نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

انواع دستگاه هواساز،دستگاه هواساز مخصوص سالن توليد،دستگاه

امروزه برای تولید هوای مناسب و کنترل دما در بسیاری از امکان عمومی،تجاری و صنعتی از سیستم های هواساز استفاده می شود با استفاده از هواساز می توان در تمام فصول سال دمای مناسبی در محیط ایجاد کرد و همچنین سیستم هواساز با استفاده از دمپرهای خروجی و ورودی هوا و فیلترهای متعدد باعث تازه سازی هوا در محیط می شود.

هواساز (Air Handling Unit ) دستگاهی است که گردش هوا را در تهویه مطبوع، سرمایش و گرمایش کنترل می کند.
انواع هوا ساز ها :
1-هواساز هایژنیک 2- هواساز اکونوپک 3- هواساز ایرواشر

هواساز هایژنیک ( Hygienic-Airhandling Unit )
برای گرمایش و سرمایش و ایجاد فشار مثبت در مکان هایی که نیاز به هوای پاک (clean air ) دارند از هواسازهای هایژنیک استفاده می شود.هواساز هایژنیک برای سالن های تولید مواد غذایی و کلیه سالن های تولید که آلودگی و رطوبت هوا برای آن ها مضر است و نیاز به هوای پاک واستریل دارند ضروریست از هواساز های هایژنیک استفاده کنند.
- هواساز هایژنیک از جنس استیل یا پروفیل های آلومینیوم ویژه ساخته می شود.
- هوای محیط در هواساز هایژنیک از روی پیش فیلترهای فلزی لانه زنبوری عبور داده می شود.
- فیلترها در هواسازهای هایژنیک از ورود خاشاک و حشرات و ذرات درشت جامد جلوگیری می کنند.
- استفاده از فیلترهای اولپا در هواساز هایژنیک برای تمیز کردن بیشتر هوا استفاده می شود که ذرات تا قطر 0/12 میکرون را جذب می کند.
- نصب لامپ uv در هواسازهای هایژنیک برای ضد عفونی هوا ،که اشعه ی ماورای بنفش را در طول هواساز به هوای عبوری می تابد.
- برای سرمایش و گرمایش هوا از کویل های گرمایشی و سرمایشی در هواساز هایژنیک استفاده می شود.

موارد استفاده هواساز هایژنیک : هواساز هایژنیک بیمارستانی، هواساز هایژنیک عمل ، هواساز هایژنیک سالن تولید ،هواساز هایژنیک بسته بندی دارو ، هواساز هایژنیک مکانهای زیارتی یا آثار باستانی که تجمع نفرات در آن زیاد میباشد؛ استفاده می شود.

www.sahandhavasaz.com

هواساز ایرواشر اکونوپک (econo – pack)
سرمایش هوا توسط ایرواشر و گرمایش آن توسط یک دستگاه کوره هوای گرم تامین می شود که با هواساز تلفیق گردیده است بدین ترتیب که گاز طبیعی یا گاز مایع یا گازوئیل توسط مشعل محترق شده و شعله حاصل از آن در کوره استوانه شکل دمیده می شود. سپس وارد توزیع کننده اول و پاس اول لوله های گرمایشی می شود . پس از آن وارد توزیع کننده دوم و پاس دوم لوله های گرمایشی میگردد و نهایتا از دودکش خارج می شود.مجموعه کوره ای استوانه ای ، توزیع کننده ها و لوله های گرمایشی سطح حرارتی گسترده ای را بوجود می آورند که هوای عبوری از هواساز ها از روی این سطوح گرمایشی عبور کرده و به خوبی گرمای حاصل از سوخت را جذب میکند (توجه داشته باشیم که شعله و گازهای حاصل از احتراق از درون سطوح گرمایشی عبور میکنند و هوای عبوری از هواساز از بیرون سطوح فوق میگذرد و هیچگونه اختلاطی با هم ندارند) .
بنابراین هواساز اکونوپک نیاز به موتور خانه و صرف هزینه گزاف ندارد و سرمایش و گرمایش در یک دستگاه هواساز تامین می شود بعلاوه گرمای حاصل از سوخت تا حدود 85% جذب هوا می شود و راندمان حرارتی بالایی دارد به همین دلیل کاربرد آن در اماکن عمومی بسیار رایج شده است .
جنس کوره از فولاد نسوز و توزیع کننده ها و لوله های پاس اول و دوم از فولاد دیر گداز ساخته می شوند و هد لازم برای جریان هوا در قسمت ایرواشر و سطوح حرارتی و کانال های توزیع توسط فن سانتریفیوژ تامین می شود .

