نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

از همين الان به جمع ثروتمندان اينترنتي بپيونديد

از همین الان به جمع ثروتمندان اینترنتی بپیوندید

پول.پول.پول...
زندگی بی پول خیلی خیلی سخته...
اما دیگر نگران نباشید دوستان
با رفتن به این سایت و خرید بسته cn3 ماهیانه حداقل 500هزار تومان درآمد داشته باشید(نه عضو گیری کنید و نه شبکه های هرمی ایجاد کنید و نه...)


كسب درآمد از اینترنت

ماهیانه 500 هزار تومان

بدون نیاز به ایگولد و سایر بانكهای اینترنتی

واریز درآمد شما به حساب بانكی شما در ایران (سیبا – سپهر)

بدون نیاز به كاركردن با سایتهای كسب درآمد – پی تی سی – وبمستر و حتی نرم افزارهای كسب درآمدبا روزانه 4-2 ساعت كار

برای اولین بار در اینترنت

درآمد ثابت ماهیانه به دست آورید

100% تضمینی

آموزش سه روش كسب درآمد مطمئن از اینترنت فقط با 3-2 ساعت كار در روز

تنها راه كسب درآمد برای كسانیكه می خواهند از صفر و با سرمایه كم (حتی بدون سرمایه) شروع كرده و به درآمد عالی برسند.


CN3 شامل چند روش موثر كسب درآمد از اینترنت است كه قبلا توسط هزاران نفر مورد استفاده قرار گرفته است و 100 درصد پولساز هستند... شما هم اگر این روشها را بدانید از همین الان می توانید در هر ماه درآمد ثابتی كسب كنید ... حتی بیش تر از درآمدی كه پدران شما به دست می آورند !!! اگر شما به دنبال راهی جهت كسب درآمد از اینترنت می گرددید كه با كمترین زمان بتوانید بیشترین درآمد را كسب كنید ، CN3 ، جوابگوی شما خواهد . مهم نیست كه شما تا به حال چه روشهایی را برای كسب درآمد امتحان كرده اید و یا اینكه این روش به نظرتان امكانپذیر می باشد یا خیر ..... بلكه مهم این است كه این شیوه و این بسته آموزشی كاملا درآمدزا هست .


مزایای CN3:
1:كاملا 100% و واقعی
2:كسب درآمد ماهیانه و دائمی
3:بدون نیاز به عضو گیری و یا كلیك روی تبلیغات
4:واریز درآمد شما به حساب بانكی شما در ایران (سیبا – سپهر)
5:بدون نیاز به ایگولد و بانكهای اینترنتی مثل آلرت پای ، پی پال و غیرووو
6:قابل استفاده برای همگان حتی كسانیكه با اینترنت آشنایی زیادی ندارند
7:بدون نیاز به كاركردن با سایتهای كسب درآمد – پی تی سی – وبمستر و حتی نرم افزارهای كسب درآمد
8:كسب درآمد به صورت آنلاین و آفلاین (یعنی حتی اگر پشت كامپیوتر نیز نباشید از درآمد شما كم نمی شود . بلكه درآمد نیز خواهید داشت)


ما امروز یك CD تهیه كرده ایم با نام "بسته آموزشی CN3"
نه قصد تبلیغ محصول خود را داریم و نه قصد بزرگنمایی و یا ظاهر سازی چون بدون فروش این محصول نیز درآمد خوبی از هر سه روشی كه در این بسته آموزشی (CN3) توضیح داده ایم كسب می كنیم . بنابراین لطفا بدون هرگونه غرض ورزی و یا پیشداوری مطالب زیر را كامل بخوانید تا شما نیز قدم به دنیای بزرگ "كسب درامد از اینترنت" بگذارید.

CN3 چیست ؟
كسب درآمد واقعی از اینترنت اصول دارد نه اینكه هر كسی كه وارد اینترنت شد بخواهد با كاركردن با یك یا چند تا سایت كسب درآمد (كه همشون هم كلاهبردارن) پولدار شود اگه اینجوری بود الان باید همه ملت پولدار شده باشن ... بین شما دوستانی كه در حال مطالعه این صفحه هستید آیا محض رضای خدا یكنفرتان تا به حال موفق شده 10 هزار تومان از اینترنت به دست آورد؟ !!! ... منكه بعید می دونم !!!

