نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

قلاده کنترل پارس سگ

قلاده کنترل پارس سگ

زمانی که برای اولین مرتبه دستگاه را روشن می کنید متوجه خواهید شد که با بوق زدن این امکان را به شما می دهد که دستگاه روشن است و آماده برای نصب کردن دور گردن سگ می باشد. ویبره دستگاه را چک کنید و آنرا به اطراف بچرخانید. 2 دایره نقره ای/خاکستری در پشت دستگاه وجود دارد که از سنسور و اسپیکر محافظت می کند. دو صدای کوچک شبیه به پارس سگ تولید می کند.

دستگاه رادر ناحیه برآمدگی گلوی سگ قرار دهید.

دستگاه با ویبره حسی کار می کند نه با صدا. اگر با صدا کنترل شود دستگاه زمانی که سگهای دیگرپارس می کنند، خاموش می شود. اگر دستگاه در طول حرکات عادی سگها بوق بزند، این بدین معنی است که به درستی نصب نشده است.

قلاده باید محکم بسته شود وگرنه قلاده صداهای گوشخراش را همانطور که روی گردن سگ کشیده می شود تنظیم نخواهد کرد و باعث ایجاد ویبره می شود.

اگرمحل قلاده اشتباه باشد بوق های غیر ضروری شنیده می شود که شما ممکن است دستگاه را روی low فعال تنظیم کرده باشید. High را انتخاب کنید تا ویبره شدیدتری داشته باشد. یا به عبارتی دیگر، دستگاه زمانی که روی Highتنظیم شده باشد عمل می کند. در دستورالعمل ساخت برعکس آن است و با تست دستگاه می فهمیم که اشتباه چاپی بوده است.

قلاده تنظیمات صوتی و التراسونیکی دارد. یک دستگاه در هر دو تنظیمات بوق می زند ولی در تنظیم صوتی یک صدای با درجه بالامنتشر نمی کند بنابراین برای سگ کاری انجام نمی دهد. درتنظیم التراسونیکی تنها یک بوق شنیده می شود اما هدف آن با خبر کردن مالک است که با پارس کردن سگ فعال می شود وهمزمان برای سگها صدای بلندی منتشر می کند. شما نمی توانید این صدای بلند را بشنوید تنها سگها قادر به شنیدن صدا هستند. این تن صدا طوری طراحی شده است که سگها از آن متنفرند و بنابراین تئوری این است که آنها تمرکزشان را از دست می دهند زمانی که پارس می کنند.

اگر دستگاه به درستی عمل کند زمانی که سگ پارس می کند با تولید یک بوق اما سگ همچنان پارس می کند، سگ ممکن است زمان بسیاری نیاز داشته باشد تا یاد بگیرد که چرا قلاده اینچنین صدایی منتشر می کند. همه اینها بستگی به استعداد سگ دارد .لطفاً توجه کنید که اگر سگ تحت تعلیم به گربه ای بر بخورد، قلاده دیگر موثر نخواهد بود. صداهای اطراف باید شدیداً کم شود تا سگ روی مورد خاصی تمرکز نکند.

در طول جایگزینی لطفاً مطمئن شوید که همه چیزقابل رویت و سر جای خودش است .

ابتدا مطمئن شوید که دکمه تماس برای باتری در مرکز باشد وبررسی کنید که قسمت بالای باتری فقط با قسمت بالایی باتری تماس داشته باشد نه با دکمه در غیر این صورت دستگاه خاموش خواهد شدو با یک باتری بد کار می کند. قطعه فومی را که روی کاورهای زیری چسبیده است برای کمک به هل دادن باتری به طرف پایین در کلید پایینی بررسی کنید، در غیر این صورت دستگاه بد کار می کند.این دستورالعمل های هشدار را به خاطر بسپاریدخطر آتش سوزی، شوک الکتریکی، یا ضربه زدن را کم کنید زمانی که از هر وسیله الکتریکی استفاده می کنید، که شامل موارد زیر اما نه فقط محدود به این موارد می شود:

* این دستگاه فقط برای استفاده مستقیم در مسیرها است.
* همیشه در هنگام تمیز کردن یا اجرای هر سرویسی دستگاه را از برق جدا کنید.
* قسمت خارجی دستگاه را با یک محلول ملایم و یا مایع ظرفشویی و آب تمیز کنید.
* اگر دستگاه به نظر می رسد که خراب است از آن استفاده نکنید.
* از دستگاه فقط طبق دستورالعمل آن استفاده کنید.
* از دستگاه در جایی که مواد آتش زا ویا قابل احتراق یا جایی که بخارهای مواد قابل اشتعال دیگر وجود دارد، استفاده نکنید.
* هر تلاشی برای باز کردن دستگاه شامل گارانتی نمی شود.
* هرگز دستگاه را با دستهای مرطوب حمل نکنید.
* هیچ گونه شیئی وارد دستگاه نکنید.دستگاه را ازورود مو، آلودگی وغیره حفظ کنید.شرکت مثبت اندیشان در تهران و رشت و یزد دارای نمایندگی میباشد و هموطنان در این شهر ها میتوانند پس از تحویل کالا وجه را به پیک موتوری تحویل نمایند.

****برای اطلاعات بیشتر و دیدن محصولات شگفت انگیز دیگر به سایت www,mosbatandishan.com مراجعه کنید.
قلاده کنترل پارس سگ


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: شرکت مثبت اندیشان
ایمــیل:
تلفن:
09131527099...03516266950
موقعیت: يزد
آدرس: www.mosbatandishan.com
قیمت: 29000تومان
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 34
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: شرکت مثبت اندیشان
در مـورد: قلاده کنترل پارس سگ
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

برو بالا
novintabligh.com