نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

كمپرسور شعاعي / مشاوره در خريد كمپرسور

كمپرسور شعاعی / مشاوره در خرید كمپرسور

برای خرید انواع کمپرسور ها با شبکه صنعتی پیشتاز تماس بگیرید.

کمپرسور محوری :
این نوع از کمپرسور هوا را از میان پره های خود عبور داده و به سمت عقب میراند این کمپرسور دارای یک و یا دو و یا چند طبقه پره میباشد که زاویه های پره ها در طبقه اول زیاد است و به تدریج هر قدر که به سمت محفظه احتراق پیش میرویم زاویه پره ها کم میشود و از سرعت سیال کم شده و به فشار و دمایش افزوده میشود در جداره این کمپرسورها پره های ثابتی وجود دارد که جهت هوای ورودی را از هز طیقه به طبقه بعدی تنظیم میکند . در این نوع از کمپرسورها خطر سکته کمپرسور بسیار کم است . ردیف های ثابت کمپرسور انرژی جنبشی را که توسط پره های متحرک به سیال عامل داده میشود به ازدیاد فشار تبدیل کرده و همچنین جهت سیال را به زاویه ای مناسب برای ورود به ردیف بعدی پره های متحرک تصحیح مینماید هر طبقه کمپرسور شامل یک ردیف پره چرخنده و به دنبال آن یک ردیف پره ثابت میباشد . ولی قبل از ورود سیال به طبقه اول کمپرسور یک ردیف پره ثابت به نام ( پره راهنمای ورودی ) قرار میدهند که جهت سیال را برای ورود به طبقه اول کمپرسور تصحیح مینماید .
کمپرسور شعاعی ( گریز از مرکز):
از این نوع کمپرسور بیشتر در موتورهای قدیمی استفاده میشده است. این نوع از کمپرسور دارای پره های بسته میباشد و هوا را از میان پره های خود عبور نمیدهد بلکه هوا را در جهت شعاع خود به سمت بیرون میراند و هوا پس از برخورد به پخش کننده (دیفیوژر) از سرعتش کاسته شده و به دما و فشارش افزوده میشود . این نوع از کمپرسور شامل دو نوع یک طرفه و دو طرفه میباشد است Allison j-33 درمیان موتورها مجهز به کمپرسور گریز از مرکزکه در آمریکا ساخته شد موتور در زیر کمپرسور نوع شعاعی را مشاهده میکنید .
كمپرسورهای تناوبی كه رفت و برگشتی نیز نامیده می‌شوند، یكی از قدیمی‌ترین انواع كمپرسورها می‌باشند. اولین نمونه‌های این كمپرسورها با سیلندر چوبی ساخته شده و پیستون آن به وسیله نیروی انسانی (دستی) عقب و جلو برده می‌شد.. از این كمپرسور غالباً برای ذوب فلزات استفاده می‌گردید. كمپرسورهای تناوبی عموماً برای دبی كم و فشار زیاد مورد استفاده قرار می‌گیرند. دبی گاز در این نوع كمپرسورها از مقادیر كم تا m3/hr2000 می‌رسد و با آن می‌توان به فشارهای زیاد (تا 600بار) دست یافت. در نسبت‌های تراكم بالاتر از 5/1 در هر مرحله این كمپرسورها در مقایسه با سایر انواع كمپرسورها از راندمان بالاتری برخوردار می‌باشند. كمپرسورهای تناوبی اساساً جزء ماشین های با ظرفیت ثابت می‌باشند ولی در شرایط خاصی می‌‌توان ظرفیت آن را برحسب شرایط مورد نظر تغییر داد.

شبکه صنعتی پیشتاز پشتیبان تولید کنندگان و وارد کنندگان انواع کمپرسور در ایران

شماره تماس : 44704111
09125092388 نعمتی
09126800243 زارعی
09126001219 جهانشاهی www.pishtaz –group.com


كمپرسور شعاعی / مشاوره در خرید كمپرسور - خرید کمپرسور - سیلندر ماشین - خرید کمپرسور


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: محمود زارعی
ایمــیل:
تلفن:
09126800243-44704111
موقعیت: تهران
آدرس: تهران
قیمت:
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 115
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: محمود زارعی
در مـورد: كمپرسور شعاعي / مشاوره در خريد كمپرسور
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

برو بالا
novintabligh.com