نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

پمپ آب الکو ايران يدک ELKO آنشي ANSHI

محصولات فروشگاه ایران یدک :
پمپ های الکو ELKO
پمپ های سری PM دارای پروانه هایی با تیغه های شعاعی متعددی در لبه آن است و برای پمپ کردن آب تمیز و مایعات غیر خطرناک مناسب است . این پمپ ها ساختار نسبتا ساده ای دارند و خیلی مقرون به صرفه ، قابل اطمینان و ایمن هستند . این پمپ ها به طور گسترده ای برای مصارف خانگی مثل تامین آب از چاه ها ، کمک به افزایش فشار آب و... مورد استفاده قرار میگیرند . این پمپ ها باید در فضایی سرپوشیده نصب شوند .
پمپ های سری CM و CAM دارای کارآمدی بالا هستند . استفاده و نگهداری از آن آسان بوده و از ویژگی "صرفه جویی در انرژی" برخوردار هستند . از دیگر ویژگی های آن آبدهی بالا و ارتفاع بالا می باشد . این سری از پمپ ها برای مصارف خانگی و هم صنعتی مورد استفاده قرار میگیرند .
سری CB 160 / CB 210 پمپ های سانترفیوژی با پروانه های پشت به پشت هستند . برای پمپ کردن آب تمیز و مایعات غیر خطرناک مناسب است . استفاده از این پمپ ها آسان بوده ، مقرون به صرفه ، قابل اطمینان و ایمن هستند . می توان آنها را در سیستم های سرمایشی و دستگاه های اطفاء حریق ، تامین صنعتی آب ، آبیاری کشاورزی و باغبانی ، سیستم های افزایش فشار آب ، انتقال آب خانگی و شهری ، دیگ بخار ، چیلر و سیستم های خنک کننده کاربرد دارد . این پمچ ها باید در فضایی سرپوشیده نصب شوند .
سری CH پمپ هایی برای دست یافتن به میزان خروجی بالا در مصارف صنعتی و کشاورزی است . پروانه حلقوی در این پمپ ها آ آنها را قادر میسازد که حتی آب های نسبتاً کثیف را هم پمپاژ کنند . این سری از پمپ ها در آبیاری گرانشی ، پمپ کردن آب از دریاچه ها ، رودخانه ، چاه و انواع موارد مشابه دیگر کاربرد دارند . این پمپ ها باید در فضایی سرپوشیده نصب شوند .
سری پمپ های QX و QDX نوع پیشرفته پمپ های کفکش نرمال هستند . دارای فیلتر استنلیس استیل ، پلیت کف ، پلیت کابلی و پیچ های ضد زننگ . همچنین دارای چرخه عمر طولانی هستند . این پمپ ها کاملا بهداشتی بوده و برای آب آشامیدنی مناسب هستند . کفکش های QDX تک فاز و QX سه فاز بوده و از پمپ ، سیل و موتور تشکیل شده اند و مجهز به سیستم ایمنی هستند . این پمپ ها جمع و جور و سبک وزن هستند و استفاده از آن ها آسان است . ساختار حلقوی پروانه آن را کارآمدتر می سازد . مکانیکال سیل دولایه و واشر ضد روغن “O”RING کیفیت سیل را تضمین می کند . خصوصیات ذکر شده این پمپ ها برای تامین آب خانگی ، پمپ کردن آب چاه ، آبیاری زمین کشاورزی و باغ ها مناسب می سازد . همچنین می توان از آنها برای تامین آب ساختمان سازی ، پرورش آبزیان و تخلیه آب صنعتی استفاده نمود .
سری SPA6 پمپ هایی دارای سیل دو لایه و پروانه نمیه باز از جنس آلومینیوم درجه یک هستند و این پمپ ها با فیلتر استنلیس استیل ، پلیت کف ، پلیت کابلی و پیچ و مهره های ضد زنگ عمر طولانی تری دارند . استفاده از آنها هم برای آب تمیز و هم برای فاضلاب مناسب است . در قایق ماهیگیری ، هتل ها ، تامین آب رستوران ، آبیاری زمین کشاورزی و باغ ، انتقال آب به تانکر، پمپ کردن آب از چاه و تامین آب صنعتی نیز مورد استفاده قرار می گیرند .
کفکش های سری SPA6-A مدل پیشرفته پمپ های چدنی قدیمی فاضلاب است . آنها به خاطر ظاهر ظریفشان پر طرفدار هستند . دارای محافظ حرارتی بوده و آبدهی و مقاومت بالایی دارند . می توانند آب تمیز و مایعاتی که حاوی جامدات با حداکثر 15 میلیمتر قطر هستند را پمپاژ کنند . قاب موتور استلیس استیل ، پلیت کابلی و پیچ و مهره های ضد زنگ هستند که باعث شده از عمر طولانی برخوردار باشند . قابل استفاده در ساختمان سازی ، هتل ، رستوران ، کشتی ، معدن ، فاضلاب شهری ، تخلیه چاه ، آبیاری باغ و زمین کشاورزی است . همچنین برای انتقال خوراک مایع برای آبزیان و پمپ کردن خمیر کاغذی رقیق استفاده می شود . می تواند به فلوتر آناتومیک مجهز شود . وقتی سطح آب پایین تر از پمپ است ، فلوتر خاموش می شود و پمپ از کارکردن باز می ایستد . وقتی آب بالاتر می رود فلوتر روی سطح آب است ، برق وصل می شود و پمپ دوباره شروع به کار می کند . این ویژگی پمپ را در برابر خشک کار کردن محافظت می کند . همچنین در مصرف انرژی صرفه جویی کرده و استفاده از آن را راحت می سازد .
پمپ های کفکش سری SPA2 به دلیل ویژگی کوچک و وزن سبک و استفاه آسان از آنها در کشاورزی ، پرورش آبزیان ، معادن و ساختمان سازی بطور گسترده ای استفاده می شوند . همچنین می توان آنها را به پمپ سه فاز مجهز کرد . فلوتر در این نوع پمپ می تواند با تغییر سطح آب به طور اتوماتیک خاموش و روشن می شود . آب از یک حدی بالاتر برود یا دمایش بیشتر شود محافظ موتور می تواند بصورت اتوماتیک برق را قطع کند و بدین ترتیب ایمنی و قابلیت اطمینان عملکرد پمپ را حتی در محیط های خشک تضمین می کند .
شناورهای سری 4SK,SCM,4SP,4SD با بدنه و پروانه استیل دارای عمر طولانی می باشند . این پمپ های شناور جهت پمپ کردن آب از چاه های عمیق مناسب می باشند . در آبیاری زمین های کشاورزی و باغ ها و همچنین در کارخانه ها و سوله های بزرگ صنعتی جهت آبرسانی مورد استفاده قرار میگیرند .
پمپ های لجنکش سری V مدل پیشرفته پمپ های چدنی قدیمی فاضلاب است . آنها به خاطر ظاهر ظریفشان پر طرفدار هستند . دارای محافظ حرارتی بوده و آبدهی و مقاومت بالایی دارند . می توانند آب تمیز و مایعاتی که حاوی جامدات با حداکثر 15 میلیمتر قطر هستند را پمپاژ کنند . قاب موتور استنلیس استیل ، پلیت کابلی و پیچ و مهره های آن ضد زنگ است هستند که باعث شده از عمر طولانی برخوردار باشند . قابل استفاده در ساختمان سازی ، هتل ، رستوران ، کشتی ، معدن ، فاضلاب شهری (تخلیه چاه) آبیاری باغ و زمین کشاورزی است . همچنین برای انتقال خوراک مایع برای آبزیان و پمپ کردن خمیر کاغذی رقیق استفاده می شود
PM16 - PM45 - PM80 - CM100 - CM50 - CAM100 - CB160 - CB210 - CH150 - CH200 – QDX 1.5-12-0.25 - QDX 1.5-12-0.25F - QDX 1.5-17-0.37 - QDX 1.5-17-0.37F - QDX 1.5-25-0.55- QDX 1.5-25-0.55F - QDX 1.5-32-0.75 - QDX 1.5-32-0.75F – QDX10-16-0.75 – QDX10-16-0.75F – SPA6-28/2-1.1F – SPA6-39/3-1.5AF – SPA6-50/4-1.8AF – SPA2-40F – SPA2-50F – SPA2-60F – SPA2-80 – 4SK 4SKM100 - 4SKM150 - 4SKM200 - SCM3 – SCM4 – SCM5 – SCM6 – SCM7 - 4SPM5/8 - 4SPM5/10 - 4SPM5/12 - 4SPM5/14 - 4SPM5/17 - 4SPM5/21 - 4SPM5/24 - 4SDM8/7 - 4SDM8/9 - 4SDM8/13 - 4SDM8/17 - V-750F - V-750F - - V-1500F - - V-750F - V-2200F - V-1300F

