نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

دستگاه افزايش سايز آلت JELQ Device مردان

فروشگاه اینترنتی آیاتای

مركز مجاز و معتبر خرید اینترنتی به آدرس اینترنتی

www.AYATAY.ir با افتخار تقدیم میكند :

پیشنهاد ویژه ما به شما - بهترین نتایج با مناسب ترین قیمت ! از خرید این محصول پشیمان نخواهید شد !!!

فروشگاه اینترنتی آیاتای از پیشگامان فروش و عرضه محصولات مجاز و معتبر جنسی،زناشویی،بهداشتی،زیبایی،پزشكی،تناسب اندام،چاقی و لاغری و . . . در سطح میهن عزیزمان ایران میباشد.

لطفا جهت بازدید از سایت رسمی آیاتای و آگاهی كامل با محصولات و نحوه خرید به آدرس اینترنتی زیر مراجعه كنید:

www.AYATAY.ir

فروشگاه اینترنتی آیاتای


دستگاه افزایش سایز : افزایش سایز آلت تناسلی مردانه ، آنچنان هم كه به نظر میرسد دشوار نیست. با استفاده از این دستگاه می توانید در زمانی كوتاه چندین سانتی متر به درازا و ضخامت آلت خود بیافزایید. این دستگاه در هنگام به كار گیری با اعمال فشاری ثابت و پایدار حول محور آلت ، سبب رشد نسوج و بافت های آلت شده و در نهایت درازا و ضخامت بیشتری را به ارمغان می آورد. با استفاده از دستگاه مزبور ، میتوانید به سهولت به نتایج زیر دست یابید :

افزایش چندین سانتی متری به درازا و ضخامت آلت خود : با استفاده از دستگاه افزایش سایز و انجام تمرینات مربوطه تنها به مدت چند دقیقه در روز ، می توانید به شیوه ای آسان و ایمن به یك افزایش سایز دائم و مادام العمر دست یابید.

شق پذیری بسیار بیشتر در هر زمان كه شما اراده كنید : استفاده از این دستگاه منجر به افزایش گردش خون در آلت شده و در ادامه پس از گذشت چندین هفته از به كار گیری دستگاه ، شما می توانید به شق پذیری كامل و بسیار محكم كه از آن به عنوان سختی سخره یاد میشود ، دست پیدا كنید.

كنترل زمان انزال : با استفاده از دستگاه فوق میتوانید به نحوی خود را تحت آموزش قرار دهید تا تنها زمانی كه دلخواه شما بوده و آماده هستید ، به مرحله انزال دست پیدا كنید. این بدان معنی است كه شما می توانید از اعتماد به نفس بیشتر و لذتی عمیق تر ناشی از زمان طولانی رابطه جنسی بهره مند شوید.

دستگاه JELQ Device یكی از برترین محصولات جهان ساخت كمپانیJELQ Device USA ایالت متحده می‌باشد كه از آن به منظور افزایش سایز كلی آلت تناسلی جلوگیری از انزال زود هنگام، برطرف نمودن مشكلات نغوظ، هرچه قویتر و نیرومند كردن پوست خارجی آلت تناسلی كه باعث تحریكات بیشتر می‌شود، برطرف نمودن كجی، قوس و انحناء و همچنین بزرگتر و قارچی كردن كلاهك آلت تناسلی بهره گرفته می‌شود. با استفاده از این دستگاه و تمرینات پیشنهادی مربوط به آن (آموزش كامل این تمرینات به صورت CD در هر یك از دستگاه ا موجود می‌باشد) می‌توان طول و قطر آلت تناسلی را به شكل طبیعی بدون عمل جراحی اثرات جانبی و تا مدت زمان كوتاهی تا حدی دور از انتظار افزایش داد.

دستگاه افزایش سایز جلك - رولر Jelq Device

از این دستگاه به عنوان سریعترین روش برای بدست آوردن بهترین نتیجه در غرب یاد می‌شود كه صحت این ادعا را می‌‌توان در سایت كمپانی تولیدكننده این دستگاه مشاهده نمود كه صد البته استفاده از مكمل‌ها نیز می‌تواند این سرعت در نتیجه‌گیری را دو چندان كند.
لازم به ذكر است تنها دستگاه ابداع شده برای تمرینات آلت تناسلی و به عبارتی دیگر بدنسازی در این عضو JELQ Device می‌باشد كه تا به امروز در این زمینه بی‌رغیب و یكه‌تاز است.

