نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

بازاريابي براي کسب درآمد

استخدام در یك شركت خارجی با حقوق ماهیانه ثابت greenhorse
تا 90 میلیون تومان درآمد داشته باشید ...

این مطا لب درست و بدون خالی بندی است و واقعا مجانی و پول ساز است .

فقط و فقط به زرنگی و پشتکار خودتون بستگی داره و بس !

حالا میپرسید چطوری٬ نگران نباشید من بهتون یاد میدهم .فقط باید باور کنید بعد تصمیم بگیرید و بعد مطالب زیر را بخوانید و عمل کنید ... ( یادتون باشه شما هیچ چیز را از دست نمیدهید پس مطمئن باشید نه کلاهبرداری و دروغ در میانِ و نه ماجرا سر کاریه ! )
اول شما را با این نوع فعالیت سودمند اقتصادی آشنا میکنم ...

ماركتینگ چیست ؟

شاید شما تا به حال به این مطالب برخورد كردید :

با عضویت رایگان در این سایت به صورت ماهیانه حقوق دریافت نمایید ...

Join This Group For Free And Recieve a Monthly salary ...

و یا متن های مشابه آن اینها همه و همه زیر مجموعه ای از فعالیت های اقتصادی تحت اینترنت هستند كه به بازاریابی اینترنتی یا همون e-marketing نامیده میشوند.

خوب تا اینجا با بازاریابی اینترنتی آشنایی پیدا كردید اما به چه صورت این كار انجام میشود .
---------------------------------------------
-------------------------------------
در اینترنت سایتهایی هستند كه به كار ماركتینگ مشغولند كه اساس کار این قبیل سایتها ، پخش آگهی و تبلیغاته ، هر چی اعضای سایت بیشتر باشن ، کمپانی های بیشتری به اونها آگهی میدن . این شرکتها آگهی ها رو برای اعضا شون ایمیل میکنن و یا از طرق دیگه ، اگهی ها رو به مردم و اعضا نشون میدن. از اونجاییکه خود آن شرکتها نمیتونن به تنهایی اعضای زیادی جمع کنن ، میان از اعضای خودشون کمک میگیرن. یعنی بابت اضافه کردن اعضاء جدید به اونها پورسانت میدن. درآمد ماهیانه این سایت ها در ماه بیش از چند 10 میلیون دلار هست. خب چند تا 100000 دلار که در بیشترین حالت به بزرگترین اعضای خودشون میدن که در مقابل درآمد اونها چیزی نیست. در ضمن چون درآمد کمپانی به دلار هستش ، وقتی که میاد توی ایران ، برای ما ارزشی بسیار زیاد پیدا میکنه.

http://tickerbar.info/join_now.ghc?r=216310256

من از میان چندین سایت یكی از بهترین آنها را انتخاب كرده ام و به شما به صورت كامل معرفی میكنم .

مزیت های این سایت نسبت به دیگر سایت ها :

این سایت یكی از بزرگترین سایت ها در این زمینه است كه در حدود 39000000 نفر در سراسر دنیا عضو داره و هر روزه به تعداد آنها افزوده میشود !

طرف قرار داد با بانك ملی ایران و بانك رفاه است تا شما به آسانی بتوانید چك های دریافتی را به اسكناس رایج تبدیل كنید .

از هر نظر قابل اعتماد و معتبر میباشد .

و ...

در آمد حاصل از این سایت به صورت زیر میباشد :

مرحله اول 10 نفر: 1دلار در ماه

مرحله دوم 100نفر: 10 دلار در ماه

مرحله سوم 1000 نفر: 100 دلار در ماه

مرحله چهارم 10000نفر: 1000 دلار در ماه

مرحله پنجم 100000 نفر: 10000 دلار در ماه

مرحله ششم 1000000 نفر: 100000 دلار در ماه

و ...

مراحل كار :

شما بعد از اینکه عضو سایت شدید باید حداقل 10 نفر از طرف خودتون رو به سایت معرفی و دراون عضو کنید.البته بدونید که همیشه از طرف بالاسری به شما کمک میشه ، هم از لحاظ آموزشی و هم از لحاظ افزودن افراد جدید به زیردست شما . خوب گروهتون به همین صورت رشد میکنه و level هاتون هر روز نسبت به قبل به کامل شدن نزدیک و نزدیکتر میکنه.

