نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

اتاق تميز

اتاق تمیز
اتاق تمیز طبق تعریف محیطی است که در سطح کنترل شده ای از آلودگی قرار دارد و به طور ویژه جهت کنترل آلودگی ذره ای ، آلودگی میکروبی و در مواقعی علاوه بر آن جهت کنترل دقیق دما، رطوبت و … طراحی و ساخته می شود، براین اساس کلاس بندی یا درجه بندی اتاق های تمیز با شمارش تعداد ذرات با قطر مشخص در واحد حجم تعیین می گردد. در استاندارهای مختلف قطر ذرات شمارش شده و همچنین واحد حجم می تواند متفاوت باشد. به عنوان مثال ، در استاندارد FED209E تعداد ذرات با قطر ۰/۵ میکرون در یک فوت مکعب شمارش شده و در استاندارد ISO14644 تعداد ذرات با قطر ۰/۱ میکرون دریک متر مکعب شمارش می شوند.
انواع اتاق¬های تمیز
از نظر جریان هوا ، اتاق¬های تمیز به طور کلی به ۳ نوع تقسیم می¬شوند : ۱- جریان لامینار (یکطرفه) ۲- جریان غیرلامینار۳- جریان مخلوط.
اتاق های تمیزبا جریان لامینار
اتاق¬های تمیز با جریان لامینار به عنوان اتاق¬های تمیز جریان آرام و یکطرفه نیزشناخته می شوند . در اتاق تمیز با جریان یکطرفه در مقایسه با دونوع دیگر ، از حجم هوای بیشتری استفاده می¬شود و تعداد تعویض هوا در ساعت بسیار بیشتر می باشد، بنابراین در این نوع از اتاق های تمیز درجه بالاتری از تمیزی قابل دستیابی می باشد . شکل زیریک اتاق تمیز با جریان یکطرفه را نشان می¬دهد . فیلترهای بازده بالا(هپا – اولپا) در مسیر هوای ورودی و در سقف نصب می گردند و هوا با سرعت ۰/۳ تا ۰/۵ متر بر ثانیه از آنها وارد اتاق شده و از طریق کف اتاق و پایین دیوارهاازاتاق خارج می شود.اتاق های تمیزبا جریان لامینارخود به دو نوع افقی و عمودی تقسیم می شوند : در حالت عمودی جریان هوا از بالا به سمت پایین بوده و در نوع افقی ورودی هوا در بالای دیوارو خروجی آن در سمت مقابل و در پایین دیوار می باشد.
اتاق های تمیزبا جریان غیرلامینار
اتاق¬های تمیز با جریان غیرلامینار به عنوان اتاق¬های تمیز جریان توربولنت و جریان غیر یک سویه نیزشناخته می شوند

تلفکس :۲۲۰۸۳۰۹۲-۲۲۰۹۱۸۲۱-۲۲۰۹۲۰۹۵ -۲۲۰۷۲۴۶۸

وب سایت: www.cleanroomco.ir
ایمیل: Cleanroomco@gmail.com
Farazkavian@gmail.com


اتاق تمیز - کلین روم


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: موسوی
ایمــیل:
تلفن:
021-22072468
موقعیت: تهران
آدرس: آدرس پستی : ایران–تهران–سعادت آباد–خیابان سرو غربی–خیابان صدف–برج هرمزان– طبقه ۶– واحد ۲۱ - کد پستی : ۱۹۹۸۷۶۵۹۹۵
قیمت:
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 4
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: موسوی
در مـورد: اتاق تميز
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:
ارسال به ايميل
ارسال به صندوق پيامها

برو بالا
novintabligh.com