نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

کمپرسور گريز از مرکز/ کمپرسور هوا / کمپرسور بادي /کمپرسور معدني

کمپرسور گریز از مرکز/ کمپرسور هوا / کمپرسور بادی /کمپرسور معدنی

شبکه صنعتی پیشتاز بزرگترین شبکه تامین ماشین آلات و تجهیزات صنعتی در ایران. برای خرید انواع کمپرسور ها با شبکه صنعتی پیشتاز تماس بگیرید تا محصولات متنوعی را برای انتخاب در دسترس داشته باشید.
كمپرسورهای گریز از مركز:
كمپرسورهای گریز از مركز ذاتاً ماشینهای پُر دور هستند و بهترین گردانندة‌ آنها توربین بخار است . از آنجا كه آنها را برای دورهای همسنگ دور بالای توربین طراحی می كنند ، می توان آنها را مستقیماً كوپله كرد . جایی كه بخار پُرفشار باشد ، توبین به منزلة شیرفشار شكن عمل می كن و بخار كم فشار خروجی از توربین می تواند برای گرمایش یا مقاصد دیگر به كار رود . ولی در بسیاری از كاربردها ، خصوصاً در ظرفیتهای پایین ، كمپرسورها را موتورهای برقی می گردانند كه به جعبه دنده های افزاینده مجهزند . كمپرسورهای گریز از مركز از مبرّدهای كم فشار استفاده می كنند و معمولاً اواپراتور و كندانسور آنها هر دو با فشار كمتر از جوّ كار می كنند .
عمل تراكم گاز در كمپرسور گریز از مركز با نیروی گریز از مركز انجام می گیرد . از این رو این كمپرسورها برای تراكم مقادیر زیاد گاز مبرّد و اختلاف فشارهای كم ایدئال هستند . همچنین سیستمهای تبرید كم دما و به خصوص آنهایی كه از هیدروكربنهای نفتی یا هالوژنه به عنوان مبرّد استفاده می كنند ، سازگاری بیشتری با این كمپرسورهای دارند .
در تأسیسات كمپرسور گریز از مركز ، اگر توربین بخار در دسترس باشد از نظر اقتصادی ترجیح دارد ، زیرا تجهیزات و نیروی كار لازم برای چنین تأسیساتی در مقایسه با آنچه برای كمپرسور گردنده با توربین گازی مشابه لازم است ، نسبتاً كوچكتر و كمتر است . دلیل آن عمدتاً جمع و جوری و سبكی دستگاهها نسبت به قدرت مصرفی است . به علاوه كمپرسور گریز از مركز فقط بخش كوچكی از فضای لازم برای تجهیزات تبرید را اشغال می كند . واحدهای تبرید نوع گریز از مركز در ظرفیتهای 100 تا 2500 تُن و برای كار موتور برقی ، توربین بخار و یا موتور درونسوز تولید می شوند
.
ساعات تماس 8 صبح الی 4 بعد از ظهر
شبکه صنعتی پیشتاز
52-66572450
09125092388

09126800243

http://www.pishtaz-group.com/abzar/compressor.htm
کمپرسور گریز از مرکز/ کمپرسور هوا / کمپرسور بادی /کمپرسور معدنی - خرید کمپرسور - خرید کمپرسور


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: حسین نعمتی
ایمــیل:
تلفن:
52-66572450 09125092388
موقعیت: تهران
آدرس: تهران-خیابان شهید بهشتی
قیمت:
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 378
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: حسین نعمتی
در مـورد: کمپرسور گريز از مرکز/ کمپرسور هوا / کمپرسور بادي /کمپرسور معدني
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

آگهي هاي اين شخص

برج خنک کننده / برج خنک کن/چيلر جذبي


برج خنک کننده / برج خنک کن/چيلر جذبيشبکه صنعتي پيشتاز بزرگترين شبکه تامين ماشين آلات و تجهيزات صنعتي در ايران. براي خريد انواع چيلر (چيلر جزبي ، چيلر تراکمي ) ، برج ...

تهران - 09/22


برو بالا
novintabligh.com