نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

آيا ريزش موي زنان با مردان متفاوت است؟

طاسی با الگوی زنانه
زنان نیز به دلیل مسائل ژنتیکی ممکن است موی خود را از دست بدهند، اما الگوی زنانه معمولاً پراکنده تر است و احتمال کمتری هست که موهای فرق سر و جلوی پیشانی را از دست بدهند. اگرچه بعضی از زنان ممکن است متوجه کم پشتی موی خود در اوایل 20 سالگی شوند، سرعت ریزش مو معمولاً تدریجی است و معمولاً سال ها طول می کشد تا دیگران متوجه آن شوند. به نظر می رسد یک کم پشتی فیزیولوژیکی نرمال وجود دارد که با افزایش سن بروز می کند و در بسیاری از زنان در اوایل 30 سالگی روی می دهد. زنان به نسبت مردان دلایل اساسی بیشتری برای ریزش مو دارند. این دلایل شامل وضعیت های قابل درمانی هم چون آنِمی (کم خونی)، بیماری تیروئید، و سندروم تخمدان پلی کیستیک هستند. این وضعیت ها از طریق آزمایش خون و هم چنین نشانه های فیزیکی و سوابق بیمار تشخیص داده می شوند. اگرچه بر اساس بعضی از مطالعات، طاسی شاید از طریق ژن های خانواده مادری به ارث برسد، این تئوری ها نیازمند آزمایش های بیشتر هستند. در واقع مطالعات فعلی بدون نتیجه قطعی هستند.
در حالی که داستان هایی در این مورد که سَر کردن کلاه رشد فولیکول های مو را متوقف می کند یا موهای بلند از ریشه کشیده می شوند بیشتر مربوط به فرهنگ عامه مردم است، تکرار آسیب های مویی هم چون بافتن محکم مو و بستن آن به عقب و هم چنین سایش متداوم می تواند به طور بالقوه باعث بدتر شدن یا ایجاد ریزش موی منطقه ای در بعضی از افراد شود. افرادی که موهایشان را با کِش محکم به سمت عقب می کشند ممکن است در جلوی پوست سرشان ریزش موی منطقه ای داشته باشند.
باورهای نادرست در مورد ریزش مو که عامل نگرانی زنان هستند
• موی بلندتر الزاماً به ریشه مو فشار وارد نمی کند.
• شامپو زدن ریزش مو را تسریع نمی کند، فقط آن موهایی را که به هر حال آماده ریختن بودند جدا می کند.
• رنگ کردن، فر دائم، و حالت دادن مو معمولاً باعث ریزش مو نمی شوند. سوزاندن یا فرآیندهای شدید ممکن است باعث ریزش و شکستن مو می شود. در واقع، مدل موهایی که با فشار موها را می کشند ممکن است باعث ریزش مو شوند اما رنگ کردن مو و مواد شیمیایی معمولاً این کار را نمی کنند.
ادامه مطلب در سایت آسیاهیر
http://www.asiahair.ir/
پی آر پی - شامپو ریزش مو


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: amin agahi
ایمــیل:
تلفن:
02126413159
موقعیت: تهران
آدرس:
قیمت: 00000
تاریخ ثبت آگهی:  سه شنبه 28 اردیبهشت 1395
تاریخ انقضای آگهی:  سه شنبه 04 خرداد 1395
تاريخ بروز رساني:  سه شنبه 28 اردیبهشت 1395
بازديد: 12


 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: amin agahi
در مـورد: آيا ريزش موي زنان با مردان متفاوت است؟
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

برو بالا
novintabligh.com