هواساز ایرواشر اکونوپک برای سرمایش و گرمایش و تازه کردن هوای اماکن عمومی از قبیل : هواساز ایرواشر اکونوپک ورزشگاهها ، هواساز ایرواشر اکونوپک سالنهای تولید کارخانجات ، هواساز ایرواشر اکونوپک مساجد ، هواساز ایرواشر اکونوپک ادارات ، هواساز ایرواشر اکونوپک مخصوص بانک ، هواساز ایرواشر اکونوپک مخصوص تالار های عروسی و تالارهای بورس ، هواساز ایرواشر اکونوپک مخصوص هتل ، هواساز ایرواشر اکونوپک مخصوص بیمارستان ، هواساز ایرواشر اکونوپک مخصوص آمفی تئاتر، هواساز ایرواشر اکونوپک مخصوص موزه ها ، هواساز ایرواشر اکونوپک پاساژها ، هواساز ایرواشر اکونوپک بازارچه ها و سالنهای همایش و کنفرانس کاربرد دارد.

www.sahandhavasaz.com

هواساز ایرواشر
هواساز ایرواشر تمام خصوصیات هواساز معمولی را دارد با این تفاوت که برای سرمایش هوا از سیستم ایرواشر برخوردار است و کوئل سرمایی ندارد انشعاب آب تغذیه به مخزن ایرواشر وصل شده و سطح آب توسط شناور کنترل می شود . پمپ تغذیه هواساز ایرواشر آب را به هدر ها و رایزرها پمپاژ میکند و از طریق افشانک ها آب بصورت قطرات بسیار ریز (atomized) در هوای عبوری از ایرواشر تزریق میگردد و بخشی از آن جذب هوا میشود و باقیمانده آن دوباره به مخزن میریزد. آن بخش از آب که جذب هوا شده گرماهی هوا را میگیرد و تبخیر میشود در نتیجه هوا خنک و مقداری مرطوب شده و هنگام عبور از قطره گیرها قطرات تمایز نشده احتمالی آب گرفته شده و به مخزن آب برمیگردد و هوای خنک و مرطوب از دهانه خروجی ایرواشر خارج می شود. هواساز ایرواشر فقط دمای خشک هوا را تقلیل میدهند و دمای مرطوب ثابت میماند . در هواساز های ایرواشر فیلتر های فلزی استاندارد و قابل شستشو در مدخل ایرواشر ها نصب می شوند تا از ورود حشرات – گرد و خاک و خاشاک ممانعت بعمل آید .دمپر های هواساز ایرواشر هوای تازه و هوای برگشت نیز وظیفه تنظیم هوای مخلوط را بعهده دارند .این روش در هواساز ایرواشر چون نیازی به نصب چیلر ندارد و ارزان تمام میشود بسیار معمول و رایج شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد مشخصات و خرید یا مشاوره با کارشناسان فروش در مورد هواساز ،هواساز هایژنیک،هواساز اکونوپک ، هواساز ایرواشر اکونوپک ،هواساز ایرواشر،هواساز هایژنیک بیمارستان، هواساز هایژنیک اتاق های عمل ،هواساز هایژنیک برای مکان های زیارتی و باستانی ، هواساز ایرواشر اکونوپک کارخانه، هواساز ایرواشر اکونوپک مساجد، هواساز ایرواشر اکونوپک بانک، هواساز ایرواشر اکونوپک تالار، هواساز ایرواشر اکونوپک هتل ،هواساز با شرکت سهند هواساز تماس حاصل فرمائید و یا به وب سایت سهند هواساز www.sahandhavasaz.com مراجعه نمایید.