آیا حاضرید شروع كنید؟؟؟
من و همكارانم هم چند سال پیش مثل شما شروع كردیم به كار كردن با سایتهای پی تی سی و ... . اما بعد از مدتی متوجه شدیم كه از این كارها پولی در نمیاد برای همین خودمون كم كم دست به كار شدیم وتقریبا بعد از 7 ماه اولین درآمد اینترنتی خودمون روتجربه كردیم .. كمی كه انرژی گرفتیم روشهای دیگه روهم تست كردیم تا اینكه موفق شدیم توی اینترنت یه درآمد ثابت پیدا كنیم !!! ما در این دو سال موفق شدیم درآمد خود را در چند ماه حتی به 1 میلیون تومان هم برسانیم كه تمامی این درآمد از اینترنت به دست آمده بود (هنوز هم بعضی از فیشهایی كه ما برای نمونه داخل اینترنت گذاشته بودیم توی بعضی از وبلاگها وجود دارد) و حالا با پولی كه از همون روشها به دست آورده ایم به كارهای بزرگتر (و پرسودتری) دست زدیم كه برای ما واقعا درآمدزا هستند.

و اكنون نوبت شماست كه این فرصت استثنایی را از دست ندهید....!!!
ما این چند روش واقعی كسب درآمد از اینترنت را به صورت یك بسته آموزشی به نام CN3 درآورده ایم كه قابل عرضه به شما می باشد . درآمد این روشها بین 300 الی 500 هزار تومان در ماه است (البته ماههای اول ممكن است درآمد شما تقریبا 150 تومان هم باشد اما در ماههای سوم و چهارم مسلما درآمد شما تا 500 هزار تومان در ماه افزایش خواهد یافت.)هر 3 روشی كه در این بسته به شما آموزش داده می شود قبلا توسط ما تست و امتحان شده است (حداقل یكسال است كه روی آنها كار می كنیم و 90% درآمدی كه ما خودمان در یكسال گذشته از اینترنت به دست آورده ایم از همین سه روش است . (من خودم شخصا شغل دیگری ندارم و برای كسب درآمد و امرار معاش ، فقط از همین سه روش استفاده می كنم و شغل دیگری ندارم پس مطمئن باشید كه این سه روش واقعا درامد زا و قابل اطمینان هستند. تعدادی از درآمدهای من را می توانید در زیر مشاهده كنید كه به حسابهای صادرات و سامان من واریز شده اند. )نظرات تعدادی از افرادی كه از CN3 استفاده كرده اند :

مصطفی آیینی : دانشجوی دانشكده امام علی (ع)
من قبلا هم بارها و بارها از اینترنت درآمد كسب كرده بودم اما مبلغ آنها بسیار كم و اندك بود مثلا 10 هزار تومان در ماه اما با استفاده از این بسته و انجام روشهای آن ، واقعا شگفت زده شدم. من هم اكنون از هر سه روش این بسته برای كسب درآمد از اینترنت استفاده می كنم.


رضا رزمجو : شاغل
واقعا عالیست ... هرگز تصور نمی كردم من نیز روزی بتوانم خیلی ساده از اینترنت درآمد كسب كنم. من به دلیل شغلی كه دارم روزانه كمتر از یكساعت برای این برنامه وقت می گذارم اما در اغلب ماهها ، درآمدی كه من از اینترنت به دست می آورم بیشتر از درآمدی است كه از شغل خود به دست می آورم.


در این بخش به پرسشهای متداولی كه در مورد CN3 شده است پاسخ داده می شود . لطفا این بخش را به دقت مطالعه نموده و از مطرح نمودن سوالات تكراری بپرهیزید.

--------------------------------------------------------------------------------

سوال اول : آیا من واقعا از خرید این محصول سود خواهم كرد ؟ آیا واقعا با استفاده از آن درآمد كسب خواهم كرد ؟ و آیا این محصول مانند باقی سی دی های كسب درامد ، بیهوده نیست؟
جواب : همانطور كه قبلا توضیح داده شد ، مطالب و شیوه هایی كه در این CD برای كسب درآمد و ایجاد یك كسب و كار موفق اینترنتی شرح داده شده است بر مبنای اصولی و واقعی بنا شده است نه بر مبنای فعالیتهای بی اساسی مانند PTC و PTR و یا زیرمجموعه گیری ... . در این سی دی موثرترین و اصولی ترین روش كسب درآمد و كسب و كار اینترنتی بیان شده است . بنابراین با قاطعیت اعلام میداریم كه این CD به تمامی نیازهای شما در زمینه كسب درآمد از اینترنت و ایجاد یك درآمد مطمئن و ثابت از آن پاسخ خواهد داد.


