نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

مقالات تخصصي انگليسي دامپزشكي ، علوم اجتماعي ، مكانيك ، مديريت ، حسابداري ، الهيات


مقاله تخصصی مدیریت با ترجمه آماده

of Air Transport Management 14 (2008) 243– 251

عنوان انگلیسی مقاله:

The privatization and commercialization of China’s airports

Xiuyun Yang a,_, Sow Keat Tok b, Fang Su c

عنوان ترجمه:

خصوصی سازی و تجاری سازی فرودگاه چین

چكیده:

این مقاله مروری بر خصوصی سازی و تجاری سازی فرودگاه چین داشته و به تغییرات و راههایی كه تغییرات از طریق آنها ارائه شده، می نگرد.در این بین چالش هایی باقی می مانند كه توسعه آینده فرودگاه را محدود می كند.در بلندمدت مسئولان محلی و مركزی باید دوره متنوع سازی و تجاری سازی ساختار مالكیت فرودگاه را پی گیری كنند. در حالیكه عدم وجود شاخص های عملكردی دقیق و واضح،‌برای اندازه گیری موفقیت یا شكست سیاستها،‌ فرایند تجدید ساختار را مختل می كند و صنعت هواپیمایی چین ، در مسیر پر پیچ و خم پیش رو سردر گم باقی می ماند .۱۰ صفحه / ۱۰۰۰۰ تومان

۰۹۱۹۱۶۶۵۶۶۲..........................

مقاله انگلیسی تخصصی دامپزشكی 2008 با ترجمه آماده

Gene 423 (2008) 29–35عنوان انگلیسی:

Cloning, characterization, and gene expression analysis of a novel cadmium

metallothionein gene in Tetrahymena pigmentosa

مولفین:

Lina Guo,, Chengjie Fu, Wei Miaoعنوان ترجمه:

شبیه سازی، خصیصه یابی و تحلیل تجلی ژنی یک ژن متالوتیونین کادمیوم جدید در Tetrahymena

pigmentosa

مقدمه:

متالوتیونین ها (MTها) خانواده ای هستند که وزن مولکولی کمی (b7–10 kDa) دارند، غنی از اسیده امینه هستند، پس مانده ندارند، دارای پروتئین های متصل فلزات سنگین( مانندZn, Cd, Cu and Hg ) هستند. انها را بار اول از کلیه اسب بعنوان پروتئین هایی با اتصال دهنده کادمیوم جداشدند و در قلمرو حیوانات، گیاهان پیچیده تر، ریزجانداران هسته نما و در بسیاری از پیش هسته ها (پروکاریوت) شناسایی شده اند. هرچند کارکرد سلولی دقیق انها مشخص نیست، به دلیل کشش و جاذبه زیادشان با یون های فلزات سنگین، انها در محافظت در مقابل سمیت فلزات سنگین نقش دارند که این مشارکت از طریق جداسازی (Cd و Hg) صورت می گیرد. انها هم چنین درهوموستاز ضروری فلزی (Cu و Zn)نقش دارند. اینطور فرضیه سازی می شود که گوناگونی کارکردی ایزوفرم های MT بخاطر انطباق تکاملی متفاوت انها با محیط ویژه (خارجی) و الزامات متابولیکی (محیط داخلی) می باشد.

ژن های متعدد MT با خصایص بیولوژیکی متمایز در بافت های مختلف در حیوانات شناسایی و اثبات شده است، اما کارکردهای بیولوژیکی مهم انها مشخص نشده است. نشان داده شده که گونه های بی مهره نیز ایزوفرم های متعدد MTها را دارا هستند، که این می تواند باعث تجلی و تنظیم متفاوت شود....

کلمات کلیدی:

تکثیر ژن، گوناگونی ژنتیکی، فلزات سنگین،شباهت درونی، PCR (نسبت کارایی فرایند) کمی زمان واقعی، فشار اکسایشی7صفحه / 10000 تومان

۰۹۱۹۱۶۶۵۶۶۲

....................................