قیمت فقط :75000 تومان
همراه با سی دی CD آموزشی + بروشور و كتابچه فارسی

ثبت شده بصورت رسمی در اداره ثبت اختراعات و ابداعات ایران!


*** جلك دیوایس Jelq Device (Roller) :

جلك دیوایس Jelq-Device یك وسیله بزرگ كننده آلت میباشد كه میتواند به راحتی به طول و بویژه قطر آلت شما اضاف كند.
با ایجاد یك فشار دائمی در طول آلت (شفت آلت) بافت آلت را به رشد كردن تشویق و ترغیب میكند و افزایشی چشمگیر در كلفتی و درازی آلت شما ایجاد مینماید.

این روش در حقیقت یك حركت توانبخشی؛ علی الخصوص در افرادی است كه قادر به ایجـاد یا حفظ نعـوظ در خود نیستنـــد. در این حركت، هدف ؛ راندن جـریان خون با فشـــار به درون Corpora covernusa (بافت اسفنجی كه آلت را می سازد) می باشد تا فشــار داخلـی آن بالا رود و گسیختگــی های مینـیــاتوری و بسیــار ظریفــی در بافت آلت بوجــود آید كه البتــه ایـن گسیختگی ها در طول شب بواسطه تكثیر سلولی و بافت سازی ترمیم می شود.
در این روش، حــركت دستـــگاه بر روی آلت باعـث حجیـم شدن و كشش دیواره های سلولـــی Corpora covernusa شده و اجازه می دهد حجم خون بیشتری درون آلت وارد شود كه خود باعث بهبود مكانیزم نعوظ (Erection) می گردد.
دستگاه جلك با فراهم نمودن یك فشـار ثابت در طول شفت آلت، باعث تقویت بافت و رشد در آن می شود كه در نتیجـه باعـث گردش خون بهتـر در آلت و بهبـود مكانیـــزم های طبیعی آلت همچون نعوظ سخت تر و انزال قابل كنترل و همچنین افزایش طول و رشد قطر آلت می شود. این تأثیر در هر دو حالت برافراشته و معمولی مشخص است.


همانطور كه میدانید حس آرامش و اعتماد به نفس برخواسته از داشتن آلتی بزرگ و محكم برای طیف گسترده ای از آقایان بسیار مهم است. اطلاع و اطمینان از آنكه شما آلتی با سایز دلخواه ، استقامت جنسی عالی و مهارت های لازم برای ارضاء كردن شریك جنسی خود را دارید ، میتواند در هر زمان و هر مكان حس آرامش و اعتماد به نفس را برای شما فراهم آورد.


دستگاه افزایش سایز Jelq Device در نوع خود دستگاه ی منحصر به فرد میباشد. غلطك های آن از جنس سیلیكون جامد بوده و با تكنولوژی بسیار پیشرفته طراحی و ساخته شده است. سیستم انحصاری غلطك های این دستگاه سبب میشود تا فشار كاملاً منظم و یكسانی در هنگام انجام تمرینات به سر تا سر طول آلت اعمال شود. این ویژگی قابلیت آن را فراهم میكند كه تمام نسوج و بافت های آلت به طور منظم و یكسان از این فشار بهره مند شده و در نهایت افزایش سایز بیشتری را در مدت كوتاه تری فراهم می آورد.


تاریخچه تمرینات شیردوشی (Jelqing) : سابقه انجام اینگونه تمرینات به دوران كهن فرهنگ عرب باز میگردد؛ زمانی كه یك پدر برای اولین بار تمرین مخصوصی جهت بزرگ كردن آلت تناسلی مردانه به پسر خود آموخت. با اكتشافات اخیر بشر ، مشخص شده است كه حتی انسان های غار نشین نیز بسیار به سایز آلت خود اهمیت داده ، تا بدان جا كه تصاویری از انسان با آلت های بزرگ را بر روی سنگ ها نقاشی میكردند. تمرینات شیردوشی به شیوه سنتی با حلقه كردن دست ها به دور محور آلت ، وارد آوردن فشاری ملایم و در عین حال حركت دادن دست ها از انتهای آلت به سمت سر آلت انجام میشد.