--------------------------------------------------------------------------------

سوال دوم : مقدار درآمدی كه از این سی دی به دست می آید چقدر است؟ ماهیانه چقدر؟
جواب : درآمد این CD از همان روزهای اول برای شما حاصل خواهد شد و میزان درآمد تقریبا 300 هزار تومان در ماه است كه پس از چند ماه كار به این شیوه ، درآمد شما به بیش از ماهیانه 500 هزار تومان نیز افزایش خواهد یافت آنهم فقط با روزانه 2 تا 3 ساعت كار . البته اگر با این روش به خوبی كار كنید حتی می توانید درآمد خود را تا ماهیانه یك میلیون تومان نیز افزایش دهید.


--------------------------------------------------------------------------------

سوال سوم : آیا می توان از این سی دی به صورت مستقل درآمد كسب كرد یا اینكه باید همیشه وابسته به شما یا سایتهای دیگر باشیم؟
جواب : خیر ... شما از همان روزهای اول كه به صورت گام به گام دستورالعملهای این CD را اجرا می كنید به صورت یك فرد مستقل عمل می كنید و هیچگاه وابسته به ما و یا شركتهای دیگری نخواهید بود . درآمد شما در این كار وابسته به هیچ گروه ، وبسایت و یا شركتی نخواهد بود. هرچقدر بیشتر كار كنید ، درآمد بیشتری به دست خواهید آورد.


--------------------------------------------------------------------------------

سوال چهارم :آیا من مجبورم برای كسب درآمد ، برای همیشه با این سی دی كار كنم؟ اگر یك روز كار نكنم ، در آن روز درامدی نخواهم داشت؟
جواب : خیر ... شما پس از چند ماه استفاده از این CD ، دیگر نیازی به استفاده از دستورالعملهای موجود در این CD نخواهید داشت چون باز هم درآمد خود را به دست خواهید آورد . زیرا شما در این كار جا افتاده اید و درآمد ثابتی از اینترنت به دست خواهید آورد . بنابراین لازم نیست كه شما تا ابد از این CD استفاده كنید بلكه حتی اگر چندین روز یا حتی چند ماه هم به اینترنت سر نزنید باز هم درآمدی از شما كسر نخواهد شد . این یعنی تجارت الكترونیك !!!


--------------------------------------------------------------------------------

سوال پنجم :آیا این محصول دارای آموزش فارسی می باشد یا خیر؟ چون من به زبان انگلیسی وارد نیستم.
جواب : بله .. این محصول دارای آموزش فارسی و گام به گام می باشد. شما از همان روز اول به صورت گام به گام دستورالعملهای موجود در آن را برای كسب درآمد اجرا خواهید كرد . این آموزشها فارسی و به همراه تصویر می باشد.


--------------------------------------------------------------------------------

سوال ششم : آیا امكان كار با این سی دی در منزل هم وجود دارد ؟ یا اینكه باید امكانات خاصی داشته باشم؟
جواب : برای استفاده از شیوه های كسب درآمدی كه در این CD آموزش داده شده است شما به هیچ عنوان به امكانات خاصی نیاز ندارید بلكه فقط به یك كامپیوتر نیاز دارید و یك خط اینترنت كه حداقل بتوانید روزانه 2 ساعت بوسیله آن با اینترنت متصل شوید (لازم نیست كه حتما از اینترنت پر سرعت استفاده كنید).


--------------------------------------------------------------------------------

سوال هفتم :آیا برای كسب درآمد با این محصول ، من باید حتما یك حرفه ای در اینترنت باشم؟
جواب : خیر ... این CD برای افراد مبتدی طراحی شده است و شما توسط آن می توانید از یك مبتدی به یك حرفه ای تبدیل شوید و مانند حرفه ایها از اینترنت درآمد كسب كنید .
افراد حرفه ای نیز می توانند از این CD نهایت استفاده را برده و خیلی سریع به درآمد برسند . مهم نیست كه در اینترنت تازه وارد هستید یا یك حرفه ای اینترنتی كه به تمامی فنون و ریزه كاریهای اینترنت وارد هستید . بلكه مهم این است كه مانن یك مبتدی از دستورالعملهای گام به گام آن استفاده نمایید . در این صورت درآمد شما حتمی خواهد بود.


--------------------------------------------------------------------------------

سوال هشتم :من قبلا چند دفعه سی دی كسب درآمد از اینترنت خریداری كرده ام . می ترسم كه این محصول نیز مانند آنها بی فایده باشد.
جواب : این ترس یك چیز منطقی است زیرا متاسفانه همه ماها نخستین بار كه به مقوله كسب درآمد از اینترنت روی آوردیم با تبلیغاتی در اینترنت مواجه شدیم كه به ما وعده كسب درآمدهای زیاد را داده بودند اما پس از خرید محصولشان متوجه شدیم از آن برنامه نمی توان درآمدی كسب كرد . به همین دلیل اكنون با دقت بیشتری مقوله كسب درآمد از اینترنت را بررسی می كنیم . اما امروز با تهیه این CD برای نخستین بار طعم كسب درآمد .واقعی از اینترنت را خواهید چشید و قادر خواهید بود به صورت اصولی و قانونی از اینترنت درآمد كسب كنید بدون اینكه نیاز به كلیك كردن روی تبلیغات و یا جذب زیرمجموعه داشته باشید.


