نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

دينامومتر هيدروليکي ( 13 اينچي)

دستگاه اندازه ‏گیری قدرت تولیدی در موتور

مکانیزم عملکردی دینامومتر هیدرولیکی مانند پمپ‏های آب سانتیورفوژی می‏باشد. در این دینامومترها، یک یا دو دیسک دوار پره‏ای روی روتور مرکزی نصب شده است. این روتور در داخل یک پوسته ثابت، بعنوان استاتور قرار گرفته است و فاصله میان آنها با سیال واسط مانند آب پر می-گردد. از طریق اصطکاک تولیدی در بین روتور و استاتور، نیروی ترمزی روی روتور اعمال می¬گردد و میزان نیروی ترمزی بر اساس قانول عمل و عکس العمل به استاتور منتقل شده و در استاتور با استفاده از یک بازو و نیرو میزان گشتاور ترمزی اندازه‏گیری می‏گردد.
میزان بار ترمزی، متناسب با میزان سیال ورودی به دینامومتر می‏باشد که با استفاده از شیر ورودی کنترل می¬گردد. نیروی جذب شده باعث افزایش دمای آب سیال خنک کاری می¬گردد. بیشینه دمای آب مجاز در خروج از دینامومتر، 70 درجه می‏باشد.در حقیقت عملکرد دینامومتر، مانند یک پمپ آب خراب می‏باشد که نیروی وارد شده را با آب داغ شده، تعویض می‏نماید.
سرعت چرخش روتور با استفاده از سنسور القایی در داخل دینامومتر، اندازه¬گیری شده و از حاصلضرب گشتاور در سرعت، میزان قدرت جذبی محاسبه می¬گردد.
در این دستگاه با استفاده از پنل کالیبراسیون و استفاده از بازوی کالیبراسیون و وزنه های استاندارد، امکان کالیبراسیون دینامومتر در شرایط صفر و صد درصد وجود دارد.
این دستگاه دارای خروجی استاندارد آنالوگ برای اتصال به تجهیزات اتوماسیونی می‏باشد.
در صورت استفاده از کنترل کننده دینامومتر بعنوان لوازم جانبی ،دستگاه علاوه بر نمایش همزمان اطلاعات دینامومتر و امکان نصب کارت¬های محدود ثبت اطلاعات و نمایش اطلاعات موتور را بر اساس نیاز مشتری دارا می‏باشد.
کاربردها
این دستگاه برای اندازه¬گیری میزان گشتاور و قدرت جذبی در تمام موتورها( احتراقی و الکتریکی) مانند موتورهای خودرو، موتور کشتی، موتور ژنراتور و... کاربرد دارد. با استفاده از این دستگاه می¬توان شرایط کاری جاده را روی شاسی دینامومترها ایجاد نمود و خودروها را نیز بصورت کامل تحت آزمون قرار داد.
مزایا

• بسیار سبک در مقایسه با سایر دینامومترها
• امکان نصب مستقیم روی موتور
• سیستم کنترلی با صفحه نمایش لمسی
• امکان ذخیره سازی اطلاعات روی حافظه جانبی
• استفاده از آب بند مکانیکی بجای کاسه نمد و عدم نیاز به فعالیت نگهداری
دینامومتر هیدرولیکی - فشار ترمز هیدرولیکی - توان ترمزی - قدرت جذبی - دینامومتر بدون محور - 800 اسب بخار - ممانی اینرسی پایین


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: شرکت توسعه قوای محرکه دینا (دینا موتور)
ایمــیل:
تلفن:
77726926- 77733216- 77760166- 77760150
موقعیت: تهران
آدرس: تهران- فلکه اول تهرانپارس- خیابان امیری طائمه (گلبرگ)– خیابان فریدون ملکی (111) پلاک 46- واحد 4
قیمت: تماس بگیرید
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 17 مرداد 1395
تاریخ انقضای آگهی:  سه شنبه 16 شهریور 1395
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 17 مرداد 1395
بازديد: 1


 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: شرکت توسعه قوای محرکه دینا (دینا موتور)
در مـورد: دينامومتر هيدروليکي ( 13 اينچي)
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

برو بالا
novintabligh.com