نحوه عملكرد Jelq Device : همانطور كه میدانید ، بدن انسان قادر است جراحات وارد شده به جسم را ترمیم نموده و در ضمن ، خود را با شرایط محیط مطابق سازد. دستگاه Jelq Device به نحوی طراحی شده است كه با بهره گیری از اینگونه قابلیت های طبیعی بدن میتواند شما را در راه دست یافتن به آلتی بزرگتر و كلفت تر یاری نماید. این دستگاه با اعمال یك نیروی انقباضی منظم در سر تا سر آلت میتواند سبب افزایش و توسعه بافت های داخل آلت گردد. در حقیقت همین بافت ها هستند كه از خون پر شده یا خالی میشوند و منجر به بروز حالت های شق یا استراحت آلت میشوند. با افزایش تعداد و ظرفیت خون پذیری این بافت ها می توانیم شرایطی را پدید آوریم تا آلتی بزرگتر و محكم تر داشته باشیم.

این دستگاه توسط تكنولوژی بسیار پیشرفته ساخته شده تا بتوان به سهولت از آن استفاده نمود. بسیاری از مردم با نگاه اول به این دستگاه ، با خود می اندیشند كه انجام تمرینات با آن بسیار دردناك است ، درصورتی كه چنین فرضی بسیار دور از واقعیت است. مطمئن باشید پس از استفاده از این دستگاه از سهولت استفاده و نتایج حیرت انگیز آن متعجب خواهید ماند.

اطلاعات بیشتر از دستگاه بینظیر جلك دیوایس (رولر-غلطك):