تلفن واحد فروش و امور مشتریان: 55020942- 55020742 - 55029125 (021)
تلفن خدمات پس از فروش و گارانتی: 55029304 (021)
مدیریت (آقای فاتحی): 09122586618

----------------------------------

هوا ساز،هواساز هایژنیک بیمارستانها , هواساز هایژنیک اتاق های عمل , هواساز هایژنیک سالن های تولید و بسته بندی دارو , هواساز هایژنیک مکانهای زیارتی یا آثار باستانی , هواساز بیمارستانی , هواساز اتاق های عمل , هواساز سالن های تولید , هوا ساز بسته بندی دارو ,هواساز مکانهای زیارتی یا آثار باستانی ,هواساز ایرواشر اکونوپک ورزشگاهها , هواساز ایرواشر اکونوپک سالنهای تولید کارخانجات , هواساز ایرواشر اکونوپک مساجد , هواساز ایرواشر اکونوپک ادارات , هواساز ایرواشر اکونوپک بانکها , هواساز ایرواشر اکونوپک تالار های عروسی و تالارهای بورس, هواساز ایرواشر اکونوپک هتلها, هواساز ایرواشر اکونوپک بیمارستان ها , هواساز ایرواشر اکونوپک آمفی تئاترها , هواساز ایرواشر اکونوپک موزه ها , هواساز ایرواشر اکونوپک پاساژها , هواساز ایرواشر اکونوپک بازارچه ها و سالنهای همایش و کنفرانس,هواساز اکونوپک ورزشگاهها , هواساز اکونوپک سالنهای تولید کارخانجات, هواساز اکونوپک مساجد ,هواساز اکونوپک ادارات ,هواساز اکونوپک بانکها , هواساز اکونوپک تالار های عروسی و تالارهای بورس , هواساز اکونوپک هتلها , هواساز اکونوپک بیمارستان ها , هواساز اکونوپک آمفی تئاترها , هواساز اکونوپک موزه ها , هواساز اکونوپک پاساژها , هواساز اکونوپک بازارچه ها ,هوا ساز سالنهای همایش و کنفرانس,هوا ساز اکونوپک,هوا ساز ایرواشر,هواساز،هوا ساز هایژنیک بیمارستانها , هوا ساز هایژنیک اتاق های عمل, هوا ساز هایژنیک سالن های تولید و بسته بندی دارو, هوا ساز هایژنیک مکانهای زیارتی یا آثار باستانی, هوا ساز بیمارستانی, هوا ساز اتاق های عمل, هوا ساز سالن های تولید, هواساز بسته بندی دارو,هواساز اکونوپک,هواساز ایرواشر, دستگاه هواساز,دستگاه هوا ساز, دستگاه هواساز هایژنیک, دستگاه هواساز ایرواشر هایژنیک, دستگاه هواساز ایرواشر، قیمت هواساز هایژنیک, قیمت دستگاه هواساز
هوا ساز - هواساز هایژنیک بیمارستانها - هواساز هایژنیک اتاق های عمل - هواساز هایژنیک سالن های تولید و بسته بندی دارو - هواساز هایژنیک مکانهای زیارتی یا آثار باستانی - هواساز بیمارستانی - هواساز اتاق های عمل - هواساز سالن های تولید - هوا ساز بسته بندی دارو - هواساز مکانهای زیارتی یا آثار باستانی


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: جعفر فاتحی
ایمــیل:
تلفن:
(021)55020942- 55020742 - 55029125
موقعیت: تهران
آدرس: تهران خیابان رجایی خیابان ستاره مجتمع بازار بزرگ بندر بلوک ب واحد 15
قیمت: sahandhavasaz.com
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 23 اسفند 1394
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 19 شهریور 1395
تاريخ بروز رساني:  دوشنبه 16 فروردین 1395
بازديد: 9


 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: جعفر فاتحی
در مـورد: انواع دستگاه هواساز،دستگاه هواساز مخصوص سالن توليد،دستگاه
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

برو بالا
novintabligh.com