نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

دستگاه اندازه ‏گيري مشخصات تسمه (شياري و دندانه اي)

این دستگاه دارای 6 سیگنال ورودی آنالوگ و 6 سیگنال ورودی دیجیتال میباشد .در این دستگاه تمامی سیگنالها قابلیت هم زمان شدن را دارا میباشند . ورودی های این دستگاه دارای قابلیت تفکیک پذیری بسیار بالا بوده و دقت اندازه گیری رفتار تسمه را افزایش میدهد.
این دستگاه دارای خروجی دیجیتال بوده و میتوان بر اساس رفتار تسمه دستگاه¬های جانبی را فعال نمود.
این دستگاه بر اساس نیاز، قابلیت اتصال به دستگاه کرنش سنج دینامیکی رومیزی را دارد و میتواند اطلاعات بصورت هم زمان در رایانه ثبت گردد.
این دستگاه از طریق درگاه شبکه، اطلاعات را برای رایانه جانبی ارسال نموده و در نرم افزار مخصوص آن نمایش میدهد.
نرم افزار
این نرم افزار بصورت تخصصی برای آنالیز و تحلیل انواع تسمه، طراحی و تولید شده است. قابلیتهای کلی این نرم افزار به شرح ذیل میباشد :
بررسی رفتار نسبی پولی
یکی از پارامترهای مهم در سامانه های انتقال قدرت در تسمه های شیاری، جا ماندگی و سر خوردن پولی تسمه در شرایط کاری میباشد. در این دستگاه با استفاده از سنسورهای دور القایی نصب شده روی هر پولی، رفتار سرعت زاویه¬ای پولی ها با سرعت بالا اندازه گیری شده و نسبت به هم مقایسه میشوند. در صورت ایجاد هر گونه جاماندگی و یا سر خوردن پولی میزان اختلاف فاز ایجاد شده توسط نرم افزار، محاسبه شده و اعلام میگردد.
بررسی رفتار ارتعاشی
تسمه، از جنس قابل انعطاف تولید شده و بصورت معمول در ناحیه بین پولی ها دچار لرزش و نوسان میگردند. این لرزشها، از دو جهت دامنه لرزش و فرکانس رزونانسی لرزش، بسیار با اهمیت میباشند

برای اندازه گیری نوسان تسمه، از یک سنسور لیزری فاصله سنج استفاده میگردد. این سنسور درنزدیکی تسمه نصب شده و رفتار و موقعیت تسمه را برای دستگاه ارسال مینماید. در نرم افزار، نوسان و دامنه آن، نمایش داده میشود.

یکی از پارامترهای مهم، میزان فرکانس لرزش تسمه و مودهای فرکانس طبیعی آن میباشد. در صورتیکه مودهای فرکانس طبیعی تسمه، با سرعت موتور هم زمان شود، فرکانس رزونانسی ایجاد شده و لرزش بسیار زیاد تسمه، ممکن است باعث پارگی آن شود.

کاربرد‏ها:

دستگاه ریسمون، برای آنالیز رفتار تسمه ‏های مخصوص
میل بادامک و تجهیزات جانبی کاربرد دارد. از این دستگاه میتوان برای آنالیز تمامی انتقال دهنده‏ های تسمه ‏ای قدرت استفاده نمود.


اندازه گیری مشخصات تسمه - ارتعاشات تسمه - تسمه تایمینگ - تسمه جانبی - تسمه شیاری - دوام تسمه - سر خوردنپولی - سر خوردن تسمه - سرعت نسبی پولی - نیروی تسمه سفت کن


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: شرکت توسعه قوای محرکه دینا (دینا موتور)
ایمــیل:
تلفن:
77726926- 77733216- 77760166- 77760150
موقعیت: تهران
آدرس: تهران- فلکه اول تهرانپارس- خیابان امیری طائمه (گلبرگ)– خیابان فریدون ملکی (111) پلاک 46- واحد 4
قیمت: تماس بگیرید
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 17 مرداد 1395
تاریخ انقضای آگهی:  سه شنبه 16 شهریور 1395
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 17 مرداد 1395
بازديد: 3


 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: شرکت توسعه قوای محرکه دینا (دینا موتور)
در مـورد: دستگاه اندازه ‏گيري مشخصات تسمه (شياري و دندانه اي)
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

برو بالا
novintabligh.com