زمانی کهlevel 2)) شما به 100 رسید ، ماهیانه 10 دلار دریافت میکنید. وقتی که( level 3) شما به 1000 رسید ، درآمد ماهیانتون میشه ماهی 100 دلار. وقتی که( level 4) شما به 10000 رسید ، درآمد ماهیانه شما میشه 1000 دلار. به همین ترتیب ..........

..........

اما بدونید که شما تنها نیستید . یک گروه زیر دست شماست که مثل شما میخوان اون پورسانت ها رو داشته باشن. تا 100000 نفر کار مشکلی نیست. فقط یه مقدار زمان و انرژی بیشتری میبره. فکر کنید که 10000 نفر زیر دستتون داریدکه هر کدومشون 10 نفررو بیارن ( که امکان پذیر هم هست ) میشن 100000 نفر و الی آخر. تازه شما میتونید این کار رو به خارج از ایران ببرید. همونطور که این کار از خارج اومد ایران ، از ایران هم میتونه به کشورهای خارجی دیگه بره.

این یك حقه یا خالی بندی نیست:

این سایت واقعاً این مبلغ رو به شما پرداخت میکنه. تازه هیچ پولی هم از شما نمیخواد. دیگه چی میخواهید ( یه بار امتحان کنید. چیزی رو که از دست نمیدید )درسته که ممکنه عضو گیری زمان ببره ، اما اگه خوب فکر کنید میبینید که 9 یا 90 میلیون تومان در ماه ، ارزش این وقت صرف کردن رو داره.تازه شما چون از طرف من عضو میشید کار شما خیلی راحته چون افراد زیر مجموعه من نسبتا زیاد هستند یعنی شما با معرفی کردن هر نفر از طریق خودتون دومرحله به جلو می افتید چون رسم این بازی اینه که از مرحله دوم به بعد هر نفر از اعضا که کسی رو معرفی بکنه برای تمام اعضا اون مرحله پورسانت در نظر گرفته میشه .

عضویت در سایت :

برای عضو شدن لینک زیر را کلیک کنید یادتون باشه رو همین لینك كلیك كنید چون با ساپورت سرگروه میتوانید اعضای بیشتری پیدا كنید ! در روی لینک زیر کلیک کرده و ثبت نام کنید

http://tickerbar.info/join_now.ghc?r=216310256

راهنمای ثبت نام :

مشخصات حتماً باید به انگلیسی نوشته شود

شما حتماً باید مشخّصات را صحیح وارد کنید. اگر مشخصات را غلط وارد کنید هیچ تضمینی برای دریافت پولتان ندارید.

تعدا صحفها وشکل آنهابه صورت زیر می باشد که شما سرکار باش دارید

آخرین مرحله:

خوب ثبت نام در سایت تمام شد. شما از طریق member login وارد صفحه خودتون میشید.درسته که تعداد افراد زیادی مورد نیازه. اما به هبچ وجه غیر ممکن نیست.باز هم تأکید میکنم. در هنگام ثبت نام ، اطلاعات درست وارد کنید. ( اگه دوست دارید چک ها واقعاً به دستتون برسه )مطمئن باشید که چک از طرف کمپانی حتماً براتون میاد. شرکتهای پستی که مسئول حمل این چکها هستند ، در ایران هم خدمات خودشون رو ارائه می کنند.اونها چک رو تا دم در منزلتون براتون میارن و تازه هیچ پولی هم ازتون نمیگیرن. ( خود کمپانی هزینش رو متقبل میشه ) در مورد نقد کردن چک ها هم باید بگم که شما میتونید چک خودتون رو از طریق بانک ملی و یا بانک رفاه ( پیشنهاد من بانک رفاه هستش نقد کنید. )

نكات بسیار مهم :

1-یه نکته رو از همین حالا بگم : در روی یک کامپیوتر بیش از 1 بار ثبت نام نکنید. فکر کنید که اگه این امکان وجود داشت که من میتونستم بیش از یک بار از کامپیوتر خودم در این سایت ثبت نام کنم ، خوب میومدم 1000000 بار در سایت ثبت نام میکردم و زیر دست خودمو پر میکردم تا به این درآمد برسم.

