نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

نقش بانک اطلاعات در راه يابي مسير کسب و کار چيست؟

دلیل پیشرفت روز افزون شرکتهای خارجی چیست؟ همه می دانند! اطلاعات! مهمترین عامل شکست ناپذیر شدن تولیدات برون مرزی وجود بانک های اطلاعاتی قوی می باشد. این اطلاعات هستند که مدیریت را قوی می کند و آن را در پیشبرد اهداف سازمان یاری و راهنمایی می کند. مدیران شرکت های خارجی با گرفتن اطلاعات از رقبا، کشورها و شرکت های تولید کننده محصول و میزان بازار با بازاریابی موثر توانسته اند به خوبی بازار محصولات ایرانی را شکست دهند.
ضرورت وجود یک بانک اطلاعاتی از نمایندگی شرکت های خارجی ایران در این است که شما دائماً تبلیغات زبانی محصولات خارجی را بین مردم می شنوید. اگر تولیدات شما بر اساس کیفیت یا قیمت و یا هردو باشد می توانید حداقل در بازار ایران با محصولات مشابه خارجی مبارزه کنید. و با جمع آوری بانک های اطلاعاتی منظم و معتبر راهی برای ورود به بازارهای بین المللی باز کنید.
همیشه خرید خارجی مواد اولیه و تجهیزات برای شرکت ها و کارخانجات کاری فوق العاده هزینه آور می باشد. شما با استفاده از بانک اطلاعات شعب و نمایندگی های شرکت های خارجی در ایران می توانید اطلاعاتی موثق درباره شرکت ها و محصولاتشان بیابید و هنگام خرید خارجی یک کالا بدون نگرانی و از داخل انجام دهید. خرید از نمایندگی شرکت های خارجی هزینه های شما را به نسبت قابل توجهی کاهش می دهد.
گرفتن ایده از تولیدات شرکت های خارجی یکی از متداول ترین روش های خلاقیت در کشورهای در حال توسعه می باشد. با بررسی و دریافت اطلاعات از شرکت های خارجی، شما هم ایده های بسیاری به ذهنتان خطور می کند و می توانید آن را در کیفیت، کمیت و بازاریابی محصول خود بکار گیرید.
در اختیار داشتن بانک اطلاعات نمایندگی شرکت های خارجی ایران یک نوع سرمایه گذاری کوتاه مدت است که صرفه نظر کردن از وجود آن برای یک روز پایه های تولید و خدمات را در آینده ای نزدیک متزلزل خواهد کرد.
مشخصات لیست نمایندگی شرکت های خارجی در ایران
تاریخ آماده سازی : آذر 88
تعداد شرکت معرفی شده : 3000
شامل : نام شرکت ایرانی ، نام شرکت خارجی ، برند ، زمینه فعالیت ، آدرس ، تلفن ، فکس ، وبسایت ، ایمیل
برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید به آدرس http://irjob.blogspot.com مراجعه کنید.
لیست - نمایندگی - شرکتهای - خارجی


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: صالحی
ایمــیل:
تلفن:
09138750824
موقعیت: اصفهان
آدرس: اصفهان
قیمت:
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 28
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: صالحی
در مـورد: نقش بانک اطلاعات در راه يابي مسير کسب و کار چيست؟
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

برو بالا
novintabligh.com