مقاله تخصصی مدیریت با ترجمه آماده


Four Perspectives in Public Policy Analysis

چهار دیدگاه در تحلیل فرایند خط مشی دولتی

نمونه ترجمه:

در تجزیه و تحلیل خط خط مشی دولتی بر گزینه های بخش دولتی متمركز می شویم،‌بر اینكه موسسات غیر انتفاعی و بخش دولتی چگونه در تمام سطوح تصمیم گیری می كنند.همانطور كه همه ما اطلاع داریم، دولت یك كسب و كار نیست و در بسیاری از وجوه نمی تواند مانند یك كسب وكار عمل كند. اهداف آن متفاوت هستند و حتی محدودیتهای متفاوتی عمل می كنند. با این حال اجزا اصلی تصمیمات خوب در تمام حوزه ها یكسان است و روش های اعلام آنها برای تصمیم گیرندگان دولتی و خصوصی قابل كاربرد است.

13 صفحه/ ۱۲۰۰۰ تومان

........................................

مقاله تخصصی مکانیک با ترجمه آماده
عنوان انگلیسی:

Standard Test Methods for

Determining the Properties of Externally

and Internally Threaded Fasteners ,Washers and Rivets


عنوان ترجمه:

روش های تست استاندارد برای تشخیص ویژگی های داخلی و خارجی بست ها ، واشر ها و پرچ هانمونه ترجمه:

هدف:

1.1 این روش های تست دوره های پی ریزی تشخیص ویژگی های مكانیكی داخلی و خارجی متریك ( مناسب) بست ها ، واشر ها و پرچ ها را پوشش می دهد.

1.2 ویژگی های مورد نیاز و تست های كاربردی برای تشخیص در استاندارد های تولید خصوصی مشخص می گردد. در مواردی كه نیاز های تست زیاد هستند یا با این دوره های استاندارد تفاوت هایی دارند، نوع كالا ( تولید) باید نیازهای كنترل كننده تست را مشخص سازد.

1.3 این روش های تست ، تست هایی برای تشخیص ویژ گی ها ی زیر مشخص می سازند.

1.4 این استاندارد ادعا نمی كند كه نمام موارد امنیتی مرتبط با موارد استفاده را مورد توجه قرار داده است. پی ریزی موارد امنیتی و سلامت مناسب و تشخیص كاركرد های استفاده منظم و محدود وظیفه تمام استفاده كنندگان از این استاندارد می باشد.


نكته 1 : این روش های تست مقایسه متریك روش های تست F606 می باشد

۱۲ صفحه / ۱۰۰۰۰ تومان

۰۹۱۹۱۶۶۵۶۶۲.........................................

مقاله انگلیسی تخصصی علوم اجتماعی با ترجمه آماده


عنوان انگلیسی:

Plato’s Women: Postmodern Pitfalls.

By Katerina Baitinger


عنوان فارسی:

زنان از دیدگاه افلاطون: چالش های پست مدرنافلاطون در بخش هفتم کتاب"جمهوریت"(1) خواننده را تشویق می کند تا تصور کند که زندگی در یک غار تاریک چگونه می تواند باشد.جایی که مردان وزنان از کودکی محدود باشند و با دنیای بیرون بی ارتباط باشند.علاوه بر آن این افراد به زنجیر کشیده شده باشند طوری که تنها امکان دیدن دیوار مقابل رویشان را داشته باشند .بر روی دیوار به سان یک پرده نمایش تصویر هایی دیده می شود که در واقع سایه های اشیا ی غار هستند . آتشی در پشت زندانیان روشن هست که زندانیان قادر به تماشای آن نیستند و باعث شده سایه ها بر دیوار بیافتد. افلاطون اظهار می کند که این سایه ها تمام چیزی است که ساکنین غار به عنوان حقیقت می شناسند تا اینکه یکی از زندانیان فرار کرده ودر بیرون غار با دنیای واقعی آشنا می شودو....

