نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

الكترو موتور ABB

الكترو موتور های ولتاژ پایین ABB‌ همواره به نام الكترو موتور های منطبق بر نیاز های مشتری در بازار شناخته شده است.شركت ABB بیش از صد سال در طراحی و تولید موتور ها منطبق با كاربری ها و نیاز های مصرف كنندگان سابقه دارد.همواره كیفیت ، اولویت اول تولیدات ABB بوده و با امكان دسترسی 24 ساعته به كادر فنی و نمایندگی های ABB‌، قابلیت اطمینان،‌ بهره گیری از تكنولوژ روز و بهره گیری از تكنولوژی های الكترونیكی، كیفیت محصولات ارائه شده تضمین شده است. مصرف كنندگان معمولا به دلیل عملكرد و كارایی(Efficiency) بالا ‌كه با یك سیستم بی نظیر سفارش و دستیابی به محصول عجین شده، برند ABB‌ را در سر تا سر جهان انتخاب می كنند.از صنایع پرمصرف تا كاربرد های استاندارد، مشتریان ABB‌ این اطمینان را دارند كه كلیه نیاز ها ی آنها در ABB دیده می شود.
موتورهای سه فاز القایی سری M2QA‌ از اعضای خانواده تولیدات سری M2000 شركت ABB‌است كه بر اساس Efficiency
كلاسEU در نمایندگی این شركت در كشور چین تولید شده است.این سری موتور ها یر اساس استانداردهای IEC34, IEC34, IEC72, DIN42673, BS4999, AS1359, GB755, GB10069 و Q/JBQS27 طراحی و تولید گردیده است.عملكرد مكانیكی و الكتریكی موتور های ABB سری M2QA در حد عالی ارزیابی گردیده است.

- Efficiency‌ بالا:
موتور های سری MQ2A 1 تا 315 كیلووات 2 و 4 قطبی(S1 Duty) با توجه به رعایت استاندارد كلاس 2 CEMEP-EU، هزینه های مصرف انرژی و كارایی(Performance) ‌را كاهش می دهند.
تنوع رنج ولتاژی بسیار عالی

- دسترسی به رنج ولتاژی تا حداكثر 690 ولت از فركانس 50 تا 60 هرتز
- سیم پیچی بسیار قابل اطمینان:
جهت حصول اطمینان از عمر طولانی موتور، سیم مورد استفاده در موتور از آخرین مواد موجود در كلاس حفاظتی F‌ و از نظر استاندارد حرارتی منطبق با كلاس B(80k) ، بهره گیری شده است.

- دارای سطح حفاظتی بسیار قوی در برابر فرسایش:
به سبب افزایش طول عمر موتور، موتور های ABB‌ از مواد استاندار بسیار مقاوم در برابر تهدیدهای محیطی ساخته شده است. همچنین امكان گریسكاری مجدد موتور جهت روانسازی موتور به منظور جلوگیری از خورندگی و پوسیدگی در نظر گرفته شده است.

- استفاده از بلبرینگ های با امكان تحمل ظرفیت بار بالا:
به دلیل استفاده از بلبرینگ های بسیار با كیفیت، طول عمر كلیه موتور های ABB‌ افزایش یافته است.موتور های پوسته چدنی از سایز های 71 تا 250 دارای گیریس های مادام العمر و از سایز 280 تا 355 بر اساس استاندارد های موجود دارای سیستم گیریسكاری می باشند.

- بسیار بی صدا و دارای نویز كم
موتورهای سری M2QA‌ بدلیل طراحی بر اساس آخرین متد های مغناطیسی و الكتریكی، شرایط ونتیلاتور، و تكنولوژی نوع مونتاژ دارای حداقل سر و صدا و نویز می باشند.

- دارای محافظت سیم پیچ:
بر روی سیم پیچ موتور های ABB‌ مقاومت حرارتی( ترمیستور) جهت قطع كاركرد موتور در زمان گرمای بیش از حد سیم پیچ و با محیط خواهد شد.
فروشگاه توان صنعت وارد كننده و فروشنده انحصاری الكترو موتور های ABB‌ كه توسط نمایندگی این شركت در كشور چین و كاملا بر اساس استاندارد های شركت ABB‌تولید گردیده،‌می باشد.

تهران سعدی جنوبی، روبروی پاركینگ باز سعدی، پلاك 397 فروشگاه توان صنعت-فرید نوری
الكترو موتور - موتور - الكترو موتور abb - موتور abb - abb - نماینده فروش abb - موتور abb سه فاز - موتور پایه دار - موتور 900 دور Abb - موتور 1500 دور


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: فريد نوري
ایمــیل:
تلفن:
33924555
موقعیت: تهران
آدرس: تهران،سعدي جنوبي،روبرويپاركينگ باز سعدي پلاك397 فروشگاه توان
قیمت:
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 3


 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: فريد نوري
در مـورد: الكترو موتور ABB
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

برو بالا
novintabligh.com