--------------------------------------------------------------------------------

سوال نهم :اگر من در طول كار با مشكلی برخورد كنم و یا سوالی داشته باشم چگونه می توانم آنرا مطرح نموده و برطرف سازم؟
جواب : شما در هر ساعت از شبانه روز می توانید می توانید از طریق كد ساپورتی كه در زمان خرید به شما تعلق می گیرد تمامی پرسشهای خود را مطرح نموده و در عرض 24 ساعت پاسخ خود را دریافت نمایید . توجه داشته باشید كه روزهای پنج شنبه بعد از ظهر و باقی روزهای تعطیل ، شركت تعطیل می باشد بنابراین پاسخگویی به ایمیلهایی كه در روزهای تعطیل برای ما ارسال می شود به روز بعد از تعطیلات موكول خواهد شد . ضمنا به پرسشهایی كه در این بخش پاسخ داده شده است ، پاسخ داده نخواهد شد .


--------------------------------------------------------------------------------

سوال دهم :درآمدی كه من از این سی دی به دست می آورم چگونه به دست من خواهد رسید؟ آیا درآمد من به تومان است یا دلار؟
جواب : درآمد شما بدون هیچگونه واسطه ای ، مستقیما به حساب بانكی شما در ایران (مانند حسابهای سیبا و سپهر) واریز خواهد شد . شما هیچ نیازی به داشتن حسابهای الكترونیك مانند ایگول ، پی پال و یا آلرت پای نخواهید داشت زیرا درآمد شما به تومان به شما پرداخت خواهد شد نه به دلار.


--------------------------------------------------------------------------------

سوال یازدهم :درآمدزایی من از كی شروع خواهد شد؟ آیا از همان ماه اول هم درآمدی به دست خواهم آورد؟
جواب : درآمد شما از همان روزهای اول شروع گردیده و با گذشت زمان افزایش خواهد یافت.


--------------------------------------------------------------------------------

سوال دوازدهم :پس از اینكه من این محصول را خریداری نمودم ، چگونه و كی آنرا دریافت خواهم كرد؟
جواب : پس از واریز وجه ، سفارش شما ظرف 24 ساعت آماده گردیده و با پست پیشتاز به آدرس شما در هر كجای ایران كه باشید ارسال خواهد . توجه داشته باشید كه تعداد این CD محدود می باشد به همین دلیل اولویت با كسانی است كه سریعتر اقدام به خرید نمایند.


--------------------------------------------------------------------------------

سوال سیزدهم :(مهمترین سوال)آیا واقعا به این برنامه می توان اطمینان كرد؟ آیا واقعا روی آن حساب كنم؟ آیا واقعا درآمدی در كار هست؟
جواب : به دلیل پرسشهای مكرری كه در این مورد هر روزه برای ما ایمیل می شود بهتر دیدیم كه در این مورد توضیح كاملی بدهیم.

خوشبختانه این برنامه به گونه ای است كه درآمد آن كاملا قطعی و مسلم است . در واقع این برنامه كه شما قصد خرید آنرا دارید یك شغل است . شغل یعنی كاری كه امروز شروع خواهید كرد و تا پایان عمر می توان از آن درآمد كسب كرد . بنابراین مطمئن باشید كه از این برنامه و این سی دی ، درآمدهای بسیاری خوبی به دست خواهید آورد كه حتی برای دیگران غیر قابل باور خواهد بود . شما با استفاده از این برنامه و این سی دی قادر خواهید بود مخارج زندگی خود را تامین نموده و حتی پس انداز خوبی برای خود ایجاد نمایید .
میزان این درآمد نامحدود است . یعنی هر چقدر بیشتر تلاش كنید ، درآمد بیشتری نیز به دست خواهید آورد بنابراین پیش بینی می كنیم كه پس از اینكه اولین درآمد خود را به دست آوردید ، وقت بیشتری را برای این كار خواهید گذاشت.