دستگاه JELQ Device یكی از دو دستگاه برتر جهان در زمینه بهبود در عملكرد سامانه تناسلی آقایان می‌باشد كه به روشی كاملاً علمی و برنامه‌ریزی شده عمل می‌كند كه الهام گرفته از روش Milking یا همان شیردوشی عربی و یا همان American ok می‌باشد كه JELQ Device تلفیقی است فوق‌العاده موفق‌تر كه به وسیله كمپانی JELQ Device با علم روز آمیخته شده و با توجه به مكانیزم ساخت خود فوق‌العاده موفق‌تر و كاراتر می‌باشد.
بدنه JELQ Device ساخته شده از آلیاژ خاص از Fe با میزان كربن كنترل شده جهت رسیدن به میزان معینی از انعطاف سختی و نرمی كه پوزیشنی خاص را در هنگام تمرینات به دستگاه می‌دهد كه از فشارات نا به هنجار به بدن و یا شكنندگی ناگهانی دستگاه جلوگیری می‌نماید. از طرفی دیگر میزان انعطاف، سختی و نرمی دستگاه و هماهنگی آن با زوایای بدنه از نكات بسیار مهم و حائز اهمیت در این دستگاه می‌باشد.
تولید بدنه با رویه‌ای شبیه به مسوار از این بابت می‌باشد كه روكش دستگاه كه تركیبی از آب طلا و آلیاژ كروم Cr می‌باشد به بهترین نحو ممكن روی بدنه نشسته و بدون زدگی و اختلال بر روی آن باقی بماند.
استفاده از روكش تركیبی آب طلا و آلیاژ كروم Cr بدن را در مقابل هرگونه حساسیت پوستی در سطوح كوچك و بزرگ كاملاً بیمه نموده و در نهایت سازگاری با پوست بدن به سر می‌برد. در ضمن این روكش هیچگونه میل تركیبی با اكسیژن هوا و حتی واكنش با آب را نداشته و درصد زنگ‌زدگی و یا اكسید شدن آن با اكسیژن صفر می‌باشد.
مهمترین بخش دستگاه كه نقش اساسی در عملكرد بهبود را در دستگاه ایفا می‌كند پدهای سیلیكونی دستگاه می‌باشند. سیلیكون یكی از معدود مواردی است كه می‌توان در شرایط آزمایشگاهی با میزان نرمی و فشار آن در سطح مقطع بازی كرده و آن را كم و زیاد نمود پدهای سیلیكونی این دستگاه در شرایط آزمایشگاهی به درجه‌ای از عملكرد رسیده‌اندكه هیچگونه فشار یا زیانی‌ را به آلت و مجرای urethra و عصب درسال (Dorsal) وارد نمی‌نماید كه این امر در نمونه‌های كاذب و تقلبی این دستگاه رعایت نشده و هیچ یك از آنها از پد سیلیكونی به دلیل سختی تولید و فرمولاسیون خاص استفاده ننموده و تنها از اسفنج استفاده كرده‌اند.
بنابراین عدم استفاده از دستگاه ‌هایی با پد اسفنجی و انواع تقلبی را كاملاً هشدار می‌دهیم. و از جهت دیگر سیلیكون از موادی است كه كمترین میزان آلودگی را در خود جای داده و بعد از هر بار مصرف كاملاً قابل شستشو بوده و در اثر شستشو مستحلك نخواهد شد و این نكته از نظر پزشكی كاملاً حائز اهمیت است.
دستگاه JELQ Device با توجه به مكانیزم خاص خود زاویه قرار گرفتن اهرم‌ها، چگونگی در طراحی، جنس و خواص پد سیلیكونی خود به گونه‌ای كاملاً علمی و برنامه‌ریزی شده با تمرینات مخصوص و متعددی كه به سامانه تناسلی اعمال می‌كند باعث كشش در رباط‌ها، بافت‌های ارتجاعی و حتی لایه خارجی و پوست آلت تناسلی می‌شود و از سوی دیگر باعث افزایش حجم خون‌رسانی به آلت تناسلی ایجاد كشش در سه بخش اصلی خونپذیری آلت تناسلی بوسیله انباشته كردن خون در این سه بخش و متمركز كردن خون در بخش قارچی آن (آلت تناسلی) یا همان ناحیه كلاهك می‌شود كه تمامی این فرآیندها باعث ایجاد تمامی مراحلی خواهد شد كه قبل از این در رابطه با افزایش سایز آلت تناسلی توضیح داده شده است. در كنار این امر قابل ذكر است كه استفاده از دستگاه مذكور نه تنها به منظور افزایش سایز یا جلوگیری از انزال زود هنگام و یا برطرف نمودن كجی آلت تناسلی می‌باشد بلكه افراد نرمال و بدون مشكل خاص و یا افرادی كه به دلایل بالا مصرف‌كننده این دستگاه بوده و اینك دوره درمان آنها كامل شده و به نتیجه مطلوب رسیده‌اند نیز نیازمند تمرین با این دستگاه می‌باشند برای تصدیق این ادعا كافی است فردی را در نظر بگیرید كه با بدنی كاملاً سالم همچنان به بدن‌سازی رفته و به پرورش اندام خود می‌پردازد و این امر باعث افزایش قدرت اندام و زیباتر شدن بدن او و حتی مقاوم شدن بدن در مقابل انواع بیماری‌ها می‌شود.
پس سالم بودن بدن فرد دلیل بر ترك تمرینات بدنسازی و بی‌ارزش بودن آن نمی‌باشد بلكه تا حد زیادی لازم و قابل تحسین می‌باشد چرا كه طبق قانون طبیعت هر عضوی كه مورد استفاده و تمرین قرار نگیرد یا تحلیل رفته و یا به كل از بین می‌رود و این قاعده نه برای تمام اعضای بدن انسان بلكه حتی برای تمامی حیوانات از كوچك و بزرگ بدینگونه می‌باشد كه مثال این امر را در آپاندیست در انسان، چشم در موش كور و سایر اعضای حذف شده در سایر موجودات زنده می‌توان دید. بنابراین استفاده و تمرین با یك عضو حال هر عضوی كه باشد در بدن برای حفظ و رشد آن ضروری خواهد بود.

اثرات:

1. از بارزترین و اصلی‌ترین اثرات استفاده از دستگاه افزایش سایز كلی آلت تناسلی، طول، قطر و چگالی می‌باشد.

2. درمان انزال زودهنگام (Premature Ejaculation).

3. قدرتمند نمودن عضلات سرتاسر آلت تناسلی و بنابراین ایجاد احساس سفت‌تر و سخت‌تر شدن آلت تناسلی.

4. درمان نرمی آلت تناسلی و یا عدم شق‌پذیری (Erectile Dysfunction) .

5. تحریك‌پذیرتر نمودن سطح خارجی آلت تناسلی و بالا بردن لذت جنسی.

6. برطرف نمودن اختلالات ظاهری آلت تناسلی از جمله كجی، قوسی، انحناء و غیره.

7. هرچه بزرگتر و قارچی كردن كلاهك آلت تناسلی.

8. سلامت نگاهداشتن میل جنسی در آینده و سنین بالا.جلك دیوایس (Roller) Jelq Device چه كارهایی برای شما انجام میدهد (مزایای این دستگاه ) :

1. افزایش دادن طول و قطر آلت شما : با چند دقیقه تمرین دادن آلت خود توسط دستگاه ، شما میتوانید بدون خطر و به راحتی به افزایش طول و قطر دائمی و همیشگی دست یابید.

