نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

سيستم آبگيري و وکيوم پمپ

گروه تمام صنعت با همکاری کمپانی Azmec ایتالیا، آماده خدمت رسانی در زمینه انواع سیستم های خلا، وکیوم پمپ، پمپ رینگ مایع و کمپرسور می باشد.

این پمپ ها قابلیت کار 24 ساعته در شرایط محیطی نامناسب در حضور آب آلوده، ناخالصی، اضافه بار و ... را دارند. وکیوم پمپ های AZMEC قابل تطبیق با شرایط فرآیند می باشد. به جز پمپ های سری ALو ALEX، وکیوم پمپ های AZMEC دارای یک بخش میانی هستند که پمپ را به دو بخش تقسیم می کند که هرکدام از آن ها قادر به تضمین 50% از کل ظرفیت آن و درجات تفاضلی وکیوم(مکش) بدون محدودیت هستند. به این ترتیب امکان آن خواهد بود (به خصوص در صنایع کاغذسازی) تا بتوان دو نقطه از ماشین کاغذ را با دو درجه متفاوت وکیوم توسط یک پمپ سرو شود. مقدار اختلاف یک بخش با یک بخش دیگر می تواند تا 800Mbar باشد.

با ارتقای قابل توجه مشخصات تیغه هیدرودینامیک و آب بند داخلی، به مقداری از بازده هیدرولیک دست یافته ایم که مصرف انرژی را به مقدار قابل توجهی کاهش داده است.

پمپ های AZMEC دارای توزیع داخلی است که مسیر مابین قسمت های ثابت و دوار داخل داخل پروانه در کل طول آن است. در نتیجه بخش های مسیر بسیار عریض بوده و این پمپ ها قادرند درصد بالایی از اب، فیبر و ... را انتقال دهند.

رای حصول به ویژگی های ذکر شده، پمپ های AZMEC عمدتا برای کاربردهایی طراحی شده اند که نیاز به حجم بالایی هوای مرطوب، وکیوم متوسط، عملکرد ایمن و دراز مدت دارند. در ادامه به برخی از این کاربردها اشاره می نماییم :
شیمیایی، پتروشیمی، صنایع پلاستیک و دارویی، نساجی، غذایی، فیلترپلنت ها و ...
www.tsbsms.com
تمام صنعت - سیستم آبگیری - دیواترینگ - وکیوم پمپ - پمپ خلا - کمپرسور - پمپ رینگ مایع - - مشخصات پمپ آب


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: تمام صنعت
ایمــیل:
تلفن:
88584058
موقعیت: تهران
آدرس: تهران، شهرک غرب، خیابان گل افشان شمالی، کوچه یکم، پلاک 1، واحد11
قیمت:
تاریخ ثبت آگهی:  چهارشنبه 08 اردیبهشت 1395
تاریخ انقضای آگهی:  دوشنبه 03 آبان 1395
تاريخ بروز رساني:  چهارشنبه 08 اردیبهشت 1395
بازديد: 11
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: تمام صنعت
در مـورد: سيستم آبگيري و وکيوم پمپ
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:
ارسال به ايميل
ارسال به صندوق پيامها

آگهي هاي اين شخص

طراحي و اجراي پروژه هاي اتوماسيون صنعتي


گروه تمام صنعت، متشکل از چهار شرکت زير گـروه به نام هاي تمام صنعت تهران، تمـام صنعت بندر، GB ايتاليا، IMC Global آلمان است که در زمينه تامين تجهيزات، اتوماسيون صنعتي ...

تهران - 02/08

سيستم آبگيري و وکيوم پمپ


گروه تمام صنعت با همکاري کمپاني Azmec ايتاليا، آماده خدمت رساني در زمينه انواع سيستم هاي خلا، وکيوم پمپ، پمپ رينگ مايع و کمپرسور مي باشد.اين پمپ ها قابليت کار 24 ساعته ...

تهران - 02/08

ژنراتور


گروه تمام صنعت با همکاري کمپاني Starpower ايتاليا آماده خدمت رساني در زمينه انواع موتور ژنراتور ( ديزل – گاز طبيعي - گاز مايع ) در رنج تواني 8kva تا 2000kva، موتور پمپ براي ...

تهران - 02/08


برو بالا
novintabligh.com