نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

انواع فيلتر تصفيه آب صنعتي و خانگي

فیلتر مِلت بلون پلی پروپیلن

P.P Melt blown Filter

فیلترهای ملت بلون PP که از الیاف خالص پلی پروپیلن تولید می شود، تمامی قوانین و الزامات FDA را براورده می نماید. فیلترهای کارتریجی ملت بلون نتیجه بهره گیری از آخرین تکنولوژیهای روز دنیا در تولید الیاف میکرونی می باشد. در این تکنولوژی الیاف به گونه ای آرایش می یابد که در جهت حرکت سیال دارای ضخامت کمتر و در نتیجه فیلتراسیون مرحله به مرحله می گردد. ساختار فیلترهای ملت بلون از 3 لایه تشکیل شده است. هر لایه دارای منافذ 3 بعدی می باشد. قطر الیاف ملت بلون تشکیل دهنده این لایه ها از خارج به داخل متغیر می باشد که نتیجه آن تصفیه مرحله به مرحله سیال خواهد بود. این فیلترها به سه حالت واشردار، بدون واشر و کپه دار تولید می شود.

کاربردها:
فیلتراسیون آب سیستم های خنک کننده در صنایع نیمه هادی - فیلتراسیون امولسیون های CMP - پیش فیلتر جهت سیستم های تصفیه آب - فیلتراسیون سیالات شیمیایی با غلظت کم ومتوسط - فیلتراسیون آب جهت فرآیندهای تولید وبازیافت آب مصرفی کارخانه - فیلتراسیون رنگ در صنعت تابلو نقاشی(Panel painting )


ویژگی ها
- گنجایش بالای نگهداری آلاینده ها - طول عمر بالای تعویض - افت فشار کم - الیاف میکرونی Melt blown ، قدرت پاک کنندگی بالا.
- ساختار سه لایه ای(قطرالیاف از داخل به خارج کاهش می یابد.)
- ساختار المنت بطور تدریجی از داخل به خارج سست می شود. بنابراین گنجایش گیر انداختن آلاینده های المنت و طول عمر آن افزایش می یابد.
- مطابق با الزامات F.D.A. -مقاومت شیمیایی خوب در برابر سیالات و مواد شیمیایی و مقاومت اسیدی.فیلتر های جامبو

Jumbo Filter Cartridge

فیلترهای جامبو از ساختاری چند لایه داشته و نسبت به فیلترهای با قطر 5/2 اینچ 3 تا 8 برابر عمر و ظرفیت نگهداری آلاینده ها را دارد. این امر باعث کاهش دفعات تعویض فیلتر و درنهایت کاهش هزینه های جاری می گردد.


کاربردها:
ورودی آب منازل - رستوران ها - فیلتراسیون آب معدنی و استخر - فیلتراسیون سیالات شیمیایی با غلظت کم و متوسط - فیلتراسیون آب کارخانه ها و آب بازیافتی


ویژگی ها و مزایا:
ساختار 2 لایه، ظرفیت بالای نگهداری آلاینده ها و طول عمر بالا
نتایج دقیق فیلتراسیون در شرایط دشوار
%001 ساخته شده از الیاف پلی پروپیلن با مقاومت شیمیایی بالا و سازگار با رنج وسیعی از پروسه های سیال
ساختار چند لایه فیلتر با تراکم متفاوت، فیلتراسیون را تا عمق فیلتر تقسیم بندی می کند.


فیلتر های الیاف تابیده

String Wound Filter Cartridge

المنت های الیاف تابیده فیلتراسیون عمقی با گنجایش بالای نگهداری کثیفی (Dust Holding Capacity) را عرضه می کند، در حالیکه سیال بایستی از مقدار مدیای بسیارکمی عبور نماید. این فیلترها با استفاده از فرایند پیچش مدیا بدور هسته با سرعت بالا و بصورت پیوسته تولید شده است . فیلتر بصورت یک تکه و دارای صدها تونل الماس شکل می باشد که تدریجاً از قطر خارجی به طرف هسته کوچکتر می شود. هنگاهی که سیال به سمت مرکز فیلتر حرکت می کند؛ ذرات به تدریج به تله می افتند (ذرات درشت در قسمتهای بیرونی و ذرات ریز در قسمتهای درونی).