2. كنترل انزال زودرس (درمان انزال زودرس یا اصطلاحا سفت كردن كمر) : این دستگاه شما را در كنترل انزال یاری میدهد و میتوانید بصورت 100% مطمئن و بدون استفاده از هیچ اسپری و كرمی خود را درمان كنید.

3. ایجاد نعوذ سخت تر (سفتی آلت چنانكه مانند سنگ سفت میشود) در زمان مورد نیاز : با افزایش ورود خون به آلت تناسلی ، پس از چند هفته استفاده از دستگاه جلك دیوایس Jelq-Device به نعوذ (شق پذیری) بسیار بالایی دست خواهید یافت.

برخی مزایای جانبی دستگاه جلك دیوایس Jelq Device (Roller) :

1. افزایش طول و قطر آلت تناسلی

2. ایجاد نعوذ بهتر و جلوگیری از انزال زودرس (به دلیل تقویت ماهیچه PC آلت و همچنین ترمیم بافتهای فرسوده و آسیب دیده)

3. درمان اضطراب و تشویش پیش از نزدیكی (Stress & Anxiety)

4. دست شما در حین استفاده خسته نخواهد شد.

5. یك روش صحیح ، سازگار و منظم است.

6. تاثیر و كارآیی بهتر نسبت به تمرینات دیگر بزرگ كننده

نكته : اگر شما تا به حال روش جلكینگ را بدون استفاده از دستگاه و با دست امتحان كرده باشید خواهید فهمید كه پس از 30-40 بار انجام دادن دست شما بسیار خسته خواهد شد. بنابراین این دستگاه هم با اصول علمی و هم بصورت فوق العاده راحت و سریع قابل استفاده است و نتیجه 100% دارد.

شاید نام برخی از قرصها مانند "ویاگرا" و.... به گوشتان خورده باشدكه فروشندگان آن ادعا میكنند ظرف مدت چند هفته آلت شما رشد چشمگیری میكند. هرچند اكثر افرادی را كه میبینید متاسفانه از این قرصها نتیجه ای نگرفته اند زیرا در این قرصها نمیتوان آلت را به تنهایی تحت هدف قرارداد ، بنابراین تاثیر چندانی نخواهند داشت. اما Jelq Device مستقیما بافت آلت شما را در هدف قرار داده و با استفاده فقط چند دقیقه در روز میتوانید به نتیجه چشمگیری دست یابید و به راستی كه استفاده از این دستگاه به راحتی استفاده از قرص ها و سایر محصولات میباشد.

در غلتك های این دستگاه 2 تكنولوژی به كار رفته است :

اول : ایجاد یك فشار در پیرامون آلت شما

دوم : فشرده كردن آلت در حالت بزرگ شده (به نعوذ رسیده) و ترمیم بافتهای آلت بوسیله فشار بر روی بافتها

نكته : این دستگاه به تنهایی میتواند آلت شما را بزرگ و بسیاری از مشكلات آن را برطرف كند. در صورتی كه شما از قرصهای افزایش طول استفاده میكنید به دلیل اینكه هیچ قرصی به تنهایی قادر به رشد دادن 100% آلت نیست ، میتوانید از این دستگاه به عنوان كمك استفاده نمایید.

نكته : باید دانست كه روش جلكینگ یكی از تمرینهای بنیادی برای نتیجه بخش كردن هر روش افزایش سایزی میباشد بنابراین ضروری و واجب است این روش را با دقت و با تكنیك صحیح انجام دهید.

نكته : این دستگاه صرف نظر از اینكه شما از روشها و یا تمرینات و قرصها و... استفاده میكنید تاثیر 100% خواهد داشت و در اثردهی آن جای شكی باقی نیست.

نتایج مطالعات انجام شده از سوی كارخانه سازنده : كارخانه سازنده این محصول همزمان با ارائه آن به بازار ، تصمیم گرفته است نتایج استفاده از این دستگاه را به صورت آمار قابل دسترس منتشر نماید. در زیر می توانید نمونه ای از این آمار را مشاهده نمایید.

این مطالعات بر روی 380 مرد در سال 2004 انجام شده و نتایج از قرار زیر است :

82% از مردان ، افزایش سایزی را معادل 2 تا 5 سانتیمتر در حالت نعوظ گزارش كردند.

