نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

كمپرسور گريز از مركز / انواع كمپرسور

كمپرسور گریز از مركز / انواع كمپرسور

برای خرید انواع کمپرسور ها با شبکه صنعتی پیشتاز تماس بگیرید.

كمپرسورهای گریز از مركز:
كمپرسورهای گریز از مركز ذاتاً ماشینهای پُر دور هستند و بهترین گردانندة‌ آنها توربین بخار است . از آنجا كه آنها را برای دورهای همسنگ دور بالای توربین طراحی می كنند ، می توان آنها را مستقیماً كوپله كرد . جایی كه بخار پُرفشار باشد ، توبین به منزلة شیرفشار شكن عمل می كن و بخار كم فشار خروجی از توربین می تواند برای گرمایش یا مقاصد دیگر به كار رود . ولی در بسیاری از كاربردها ، خصوصاً در ظرفیتهای پایین ، كمپرسورها را موتورهای برقی می گردانند كه به جعبه دنده های افزاینده مجهزند . كمپرسورهای گریز از مركز از مبرّدهای كم فشار استفاده می كنند و معمولاً اواپراتور و كندانسور آنها هر دو با فشار كمتر از جوّ كار می كنند .
عمل تراكم گاز در كمپرسور گریز از مركز با نیروی گریز از مركز انجام می گیرد . از این رو این كمپرسورها برای تراكم مقادیر زیاد گاز مبرّد و اختلاف فشارهای كم ایدئال هستند . همچنین سیستمهای تبرید كم دما و به خصوص آنهایی كه از هیدروكربنهای نفتی یا هالوژنه به عنوان مبرّد استفاده می كنند ، سازگاری بیشتری با این كمپرسورهای دارند .
در تأسیسات كمپرسور گریز از مركز ، اگر توربین بخار در دسترس باشد از نظر اقتصادی ترجیح دارد ، زیرا تجهیزات و نیروی كار لازم برای چنین تأسیساتی در مقایسه با آنچه برای كمپرسور گردنده با توربین گازی مشابه لازم است ، نسبتاً كوچكتر و كمتر است . دلیل آن عمدتاً جمع و جوری و سبكی دستگاهها نسبت به قدرت مصرفی است . به علاوه كمپرسور گریز از مركز فقط بخش كوچكی از فضای لازم برای تجهیزات تبرید را اشغال می كند . واحدهای تبرید نوع گریز از مركز در ظرفیتهای 100 تا 2500 تُن و برای كار موتور برقی ، توربین بخار و یا موتور درونسوز تولید می شوند .

شبکه صنعتی پیشتاز پشتیبان تولید کنندگان و وارد کنندگان انواع کمپرسور در ایران

شماره تماس : 44704111
09125092388 نعمتی
09126800243 زارعی
09126001219 جهانشاهی www.pishtaz –group.com


كمپرسور گریز از مركز / انواع كمپرسور - خرید کمپرسور


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: محمود زارعی
ایمــیل:
تلفن:
09126800243-44704111
موقعیت: تهران
آدرس: تهران
قیمت:
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 235
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: محمود زارعی
در مـورد: كمپرسور گريز از مركز / انواع كمپرسور
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

برو بالا
novintabligh.com