در این حالت گنجایش نگهداری بسیار بیشتری نسبت به حالتی که فیلتر دارای سطح ثابت با ابعاد و سایز روزنه یکسان باشد ؛ به وجود می آید.


كاربردها:

سیستم های تصفیه آب R.O - سیستم های آب آشامیدنی

- فرایندهای شیمیایی - دارویی - الکترونیک و آبکاری

- پوشش دهنده ها


مواد تشکیل دهنده :

پلی پروپیلن ، پلی استر ، کتانفیلتر های کربنی گرانول

Carbon Active Filter Cartridge

فیلتر کربن گرانولی

فیلتر کربن گرانولی انتخابی عالی جهت کاهش طعم و بوی کلر باقیمانده و گازهای فرار آلی از آب می باشد. این فیلترها حاوی گرانول کربن اکتیو پایه گیاهی یا زغال سنگ می باشد. ساختار فیلتر به گونه ای است که به آب از یک انتها وارد شده و پس از گذر از بستر کربن اکتیو از انتهای دیگر کارتریج خارج می گردد. این درحالیست که یک ابر متخلخل از برگشت آب جلوگیری می نماید. همچنین در ورودی و خروجی فیلتر یک لایه از جنس پلی پروپیلن قرار دارد که مانع ورود و خروج ذرات بزرگتر از 20 میکرون می گردد. این لایه بوسیله اتصال آلتراسونیک به کپها متصل شده است.


کاربردها:

آب شرب، صنایع غذایی، تصفیه فاضلاب صنعتی، فرآیند آبکاری، پیش تصفیه در فرآیند اسمز معکوس، پتروشیمی ، صنایع شیمیایی
فیلتر های کربن بلاک

Carbon Block Filter Cartridge

فیلتر کربن بلاک

از کربن اکتیو بوسیله رزین سخت و به روش اکسترود تولید می گردد. تکنولوژی و مواد با کیفیت بالا، باعث افزایش دوام، افت فشار کم و نرخ فیلتراسیون بالای این فیلتر شده است. این فیلتر موثرترین روش در رفع بو و طعم بد، کلر و میکروارگانیسمها در آب می باشد. فیلتر کربنی راه حلی اقتصادی برای کاربدهای خانگی، تجاری و صنعتی می باشد.


کاربردها:

آب شرب، صنایع غذایی، تصفیه فاضلاب صنعتی، فرآیند آبکاری، پیش تصفیه در فرآیند اسمز معکوس، پتروشیمی

صنایع شیمیایی


مزایای استفاده از فیلتر کربن بلاک:

جذب عالی بدون رهاسازی ذرات کربن، دفع کلر، مواد آلی، طعم و بوی نامطبوع و سایر ناخالصیهای محلول در آب، ظرفیت جذب آلودگی بالا، افت فشار کم و فیلتراسیون موثر، کاربردهای مختلف در فیلتراسیون سیالات مختلف از جمله در صنایع: داروسازی ، پتروشیمی، گاز و آب. عمر زیاد فیلتر


مواد شیمیایی

Chemical Material

رزین های تبادل یونی

رسوب زدا

پیشگیری از رسوب و خوردگی در دیگ های بخار و آب داغ

پیشگیری از تشکیل رسوب، خوردگی و رشد میکرو ارگانیسم ها در دستگاه های

خنک کننده

مواد نگهداری و افزودنی دستگاه های اسمز معکوس و تصفیه آب و فاضلاب


* سدیم متا بی سولفیت

* هیپو کلریت کلسیم

* کربن اکتیو ، کربن زغالی

* پلی الکترولیت کاتیونی ، پلی الکترولیت آنیونی

* هیدرو اکسید کلسیم

* دیسکیلر

* جوهر نمک

* پلی فسفات سدیم

* سود کاستیک ، پرک
فیلتر تصفیه آب - تصفیه آب خانگی - تصفیه آب صنعتی - آب شیرین کن - راه های افزایش قدرت جنس - انواع المنت - روشهای تصفیه فاضلاب صنعتی - پوشش های استخر


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: سلمان جعفری
ایمــیل:
تلفن:
05138480956
موقعیت: خراسان
آدرس: مشهد بلوار مجد بین 8 و 10
قیمت:
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 9


 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: سلمان جعفری
در مـورد: انواع فيلتر تصفيه آب صنعتي و خانگي
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

برو بالا
novintabligh.com