نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

با شيوه متفاوت ما کاهش وزن مي‌تواند دلپذير باشد

با شیوه متفاوت ما کاهش وزن می‌تواند دلپذیر باشد.
در کلینیک تخصصی کاهش وزن، لاغری سالم و ماندگار را بدون گرسنگی، بدون استفاده از داروها و لوازم لاغری و بدون عوارض و به شکلی دلپذیر تجربه می‌کنید.
تحقیقات مختلف نشان داده رژیمهای غذایی به تنهایی موثر نیستند. چرا که به دلیل محدودیتهایی که پیشنهاد می‌کنند در دراز مدت قابل اجرا نیستند و به دلیل این که معمولاً تمام جوانب را در نظر نمی‌گیرند و منجر به تغییرات رفتاری در رژیم‌گیرنده نمی‌شوند محکوم به شکستند.
برنامه ما در کلینیک کاهش وزن بسیار فراتر از یک رژیم لاغری است و مجموعه همه ‌جانبه ‌ایست که بر پایه تعادل، انتخابهای درست و سبک زندگی سالم بنا شده و در نهایت با ایجاد تغییرات درونی منجر به کاهش وزن دائمی می‌شود.
ما معتقدیم کاهش وزن صحیح از ذهن آغاز می‌شود.
برنامه ما موسوم به برنامه کاهش وزن سیبیتا(SIBITA) شامل روانشناسی کاهش وزن، برنامه متنوع و انعطاف‌پذیر غذایی، مطالب و راهنماهای ورزشی و پشتیبانی کامل هم در حین اجرای برنامه و هم پس از آن و نیز مطالب جنبی گوناگون است.
بخش اصلی برنامه سیبیتا(SIBITA) یک دوره آموزشی است که آگاهیهای لازم برای موفقیت در برنامه و دستیابی به نتایج پایدار به شکل مدون و مرحله‌بندی شده در طی جلسات مشاوره در اختیار مراجعین قرار می‌گیرد.
مراجعه کننده در هر نوبت پرسشنامه جدید و متفاوتی را پر می‌کند که بررسی شده، با در نظر گرفتن یادداشتهای روزانه‌ فرد میزان پیشرفت و تغییراتی که داشته ارزیابی شده و اهداف بعدی وی تعیین می‌شود. به این ترتیب شخص گام به گام، بدون دشواری و با تغییرات تدریجی به سمت سبک زندگی سالم حرکت می‌کند.
هدف ما در این برنامه فقط کاهش وزن شما نیست بلکه ریشه‌یابی اضافه‌وزن و برطرف کردن علتهای آن هم هست.
ما برای موفقیت شما در کاهش وزن برنامه دلپذیر، همه ‌جانبه و متفاوتی آماده کرده‌ایم.
برای اطلاعات بیشتر از وبسایت ما بازدید فرمایید:
http://www.DrZaker.com
مشاوره تلفنی رایگان، تعیین وقت و مراجعه حضوری از 9 صبح تا 9 شب برای دریافت کاتالوگ رایگان برنامه می‌توانید با ما تماس بگیرید:
66514246 - 66522734 – 66522735 دکتر ذاکر
سالم لاغر شوید.
با شیوه متفاوت ما کاهش وزن می‌تواند دلپذیر باشد - در کلینیک تخصصی کاهش وزن - لاغری سالم - ماندگار را بدون گرسنگی - بدون استفاده از داروها - لوازم لاغری - بدون عوارض - به شکلی دلپذیر تجربه می‌کنید - تحقیقات مختلف نشان داده رژیمهای غذایی


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: دکتر ذاکر
ایمــیل:
تلفن:
02166514246
موقعیت: تهران
آدرس: تهران تهران
قیمت:
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 82
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: دکتر ذاکر
در مـورد: با شيوه متفاوت ما کاهش وزن مي‌تواند دلپذير باشد
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:
ارسال به ايميل
ارسال به صندوق پيامها

برو بالا
novintabligh.com