ایران یدک,افشین هژبر,33905208,سعدی جنوبی,آنشی,anshi,ELKO,الکو,ELECTRO MOTOR,الکتروموتور,کفکش,لجنکش,پنتاکس,PENTAX,لوورا,LOWARA,خانگی,صنعتی,کشاورزی,یک اسب,دو اسب,نیم اسب,پروانه حقلوی,پشت به پشت,افزایش فشار آب آپارتمان,منبع فشار,بشقابی,جتی,چیلر,استنلس استیل,برنجی,کوزه ای,جتی,منبع فشار,کلید بالابر,کلید کمپرسور,فلنچ,ست کنترل,SET CONTROL,کلاچ و پلاتین الکتروموتور,دهن گشاد,نعل اسبی,بلغاری,خازن دائم در مدار,ایکار فیشی,ایگل استارت,بروگمن سرامیک,کالپدا,روبین,سیلیکون,گراندفوس,کالپدا وایتون,کرامپک,سانسو,ابارا,دیفیوزر,بلبرینگ,آب پخش کن,اجکتور,واسطه,نعلبکی,کوبلینگ,اورینگ,ترمینال,نگین دشت پارسیان
ایران یدک - افشین هژبر - 33905208 - سعدی جنوبی - آنشی - anshi - ELKO - الکو - ELECTRO MOTOR - الکتروموتور


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: ایران یدک
ایمــیل:
تلفن:
02133905208
موقعیت: تهران
آدرس: www.irelko.com
قیمت:
تاریخ ثبت آگهی:  شنبه 01 خرداد 1395
تاریخ انقضای آگهی:  پنجشنبه 27 آبان 1395
تاريخ بروز رساني:  شنبه 01 خرداد 1395
بازديد: 59


 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: ایران یدک
در مـورد: پمپ آب الکو ايران يدک ELKO آنشي ANSHI
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

آگهي هاي اين شخص

پمپ آب الکو ايران يدک ELKO آنشي ANSHI


محصولات فروشگاه ايران يدک :پمپ هاي الکو ELKOپمپ هاي سري PM داراي پروانه هايي با تيغه هاي شعاعي متعددي در لبه آن است و براي پمپ کردن آب تميز و مايعات غير خطرناک مناسب ...

تهران - 03/01


برو بالا
novintabligh.com