!! اما این رو بدونید که وقتی شما در سایت ثبت نام میکنید مشخصات دستگاه شما و IP شما در سایت ثبت میشه و در صورتیکه دوباره بخواهید از دستگاه خودتون ثبت نام بکنید نه تنها به شما اجازه این کار را نمیده بلکه ID اولتون هم پاک میشه و دیگه هیچ وقت نمیتونید در سایت ثبت نام کنید. ( اگه هم سایت به شمااجازه ثبت نام بده ، موقع پول دادن مچ شما رو میگیره و بهتون پول نمیده ) به نظر من حتی توی کافی نتها هم ثبت نام نکنید ، چون ممکن یک نفر دیگه هم با استفاده از همان کامپیوتر ثبت نام کند و اکانت شما توسط GreenHorse باطل شود ، تا حد امکان ازکامپیوتر شخصی خود برای اینکار استفاده کنید و برای زیرمجموعه های خود هم از کامپیوتر خود آنها استفاده کنید.البته به آنها هم این موضوع را گوشزد کنید ، چون اگر اکانت آنها باطل شود،زیرمجموعه شما هم از بین خواهد رفت.2-برنامه TickerBar مخصوص خودتان را حتما دانلود و بعد انرا نصب كنید.

طبق سیاست جدید كمپانی اگر برنامه TickerBar روی سیستم شما نصب نباشه سودی به شما تعلق نمی گیره.این مسئله رو به افراد گروهتون هم بگید .در ضمن بدونید كه اگر زیر گروههای شما هم مثل شما برنامه TickerBar خودشون رو دانلود و بعد نصب كنند یه سودی هم به شما تعلق می گیرد . برای نصب برنامه TickerBar ابتدا باید به اینترنت وصل شوید و بعد انرا نصب كنید


--------------------------------------------------------------------------------

حقوق ماهیانه

شما هم میتونید این کار رو بکنید. در چت میتونید دوستان خودتون رو وارد مجموعه خودتون بکنید. فراموش نکنید. هر نفر میتونه هزاران نفر رو به سیستم خودش و سیستم شما معرفی کنه. تازه اگه یه مقدار انگلیسیتون خوب باشه ، میتونید سیستمتون رو به خارج از کشور هم ببرید. دهکده جهانی یعنی همین.

این نوع تجارت که به اون تجارت شبکه ای ( NETWORK ) میگن در ایران چیز تازه ایه. بنابراین هر چه قدر زودتر اون رو درک کنید ، زودتر میتونید به سود برسید !!! برای جذب افراد ، راههای زیادی هست. شما میتونید به منزل دوستانتون برید و اونها رو عضو سیستم کنید. سایت یا وبلاگ بسازید و در سایتتون افراد رو به سیستم معرفی کنید. ( مثل من در یک سایت این موضوع رو بیان کنید و راههای بسیار زیاد دیگه .....)کار شما در این سایت جمع کردن اعضاست. شما باید به کمک خودتون و افراد گروهتون ( زیر مجموعه هاتون ) برای سایت عضو جمع کنیدشما باید حداقل 10 نفر رو معرّفی کنید. سپس به اون 10 نفر کمک کنید تا بتونن 10 نفر های خودشونو به سیستم خودشون و سیستم شما معرّفی کنن.کار به همین صورت پیش میره. مجموعه شما به صورت تصاعدی رشد پیدا میکنه. هر چه قدر تعداد افراد در level های شما بیشتر باشن شما به سودهای بیشتری خواهید رسید.

خب بعد از اینکه ثبت نام تموم شد !!

از طریق گزینه MEMBER LOGIN میتونید وارد صفحه خودتون بشید. در این قسمت آدرس لیمیلی را که در هنگام ثبت نام مشخص کرده اید می نویسید ، وpassword را میزنید.خب وقتی که وارد صفحه خودتون میشید. گزینه هایی که باهاشون سر و کار دارید اینها هستند :

account informatian

شامل اطلاعاتی در باره میزان درآمد کل ، درآمد این سال ، درآمد این ماه ، در آمد روز ، کل مبلغی که براتون پرداخت شده ، بالانس حسابتون و تعداد کل زیرمجموعه هاتون هست. همچنین تعداد زیرمجموعه هاتون در هر level رو میتونید در این صفحه مشاهده کنید.

