نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

بزرگترين وارد كننده ديزل ژنراتور - الكترو موتور - الكترو پمپ - انتقال سيال - موتور بر

گروه صنعتی دیزل‌صنعت:
با بیش از سه دهه تجربه در زمینه تولید، مونتاژ و واردات انواع پمپ، الكتروموتور، دیزل ژنراتور، آلترناتور، موتورپمپ، مكانیكال سیل، لوازم کشاورزی و شستشو و همچنین محصملات ساختمانی، با دارا بودن بیش از بیست نمایندگی از كشورهای اروپای غربی، ژاپن و چین و با توجه به توانمندی فنی و پشتوانه تجاری، آمادگی خود را جهت ارائه خدمات تجاری، فنی و مشاوره‌ای در جهت تامین انواع كالاهای ذیل در بخش صنعتی، كشاورزی و ساختمانی اعلام می‌نماید.

• الكتروپمپ و موتورپمپ.
• الكتروموتور.
• مولد برق (موتور دیزل، موتورژنراتور).
• لوازم جانبی صنایع پمپ و سیستم‌های انتقال سیال و قطعات یدکی مربوطه.
• لوازم کشاورزی.

• الكتروپمپ و موتورپمپ:
شركت دیزل صنعت در زمینه تولید و واردات انواع پمپ فعالیت نموده و دارای نمایندگی انحصاری شركت‌های گوناگونی در ایران است که در زیر نام برخی از آنها اعلام می گردد:

1- شركت پمپ‌سازی لوارا (Lowara) از كشور ایتالیا وابسته به گروه صنعتی معظم و بزرگ ITT كه بزرگترین گروه صنعتی دنیا در زمینه تولید پمپ با سابقه درخشان در تولید انواع مختلف پمپ‌های گریز از مركز در چهار بخش خانگی، ساختمانی، صنعتی و کشاورزی در انواع چدنی، استینلس استیل، پمپ‌های زمینی، طبقاتی، سیرکولاتور، پمپ‌های لجن‌كش و كف‌كش، پمپ‌های شناور باغی و کشاورزی و انواع بوستر پمپ های دور ثابت و دورمتغیر هوشمند می‌باشد.
شرکت Lowara با توجه به توانایی بالایی که دارد قادر است پمپ های خود را برای آبدهی تا 5000 مترمکعب در ساعت و تا فشار 50 بار طراحی نموده و بسازد و در ضمن این شرکت می تواند تمامی رنج محصولات خود را از مواد چدن, کربن استیل, استینلس استیل و حتی استنلس استیل داپلکس مقاوم در برابر آب دریا تولید نماید.
2- شركت پمپ‌سازی پنتاكس (Pentax) ایتالیا كه با تولید الکتروپمپ های آب، نیازهای مصرف کننده ها را در بخش های خانگی, ساختمانی, صنعتی, کشاورزی و آبرسانی در انواع خانگی، شناور، کفکش و لجن کش برطرف می نماید. مارک Vertix که علامت تجاری صنایع پمپ سازی Pentax میباشد یکی دیگر از محصولات این شرکت است.
3- شرکت پمپ سازی(Stream) کشور چین که در انواع پمپ های شناور, کفکش, لجن کش, خانگی, پمپهای طبقاتی عمودی, افقی و سانتریفوژ کشاورزی، انواع موتورپمپ های بنزینی و نفت و بنزینی با خروجی 2، 3 و 4 اینچ و همچنین انواع منابع تحت فشار آب از کیفیت بی نظیر و تنوع وسیعی برخوردار می باشد. مارک Stream ترکیب واقعی از کیفیت برتر و قیمت مناسب بوده و در مدت زمان کوتاه سهمی از بازار پمپ را در سراسر جهان به خود اختصاص داده است.
4- شرکت آنوی روربری (Annovi Reverberi) ایتالیا تولید کننده انواع پمپ های پیستونی صنعتی و کارواش های صنعتی و خانگی. کیفیت پمپ های شرکت مذکور به حدی بالاست که پمپ های استاینلس استیل آن در سیستم های تصفیه آب جهت دریا مورد استفاده قرار گرفته اند.
5- شركت اینترپمپ(Interpump) ایتالیا بزرگترین سازنده پمپ‌های پیستونی جهان با فشار تا 700 بار و آبدهی تا 150 لیتر بر دقیقه جهت شستشوهای صنعتی.


6- شركت صفا‌پمپ، تولید كننده انواع الكتروپمپ‌های آبرسانی تحت لیسانس شركت Lowara در ایران, تولید كننده انواع پمپ های خانگی و شناور.
7- شركت كوشین (Koshin) كشور ژاپن، تولید كننده انواع موتورپمپ در ظرفیت‌های متنوع با موتورHonda و Robin با موتورهای بنزینی, نفت و بنزینی و دیزلی.
8- شرکت استیرز (Stairs) کشور تایوان، تولید کننده بزرگ پمپ های شناور استاینلس استیل با تنوع زیاد با خروجی 1 1/4 ، 2 ، 3 ، 4 و 5 اینچ.
9- شرکت شیمچه (Shimge) کشور چین، تولید کننده انواع پمپ های سانتریفوژ خانگی، کشاورزی، کفکش، لجن کش و همچنین انواع کمپرسورهای صنعتی از 24 تا 300 لیتر.

