نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

اندازه‏ گيري ميزان مصرف سوخت

در این دستگاه، میزان مصرف سوخت به روش وزنی اندازه‏ گیری میگردد. در این دستگاه، سوخت از شیر ورودی، وارد مخزن 5 لیتری سوخت می‏شود. این مخزن به وسیله یک بازو، به یک عدد لود سل دقیق، متصل می‏باشد. در اثر عملکرد موتور، سوخت از مخزن خارج شده و در یک بازه زمانی مشخص، میزان اختلاف وزن مخزن، اندازه‏گیری شده و در نهایت میزان مصرف سوخت در بازه زمان مشخص می¬گردد.
سوخت پس از مخزن، وارد پمپ گردش سوخت داخلی دستگاه شده و با دبی مناسب، وارد مبدل حرارتی کنترل دمای سوخت میگردد و پس از تنظیم دقیق دمای سوخت، برای موتور ارسال میگردد.
کنترل دمای سوخت
در دستگاه کنترل دما با استفاده از کنترل دمای آب، خنک‏‏کاری دستگاه انجام می‏شود. در این مسیر خنک کاری، یک مبدل آب به سوخت، برای انتقال حرارت به سوخت و یک گرمکن برقی و یک پمپ گردش آب، وجود دارد. در زمانی که نیاز به خنک کاری سوخت باشد، گرمکن خاموش بوده و شیرهای برقی ارتباطی با آب چیلر، باز بوده و سوخت بصورت مستقیم خنک میگردد. در زمانی که نیاز به گرم نمودن بنزین باشد، مسیرهای ورودی آب چیلر بسته شده و با باز نمودن مسیرهای پمپ گردش آب،گردش آب بصورت داخلی ایجاد شده و در صورت نیاز به گرمکن برقی نیز با کنترل تدریجی توان گرمایش آن، وارد مدار کنترل می¬گردد.
جداسازی و خارج نمودن حباب سوخت
سوخت برگشتی از موتور، ابتدا وارد مخزن فیلتر سوخت شده تا حباب‏های آب از آن جدا شود. در بالای محفظه فیلتر، یک دستگاه شمارنده حباب وجود دارد که بصورت خودکار، میزان حباب‏های جدا شده را از سوخت در حال گردش جدا می‏نماید و سپس سوخت از مسیر برگشت وارد مخزن اصلی اندازه‏‏¬گیری میگردد.
کنترل حباب سوخت در حال گردش بسیار مهم می‏باشد. زیرا با توجه به بسته بودن کل مسیر در گردش، تولید حباب‏های ناخواسته و آزادسازی آن در مخزن اندازه ‏گیری سوخت، باعث نوسانات شدید در اندازه ‏گیری سوخت
می¬گردد.
نرم افزار
دستگاه دارای یک نرم افزار اختصاصی می‏باشد که علاوه بر نمایش میزان مصرف سوخت، دارای منوهای مخصوص کنترل و نمایش وضعیت عملگرها و برنامه‏های رفع ایراد می‏باشد. کلیه خطاهای دستگاه، بصورت اتوماتیک به نرم ‏افزار منتقل میگردد.
مزایا
• شامل بودن سامانه کنترل شرایط سوخت (کنترل دما و حباب)
• اندازه‏ گیری بصورت وزنی و بدون تأثیر دمای سوخت
• اندازه‏ گیری مصرف تا 2 لیتر بر دقیقه
• کاربری و نگهداری آسان
• قیمت اقتصادی نسبت به سایر روش‏های جرمی
کاربرد ها
این دستگاه قابلیت استفاده در انواع آزمایشگاه‏های موتور و خودرو را دارا می‏باشد. کاربری این دستگاه بسیار آسان بوده و با توجه به میزان مصرف، میتوان ظرفیت این دستگاه را افزایش و یا کاهش داد.

اندازه گیری مصرف سوخت موتور - اندازه گیری به روش وزنی دقت بالای - اندازه گیری مصرف سوخت - کنترل شرایط سوخت - کنترل دقیق دمای سوخت - خارج کردن حباب هوا از سوخت - سوخت بنزین - سوخت گازوئیل - قیمت مناسب


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: شرکت توسعه قوای محرکه دینا (دینا موتور)
ایمــیل:
تلفن:
77726926- 77733216- 77760166- 77760150
موقعیت: تهران
آدرس: تهران- فلکه اول تهرانپارس- خیابان امیری طائمه (گلبرگ)– خیابان فریدون ملکی (111) پلاک 46- واحد 4
قیمت: تماس بگیرید
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 17 مرداد 1395
تاریخ انقضای آگهی:  سه شنبه 16 شهریور 1395
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 17 مرداد 1395
بازديد: 3


 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: شرکت توسعه قوای محرکه دینا (دینا موتور)
در مـورد: اندازه‏ گيري ميزان مصرف سوخت
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

آگهي هاي اين شخص

دستگاه کرنش سنج


در مباحث استحکام و مقاومت سازه، مهمترين پارامتر بررسي، نيروي وارد شده بر جسم در واحد سطح و بررسي رفتارهاي تغيير شکل آن مي¬باشد. براي اندازه گيري ميزان تنش وارد شده، ...

تهران - 08/05


برو بالا
novintabligh.com