قسمتی هم در این صفحه هست که با عنوان قسمت اصلی که برای جذب افراد است:

Your Automatic Referral URL is:

شما در این قسمت لینکی رو خواهید دید

خوب شما باید این لینک را به جای لینک من دربالا قرار دهید و به همراه مطالب برای دوستانتان بفرستید .

Information user

شامل اطلاعات شخصی شماست. شما میتونید از طریق این گزینه وارد صفحه اطلاعات شخصیتون بشید و اطلاعات شخصی خودتون رو تصحیح و تغییر بدید.

Account delete

این گزینه باعث حذف شدن اکانت شما میشه. بهتون توصیه میکنم که از این گزینه استفاده نکنید. چون در صورت حذف شدن حساب شما ، حساب تمام زیرمجموعه هاتون هم از حسابتون حذف میشن و دیگه امکان بازگشت به حالت قبلی برای حسابتون وجود نداره. !! ( یعنی دوباره باید از نو برید دنبال زیرمجموعه که کار آسونی هم نیست)

--------------------------------------------------------------------------------

حقوق ماهیانه
مهم :

سوال:چگونه زیرگروه بدست آوریم؟

بعد از عضویت در سایت یك لینك در اختیار شما قرار می گیرد و اگر افراد با لینك شما در سایت ثبت نام كنند زیر گروه شما می گردند

برای دریافت لینكتان وارد اكانت خود شوید لینك شما تقریبا‏‏ً در انتهای صفحه در زیر جمله

Your Automatic Referral URL is: قرار دارد . كه در انتهای لینك شماره عضویت شما قرار دارد.

مثلا لینك من به صورت زیر است

http://greenhorse.com/join_now.ghc?r=170447859

هر كس با لینك شما در سایت عضو شود در ردیف اول زیر گروهتان قرار می گیرد كه شما می بایست حداقل 10 نفر را در ردیف اول خود داشته باشید. و هر كسی كه با لینك زیرگروهتان در سایت ثبت نام كند در ردیف دوم زیرگروه شما قرار می گیرد و همینطور تا آخر این سیكل ادامه می یابد.

برای تبلیغ می توانید دوستان یا آشنایان را به این كار دعوت كنید . یا یه وبلاگ درست كنید و سایت را درآن تبلیغ كنید. و همچنین میتونید بعد از اینكه لینك شما به نوبت در این وبلاگ قرار گرفت این وبلاگ رو در گروه ها یا وبلاگهای پربیننده تبلیغ كنید تا علاوه بر بیننده های عادی این وبلاگ ، افراد جدید تری از وبلاگ دیدن كنند و با كلیك بر روی لینك شما زیرگروه شما شوند . شما برای تبلیغ از چت رومها نیز می تونید استفاده كنید . و یا حتی می تونید یك وبلاگ خودتون درست كنید و سایت رو تو اون تبلیغ كنید كه با این كار خیلی سریعتر به نتیجه می رسید.درست كردن وبلاگ كار زیاد سختی هم نیست. و می تونید رو كمك من حساب كنید.

در پست های بعدی سعی میکنم روش ساخت وبلاگ و روش های تبلیغ واسه جذب زیر مجموعه در روم های ایرانی و خارجی رو آموزش بدم.بازاریابی - درآمد - خوب زندگی کردن - معرفی بهترین بازیهای دنیا - ثبت اگهی کار - معرفی بهترین بازیهای دنیا - معرفی بهترین بازیهای دنیا - معرفی بهترین بازیهای دنیا - دانلود برنامه c - ارزش افزوده


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: saeed mohammadi
ایمــیل:
تلفن:
موقعیت: آذربايجان شرقي
آدرس:
قیمت:
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 361
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: saeed mohammadi
در مـورد: بازاريابي براي کسب درآمد
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

برو بالا
novintabligh.com