• الكتروموتور:
شركت دیزل‌صنعت دارای فعالیت گسترده‌ای در زمینه واردات انواع الكتروموتورهای افقی، عمودی، شناور با درجه حفاظت‌های متنوع و كلاس های حرارتی گوناگون از كشورهای اروپای غربی و چین می باشد.
1- شركت الكتروموتورسازی AEG/Lafert اروپای غربی دارای الكتروموتورهای با توان تا 315 kW.
2- الكتروموتورهای شناور Lowara با توان تا 300 kW.
3- الکتروموتورهای زمینی Stream ساخت چین و با تنوع محصول از 2 وات تا 450 کیلووات می باشد.
4- الکتروموتورهای شناور Stream ساخت چین در طرح های ریتس و HN تا توان 150 کیلووات.

• مولد برق (موتور دیزل-ژنراتور):
بیش از سی سال است كه شركت دیزل‌صنعت در زمینه واردات و تولید انواع ژنراتور و كوپله انواع دیزل‌ژنراتور فعالیت می‌نماید.
1- شركت آلترناتورسازی(ژنراتورسازی) Meccalte كشور ایتالیا، كه بزرگترین شركت تولیدكننده مستقل ژنراتور (آلترناتور) در دنیا و بزرگترین تولید کننده ژنراتور در كشور ایتالیا از KVA 2 الی KVA 2000 می‌باشد.
2- دینام های جوش Zanardi وابسته به شرکت آلترناتورسازی Meccalte.
3- عاملیت فروش موتورهای Cummins كشور انگلستان و چین كه تنوع موتورهای تولیدی این شرکت از KVA 39 تا KVA2034 میباشد. عامل فروش موتورژنراتورهای Cummins كشور انگلستان و چین با مارک Stamfor Power كه تنوع دیزل ژنراتورها از KVA38 تا KVA 2044 می باشد.
4- نماینده انحصاری موتورهای دیزل سری 1000 Perkins Lovol ساخت کشور چین
5- عامل فروش موتور های آب خنک Deutz ساخت کشور چین
6- نماینده انحصاری شركت CGM ایتالیا، سازنده انواع دیزل‌ ژنراتور از KVA 10 تا KVA 1500 با موتورهای MAN، Perkins، Volvo Penta، Deutz ، Lombardini و با ژنراتورهای Stamford و Meccalte.
7- موتورهای دیزلی و گازسوز لیستر پیتر (LISTER PETTER) انگلستان از 6 تا 83 اسب با كاربردهای وسیع درصنایع ساختمانی، عمرانی و کشاورزی.
8- نماینده انحصاری موتورهای دیزل Lombardini کشور ایتالیا که کاربردهای وسیعی در صنعت ازجمله کوپل با پمپ، ژنراتور، دروگرها، بتونیرها و میکسرها دارد.
9- عامل رسمی فروش موتورهای صنعتی دیزل VOLVO PENTA و لوازم و قطعات یدكی مربوطه از 100 الی 650 اسب بخار.


10- شركت دایشین (Daishin) كشور ژاپن، تولیدكننده موتورژنراتور و موتورپمپ در ظرفیت های بسیار متنوع تا 12KVA.
11- نماینده انحصاری موتورهای دیزل JCB انگلیس از معروف ترین موتورهای دیزل در سطح بین المللی.
11- نماینده انحصاری آلترناتورهای Stamford Power کشور چین تا توان 600KVA . باتوجه به استفاده چندین ساله از این آلترناتورها تجربه نشان داده است که کیفیت آنها در حد آلترناتورهای غربی می باشد.
12- نماینده انحصاری آلترناتورهای Stream کشور چین سری ST و STC تا توان 80KW .
13- نماینده انحصاری موتورهای دیزل Stream کشور چین تا توان 155KW .
14- نماینده انحصاری موتورژنراتورهای خانگی Stream کشور چین در انواع بنزینی و دیزلی تکفاز و سه فاز، با صدا و سوپر بی صدا تا توان 6KW.
15- نماینده انحصاری موتورژنراتورهای دیزلی Stream کشور چین سری های GF1, GF2, GF3 تا توان 50KW .

• لوازم جانبی صنایع پمپ و سیستم‌های انتقال سیال:
شركت دیزل‌صنعت بیش از بیست سال در این حوزه نیز دارای نمایندگی شركت‌های زیر می‌باشد:
1- شركت BT-Burgmann كشور ایتالیا، بزرگترین تولیدكننده انواع سیل‌های مكانیكی پمپ‌ در كشور ایتالیا.
2- شركت Varem كشور ایتالیا، یكی از تولیدكنندگان عمده منبع‌های تحت فشار و Pressure Vessel از 5 لیتر تا 1000 لیتر.
3- شرکت ایتال تکنیک (Italtecnica) ایتالیا، تولید کننده انواع کلیدهای اتوماتیک تحت فشار و ابزار کنترل سیستم های پمپ، کمپرسور و انتقال سیال.
4- شرکت صفا (SeFa) ایتالیا تولید کننده تیوپ های منابع تحت فشار آب.
5- شرکت Squar D ایتالیا، تولیدكننده انواع كلید اتوماتیك تحت فشار، وابسته به گروه معظم Electric Schnider بزرگترین تولیدكننده انواع تجهیزات الكتریكی.


جهت كسب اطلاعات تخصصی و سفارش كالا می توانید با شماره تلفن زیرتماس بگیرید:
09122111421 ( مهندس عراقی )

دیزل ژنراتور - الكترو موتور - الكترو پمپ - نام شركت های عمرانی - انواع دینام - کربن استیل - طراحی جوش - کربن استیل - انواع دینام


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: حامد
ایمــیل:
تلفن:
09122111421
موقعیت: تهران
آدرس: ----
قیمت: 0000
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 165
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: حامد
در مـورد: بزرگترين وارد كننده ديزل ژنراتور - الكترو موتور - الكترو پمپ - انتقال سيال - موتور بر
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:
ارسال به ايميل
ارسال به صندوق پيامها

برو بالا
novintabligh.com