نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

ميخواهيد روي يک کسب و کار خانوادگي سرمايه گذاري کنيد ما به شما

میخواهید روی یک کسب و کار خانوادگی سرمایه گذاری کنید ما به شما میگوییم چه باید بکنید؟!

اگر شریک تان با شما نسبت فامیلی دارد و شما به او اعتماد دارید ، شرط لازم را برای شروع دارید اما کافی نیست زیرا برای شروع یک کسب و کار با فامیل و حتی اعضای خانواده باید با یکدیگر دارای اهداف و چشم اندازهای مشترک باشید و این مسئله را قبل از سرمایه گذاری بین یکدیگر حل کنید مثلا" اگر شریک شما میخواهد یک رستوران در حد و اندازه های رستوران های خانگی و شما میخواهید رستوران در حد و اندازه های بین المللی راه اندازی کنید دیر یا زود با یکدیگر به مشکل بر خواهید خورد .

شریک شما که اتفاقا " فامیل شما نیز هست ممکن است ابتدای کار تمایل زیادی برای شراکت و سرمایه گذاری از خود نشان دهد اما زمانی که وارد بیزینس میشود متوجه میشوید که در کار آن جور که باید مایه نمیگذارد و به اندازه کافی زحمت نمیکشد و حتی به اندازه شما به رعایت اصول اخلاقی کار پایبند نیست بنابر این این مسائل را قبل از سرمایه گذاری با یکدیگر حل و فصل کنید .

اگر بخواهید یک کسب و کار خانوادگی راه اندازی کنید میتوانید از بزرگترها و با تجربه ها و قدیمی های فامیل در عرصه کاری مورد نظر بهره بگیرید ترکیب تجربه و دانش قدیمی تر ها با انرژی و انگیزه ی جوان تر ها میتواند به یک کسب و کار سودمند تبدیل شود .

افراد خانواده و فامیل به دلیل اعتمادی که به شما دارند میتواند حکم اولین فرشتگان سرمایه گذاری را برای شما داشته باشند و جزو اولین کسانی باشند که سرمایه کسب و کاری را در اختیار شما قرار میدهند و این میتواند یکی از مزیت های کسب و کار های خانوادگی باشد .

داستان کسب و کار خانوادگی تان به نوعی مزیت رقابتی شما محسوب خواهد شد و مشتریان هنگام تصمیم گیری این را در نظر میگیرند و این میتواند یکی از دلایل موفقیت کسب و کارهای خانوادگی باشد .

درکسب و کارهای خانوادگی بهتر است حد و مرزها قبل از سرمایه گذاری مشخص شود چون در عالم بیزینس تداخل حد و مرزهای کاری و خانوادگی زیاد اتفاق می افتد که این امر باعث نا به هنجار شدن و پس رفت کسب و کار خواهد شد .

در کسب و کارهای فامیلی رسیدگی هفتگی به جلسات و حل و فصل کردن امور مالی و ارزیابی مرحله به مرحله و بودجه بندی و برنامه ریزی کار از اهمیت بیشتری نسبت به انواع دیگر کسب و کارها برخوردار است .

در کسب و کارهای فامیلی باید حد و مرزها و نقش ها و مسئولیت ها به خوبی روشن شود زیرا اگر هر کسی به واسطه رابطه فامیلی بخواهد خودسرانه تصمیم بگیرد و یا از زیر بار مسئولیت ها شانه خالی کند یا کا را جدی نگیرد شدیدا" میتواند شرایط بیزینس خانوادگی را با مشکلات عدیده مالی و کاری مواجه کند .

برای سرمایه گذاری روی کسب و کارهای خانوادگی باید دیدگاه های منصفانه و مبنی بر عدالت و بی طرفی با هر یک از اعضا داشته باشید ؛ زمان بندی کار ، تقسیم وظایف و مسئولیت ها ، در نظر گرفتن میزان حقوق و مزایا و پاداش باید منصفانه بوده و به آنها به چشم یک سرمایه انسانی نگاه کنید نه صرفا" کسانی که به واسطه یک رابطه فامیلی با شما همکاری میکنند.

البته از معایب کسب و کارهای خانوادگی میتوان به ادغام منافع خانوادگی و کاری با یکدیگر ،عملکرد نه چندان مطلوب از طرف اعضا و حتی رقابت بین اعضای آن خانواده اشاره کرد .

آخرین نکته آن که بسیاری از کار آفرینان و سرمایه گذاران تصور میکنند هنگام سرمایه گذاری و راه اندازی یک کسب و کار اعضای خانواده یا حتی فامیل از بزرگترین و بهترین حامیان آن ها هستند اما دریغ از آن که وقتی صحبت از مسائل مالی به میان می آید حتی نزدیک ترین و صمیمی ترین روابط خانوادگی از هم می پاشد که البته این مختص کسب و کارهای کوچک نیست و برای کسب و کارهای بزرگ نیز میتواند اتفاق بیافتد بنابراین شرط عقل این است که هنگام شروع یک کسب و کار خانوادگی قراردادهای اصولی با حضور یک مشاور حقوقی تنظیم کنید ؛ بزرگترین اشتباه این است که با تصور خانوادگی بودن کار بخواهید جوانب حقوقی کار را از نظر دور کنید .

کانال تلگرام: @megashidwww.megashid.com
Email:info@megashid.com
Email:megasamco@gmail.com
Tel:02144291961
02166428589
Fax:02166577946
Mobile:09109808664
SMS:50001000321123
Telegram channel:@megashid
سرمایه گذاری و سرمایه پذیری


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: nona rahimi
ایمــیل:
تلفن:
02166577983
موقعیت: تهران
آدرس: ستارخان نبش باقرخان پلاک127واحد1
قیمت: 1
تاریخ ثبت آگهی:  شنبه 22 خرداد 1395
تاریخ انقضای آگهی:  دوشنبه 21 تیر 1395
تاريخ بروز رساني:  شنبه 22 خرداد 1395
بازديد: 7


 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: nona rahimi
در مـورد: ميخواهيد روي يک کسب و کار خانوادگي سرمايه گذاري کنيد ما به شما
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

برو بالا
novintabligh.com