یكبار دیگر خاطر نشان می كنیم كه با این برنامه و این سی دی شما هرگز نیازی به كار كردن با سایتهای كسب درآمد و یا پی تی سی و كلیكی و یا زیرمجموعه گیری (و یا هیچ سایت دیگری) نخواهید داشت . ما اصلا در این سی دی از شما نخواهیم خواست كه با چنین سایتهایی كار كنید . ضمنا شما به هیچ عنوان با خارجیها نیز كار نخواهید كرد . درآمد شما از اینترنت و از همین ایران خودمان به دست می آید و مستقیما به حساب بانكی شما در ایران واریز خواهد شد . شما هیچ نیازی به انجام كارهای غیر عرف و یا غیر شرعی نخواهید داشت و درآمد شما كاملا قانونی خواهد بود . بنابراین جای هیچگونه نگرانی نیست .

توصیه می كنیم این افكار بیهوده را به كناری گذاشته و یكبار برای همیشه تصمیم خود را بگیرید و با كمی تلاش ، درآمد خوبی برای خود به ارمغان آورید. به دلیل پرسشهای مكرری كه در مورد میزان درآمد این سی دی از ما پرسیده می شود در اینجا باز به این موضوع اشاره می كنیم كه حداقل درآمدی كه از این برنامه می توان به دست آورد ماهیانه 300 هزار تومان و حداكثر درآمد آن نیز یك میلیون تومان در ماه است . البته همچنان كه قبلا نیز عرض گردید درآمد این شیوه نامحدود است و بسیار افرادی هستند كه در همین لحظه ای كه شما در حال مطالعه این صفحه هستید ، ماهیانه بیش از یك میلیون تومان درآمد از این برنامه به دست می آورند .

******************************

مرتضی محمدی : سرباز
برای من تنها راهی كه می توان از آن درآمد كسب كرد همین بسته CN3 هست ... درآمد حاصله از این بسته آموزشی ، بسیار بیشتر از مبلغی است كه برای خرید آن هزینه كرده ام.


حامد نخعی : سرباز
وقتی كه تبلیغات CN3 را در ایمیل خود دریافت كردم واقعا ناراحت شدم و با خود گفتم باز یه تبلیغ دیگه ... برای همین چند حرف نامربوط در پاسخ ایمیل نوشتم و ارسال كردم اما در كمال ناباوری چند روز بعد از طرف سایت با من تماس گرفته شد و به پرسشعای من پاسخ داده شد و من پس از 35 روز كه از این برنامه استفاده كردم متوجه شدم كه كسب درآمد از اینترنت حقیقت دارد.


عباس نخعی : گچكار
من هیچ چیز از اینترنت سر در نمی آورم اما توسط فرزند خود با این برنامه آشنا شدم و چون درآمد وی را از این برنامه دیده بودم سریعا این بسته را خریداری كردم و با كمك فرزندم شروع به كسب درآمد از اینترنت كردم.


علی حسنی : دانشجو
روزانه 2 ساعت وقت = درآمد ثابت ماهیانه ... من كاملا راضیم ... یكی از جالب ترین نكات این برنامه این است كه هیچ نیازی به پول الكترونیك و یا حساب ارزی ، زیرمجموعه گیری ، و غیرووو ندارد.


مرتضی جواهری : دانشجو
هرگز فكر نمی كردم كسب درآمد از اینترنت حقیقت داشته باشد آنهم درآمد كه بتوان با آن چرخ زندگی را چرخانید !!! اما با خرید CN3 كاملا به این برنامه ایمان آوردم و آنرا به بسیاری از دوستان خود نیز توصیه كردم (كه از بابت این كار هم درآمدی كسب كرده ام) ...بالاخره پس از سالها تلاش و ضرر در اینترنت با محصولی آشنا شدم كه واقعا درآمدزاست .

خوب دوست عزیز .. در این بخش حتی الامكان در مورد CN3 و روشهای كسب درآمد آن و برخی پرسشهای مهم پاسخ داده شد . لطفا از ارسال ایمیلهایی كه مجددا پرسشهای فوق را مطرح می نمایند اجتناب نمایید . شما نیز چنانچه قصد خرید این برنامه (سی دی CN3) را دارید می توانید از طریق لینك زیر اقدام نمایید .

شاد و پیروز باشید

http://www.cn3shop.com/?ref=ehsan_tala2010


با روزانه 4 - 2 ساعت كار 500 هزار تومان درآمد کسب کنید - تجارت بدون سرمایه - گام به گام ایجاد ایمیل


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: احسان رضایی
ایمــیل:
تلفن:
موقعیت: گلستان
آدرس: گلستان
قیمت:
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 293
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: احسان رضایی
در مـورد: از همين الان به جمع ثروتمندان اينترنتي بپيونديد
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

برو بالا
novintabligh.com