نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

بانک اطلاعات در بازار امروز ضروري است؟!

آیا در صورت وجود بانک اطلاعات از بازار امروز و رقبایتان، فروش شما به همین منوال خواهد بود؟ یا اینکه بدون نگرانیهای کاری، درآمد شما افزون، جسم و روان شما سالم و در نتیجه زندگی شادی خواهید داشت؟
بانک اطلاعات شرکتها، کارخانجات، صنایع و مشاغل کشور ابزاری کاربردی در جهت ارتقای سود شما می باشد. شما با در اختیار داشتن مشخصات حدود شصت هزار (60000) کارخانه و شرکت می توانید کمترین زمان را صرف موثرترین شیوه های تبلیغاتی جهت معرفی محصولات و خدمات خود نمائید. با توجه به معایب و کمبودهایی که از رقبایتان به واسطه این بانک اطلاعاتی به دست آورده اید می توانید مزایای محصول و خدمات ارزنده خود نسبت به رقیبتان را برای خریدار لیست کنید. پس شما از فروش زیاد و سود زیادتر کسب و کار خود لذت ببرید.
یکی دیگر از بهترین روش های افزایش سود پائین آوردن هزینه ها می باشد. هزینه هایی از قبیل خرید مواد اولیه، تجهیزات و یا دریافت خدمات که نقش اساسی در صورت حساب سود و زیان بازی می کنند. شما به وسیله لیست اطلاعات شرکت ها و کارخانجات می توانید برای خرید بهترین مواد اولیه، تجهیزات و یا دریافت بالاترین خدمات اقدام به مناقصه کنید. با این روش هزینه های تمام شده محصول یا خدمات شما پائین تر می آید و کیفیت آن بالاتر می رود.
این محصول از طرف شرکت پارسیان به شماره پروانه 12758/2/4/ف از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد. این نرم افزار امکان گروه بندی زمینه فعالیت های کاری با انواع جستجو، شما را در بهترین سرمایه گذاری و سریعترین برنامه ریزی کاری یاری می کند.
می توان وجود بانک اطلاعات منسجم، منظم و موثق را مانند یک سرمایه گذاری نگاه کرد. سرمایه گذاریی که به فردا واگذار شود، سود دیرتر و کمتر نصیب سرمایه گذار خواهد کرد.
برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید به آدرس http://irjob.blogspot.com مراجعه کنید.
اطلاعات - تجاری - شرکتها - لیست کارخانه ها


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: صالحی
ایمــیل:
تلفن:
09138750824
موقعیت: اصفهان
آدرس: اصفهان
قیمت:
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 10
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: صالحی
در مـورد: بانک اطلاعات در بازار امروز ضروري است؟!
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

برو بالا
novintabligh.com