.تصادفی نیست که "حکایت غار"(2) در هر اثری که ادعای برابری زن ومرد را دارد ظاهر می شود.اکثر نظریه پردازان فمینیست نتیجه *****ی کرده اند که افلاطون غار را استعاره از رحم زن می داند .ساندرا گیلبرت (3) و سوزان گوبار(4) در کتاب"زن دیوانه در اتاق شیروانی" ادعا می کنند که غار افلاطون یک مکان زنانه است.حصاری به شکل رحِم.مکانی مرموز وتقریبا مقدس. لوسی ایریگری(5) حتی از این هم جلوتر رفته و بیان می کند که همه ی کلماتی که افلاطون در توصیف غار به کار برده می تواند در پرتو کلمه ی"زهدان" قرار گیردطبق نظر اریگاری ساکنین غار مرد هستند و گلو گاه غار (معبری که محو شده و از بین رفته است ) چیزی جز آلت مردانه نیست که توانای ورود وخروج به رحم را داشته است.بر طبق نظر او افلاطون از یک نظر زن گریز جنسیت سالار حمایت می کند.

سیمون دوبودار(6) ادعا می کند که در حکایت غار افلاطون اورگانیسم مرد،اور گانیسم زن را پیشنهاد می هد. مرد به هنگام کشف جنسیت خود ،زن را کشف می کند.میشل فوکو(7) یاد آوری می کند که برای مدت طولانی مردان تلاش می کردند که زن ها را در مسائل جنسی خلاصه کرده وحتی از زن به عنوان بیماری وضعفِ مرد یاد می کردند که در قرن هیجدهم این تفکر به آسیب شناسی زن منجر شد.

مطمئنا حکایت غار یک مانیفست ضد فمینیستی نیست.افلاطون در جمهوریت به وضوح بیان می کند که زنان باید در گروه "حاکمان فیلسوف" جایی داشته باشند واین گروه باید بر اساس توانایی انتخاب شود نه جنسیت. علاوه بر این در آرمانشهر(8) افلاطون ممکن است زنان وظایفی به عهده بگیرند که به طور سنتی در اختیار مردان بوده است.۸ صفحه / ۸۰۰۰ تومان

۰۹۱۹۱۶۶۵۶۶۲

...........................................

مقاله تخصصی مدیریت با ترجمه آماده
عنوان مقاله :

تحلیل بازار

THE MARKET ANALYSIS

چكیده:

تجزیه و تحلیل بازار بر مبنای تجزیه و تحیل بازار و مشتری و به منظور اجرای قضاوتهای استراتژیك درباره یك بازار ( و بازارهای فرعی ) و پویایی های آن ، انجام می شود. یكی از اهداف اولیه تحلیل بازار تعیین جذابیت یك بازار( یا بازار فرعی)؛ برای مشاركت كنندگان فعلی و بالقوه آن است. جذابیت بازار؛ یا سودآوری بالقوه بازار كه توسط بازده بلندمدت سرمایه گذاری مشاركت كنندگان درآن، اندازه گیری می شود،‌ ورودی مهمی برای تصمیمات سرمایه گذاری در بازار تولیدی است. چارچوب مرجع، تمام مشاركت كنندگان در بازار هستند. هر چند،‌ حضور در یك بازار جذاب،‌ موفقیت را برای تمام شركتها تضمین نمی كند. اینكه آیا یك بازار برای یك شركت خاص مناسب است یا نه،‌ سوال نسبتا متفاوتی است كه نه تنها به جذابیت بازار،‌بلكه به نقاط قوت و ضعف شركت،‌ در مقایسه با نقاط قوت وضعف رقبای آن نیز بستگی دارد. هدف دوم تحلیل بازار،‌ شناسایی پویایی های بازار است. لازم است كه بازارهای فرعی در حال ظهور،‌عوامل كلیدی موفقیت،‌روندها،‌ تهدیدها، فرصتها و مخاطرات استراتژیكی كه جمع آوری اطلاعات و تحلیل ها را هدایت می كنند،‌شناسایی شوند.

