مناطق جنوبی اروپا زندگی میکنند. بدن این سوسک ها قالباً 15 تا 22 میلی متر طول و 5 تا 8 میلی متر پهنا دارد. همچنین این سوسک ها بوی بسیار قوی و مزه ای تند و زننده دارند. جسد خشک و فشرده شده این سوسک ها سالها است که به عنوان محرک و دارو در علم پزشکی مورد استفاده قرار میگیرد. همچنین در بسیاری موارد از آن به عنوان داروی محرک قوی و تقویت کننده قوا استفاده میشود. عصاره استخراج شده از این سوسک ها به عنوان یک محرک قوی باعث تحریک در زنان شده و سبب ایجاد احساس خارش و تحریک در اندام میشود. این احساس میتواند علاقه شدیدی برای برقراری رابطه و نردیكی در زنان ایجاد نماید.

تماس تلفنی و خرید نقدی از ارسال رایگان ،تخفیف ویژه و جایزه برخوردار خواهد بود.

آدرس سایت:
http://www.ShadabShop.com
می خوای خانمت را مخفیانه تحریک کنی؟؟؟ - PH متر - سبز


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: صوفيا سرگيز
ایمــیل:
تلفن:
09144480630 - 04412253603
موقعیت: آذربايجان غربی
آدرس: آذربايجان اروميه
قیمت: 290000ريال
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 1412
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: صوفيا سرگيز
در مـورد: مي خواي خانمت را مخفيانه تحريک کني؟؟؟
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

برو بالا
novintabligh.com