متوسط افزایش سایز در طول آلت 3.5 سانتیمتر اعلام شد.

متوسط افزایش سایز در قطر آلت 3.25 سانتیمتر اعلام شد.

قابل ذكر است این 380 مرد از طیف مختلف سنی با توانایی های فیزیكی متفاوت نسبت به یكدیگر و پیش زمینه های مختلف انتخاب شده بودند. حقایق فوق بیانگر آن است كه تمامی گروه های سنی از هر نژاد و با هر وضعیتی می توانند از Jelq Device استفاده نموده و به نتایج حیرت انگیز آن دست پیدا كنند. در زیر نتایج استفاده از این دستگاه به تفكیك و بر حسب پارامتر های مختلف درج شده است :

متوسط تغییرات در طول آلت در حالت نعوظ
مدت استفاده

1.37 سانتیمتر 1 تا 3 ماه
2.00 سانتیمتر 3 تا 6 ماه
2.87 سانتیمتر 6 تا 12 ماه
3.65 سانتیمتر یك سال و بیشتر

متوسط تغییرات در قطر آلت در حالت نعوظ مدت استفاده
1.39 سانتیمتر 1 تا 3 ماه
1.87 سانتیمتر 3 تا 6 ماه
2.54 سانتیمتر 6 تا 12 ماه
3.22 سانتیمتر یك سال و بیشتر

تعداد دفعات انجام تمرین در هفته درصد كاربران
1 تا 3 بار 72.4%
3 تا 5 بار 24.7%
5 بار و بیشتر 2.9%

متوسط زمان انجام هر تمرین درصد كاربران
5 تا 10 دقیقه 46.1%
10 تا 15 دقیقه 24.2%
15 تا 20 دقیقه 15.8%
20 تا 30 دقیقه 11.8%
30 دقیقه و بیشتر 2.1%


فروشگاه اینترنتی آیاتای از پیشگامان فروش و عرضه محصولات مجاز و معتبر جنسی،زناشویی،بهداشتی،زیبایی،پزشكی،تناسب اندام،چاقی و لاغری و . . . در سطح میهن عزیزمان ایران میباشد.

لطفا جهت بازدید از سایت رسمی آیاتای و آگاهی كامل با محصولات و نحوه خرید به آدرس اینترنتی زیر مراجعه كنید:

www.AYATAY.ir

فروشگاه اینترنتی آیاتای

لطفا جهت آشنایی بیشتر با دستگاه جلك دیوایس به سایت رسمی اختراع كننده و اصلی این محصول كه به زبان انگلیسی است مراجعه كنید :

www.JELQdevice.com

حتما توجه كنید: بر خلاف سیستم ها و فروشگاه های دیگر و به خاطر احترام و حفظ حریم شخصی شما و جهت جلوگیری از بروز مشكلات احتمالی ، نام كالای خریداری شده شما بر روی بسته ارسالی درج نخواهد شد !

لطفا جهت آشنایی با دیگر محصولات ما و نحوه خرید به سایت زیر مراجعه كنید :

www.AYATAY.ir

فروشگاه اینترنتی آیاتای

ارسال رایگان با پست پیشتاز به سراسر كشور

JustGo_220@Yahoo.com

تلفن مشاوره ،راهنمایی و فروش :

09149097955
09365210085

قیمت : 75000 تومان
همراه با سی دی CD آموزشی + بروشور و كتابچه فارسی

لطفا جهت آشنایی با دیگر محصولات ما و نحوه خرید به سایت زیر مراجعه كنید :

www.AYATAY.ir

فروشگاه اینترنتی آیاتای
دستگاه افزایش سایز آلت JELQ Device مردان - beautyskin.ir/beautyskin.ir/ - PH متر - راه های افزایش قدرت جنس - تمرین - آموزش رایگان نقاشی - آموزش رایگان نقاشی - آموزش رایگان نقاشی - آموزش رایگان نقاشی - آموزش رایگان نقاشی


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: ADEL MOHAMMADI
ایمــیل:
تلفن:
09365210085 - 09149097955
موقعیت: آذربايجان شرقي
آدرس: www.AYATAY.ir
قیمت: فقط75000 تومان
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 616
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: ADEL MOHAMMADI
در مـورد: دستگاه افزايش سايز آلت JELQ Device مردان
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

برو بالا
novintabligh.com