۱۹ صفحه / ۱۷۰۰۰ تومان

۰۹۱۹۱۶۶۵۶۶۲

..............................................................

مقاله تخصصی حسابداری 2008


Journal of Intellectual Capital

Vol. 9 No. 4, 2008

pp. 546-563

Emerald Group Publishing LimitedInvestigating market value

and intellectual capital for S&P500

Jui-Chi Wang

International Trade Department,Hsing-Wu College, Taipei, Taiwanجستجو در مورد ارزش بازار و سرمایه فکری برایS&P500چکیده:

هدف- هدف این مقاله آزمایش و پاسخگویی به سوالات پژوهشی زیر می باشد: از منظر سرمایه فکری، صنعت الکترونیکی در ایالات متحده چگونه اجرا می گردد؟ در صنعت الکترونیکی ایالات متحده چه ارتباطی بین سرمایه فکری و ارزش بازار یک شرکت وجود دارد؟ این مقاله به جستجوی رابطه بین سرمایه فکری و ارزش بازار شرکت بر طبق استانداردهای S&P500 در مورد شرکت های الکترونیکی که از سال 19996 تا 2005 عموما به تجارت مشغول بوده اند، می پردازد.

طرح/ روش/ رویکرد- تئوری مدل اهلسن به منظور ایجاد الگوهایی برای تحقیق مورد بازبینی قرار می گیرد . اطلاعات ثانویه برای تحلیل کمّی از کامپوستات S&P به دست می آید

یافته ها- به هنگام استفاده از اصل رگرسیون چندگانه در مورد فرضیه تحقیق یک رابطه مثبت بین سرمایه فکری و ارزش بازار یک شرکت پدیدار می گردد. ظاهرا شرکت های الکترونیکی ایالات متحده در این مورد آگاه و مشتاق هستند و از سرمایه فکری برای سرمایه گذاری در بازارشان استفاده می کنند.

پیشینه/ ارزش- این مقاله یکی از نخستین تحقیقات تجربی به شمار می رود که به طور کمّی ارزش بازار شرکت های الکترونیکی ایالات متحده S&P500 را از منظر سرمایه فکری در طولانی مدت مورد آزمایش قرار می دهد.

واژگان کلیدی: سرمایه فکری ، ارزش بازار ، ایالات متحده امریکا

نوع مقاله: پژوهشی

۱۸ صفحه / ۱۶۰۰۰ تومان

۰۹۱۹۱۶۶۵۶۶۲

مقاله - ترجمه - آماده - فوری - دانشگاهی - انگلیسی - دامپزشكی - علوم اجتماعی - مكانیك - مدیریت


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: مهدی عباسی
ایمــیل:
تلفن:
09191665662
موقعیت: تهران
آدرس:
قیمت: 10000/15000
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 4018
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: مهدی عباسی
در مـورد: مقالات تخصصي انگليسي دامپزشكي ، علوم اجتماعي ، مكانيك ، مديريت ، حسابداري ، الهيات
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

آگهي هاي اين شخص

مشاوره پايان نامه ادبيات فارسي


مشاوره /تنظيم و تکميلپروپوزالتحقيق ارشد و دکتريمقالهو ساير خدمات تخصصي فقط رشته ادبيات فارسي( گرايش زبان و ادبيات فارسيادبيات کودکادبيات مقاومتادبيات ...

تهران - 07/15

استخراج مقاله از پايان نامه


استخراج مقاله از پايان نامهو ساير خدمات آموزشي:ترجمه دقيق و فوري انواع متون دانشگاهي / نامه ها / بروشور ها / كتابچه هاي راهنما / علمي / تجاري و....ترجمه حرفه اي ...

تهران - 07/15

مقالات تخصصي مديريت با ترجمه آماده -2009


مقاله تخصصي مديريت با ترجمه آماده 2009Expert Systems with Applications 36 (2009) 209–218 Designing a knowledge-based system for strategicplanning: A balanced scorecard perspective Hao-Chen Huang *Graduate Institute of Business ...

تهران - 09/22


برو بالا
novintabligh.com