نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

سامانه آزمون موتور ملي (EF7)

دستگاه آزمون عملکرد موتور ملی و سامانه های کنترل الکترونیکی موتور
استند آزمون موتور ملی با توجه به سطح فناوری موتور ملی و قابلیت های بارگذاری ساده روی موتور یک راه حل بسیار اقتصادی و آسان جهت ایجاد بستر تجربی برای آموزش بهتر عملکرد موتور و سامانه های مکانیکی و استراتژی های کنترلی در سامانه مدیریت موتور می‏باشد و در صورت استفاده از تجهیزات جانبی بیشتر امکان استفاده برای فعالیت های پژوهشی نیز دارد.
موتور ملی با همکاری شرکت شرکت تحقیق، طراحی و تولید موتور ایران خودرو ایپکو و FEV GmbH of Germany طراحی شده است.
این موتور از پایه بر اساس سوخت گاز طبیعی طراحی شده و در عین حال قابلیت کارکرد با بنزین را نیز دارا بوده و یکی از موتورهای گازسوز برتر دنیا می‏باشد.
به واسطه طراحی بهینه موتور و نیز استفاده از جدید ترین نوع سامانه مدیریت موتور، موتور به صورت خودکار سوخت گاز را به عنوان سوخت اصلی انتخاب نموده و با آن روشن می‌شود و با اتمام هرکدام از دو سوخت به صورت خودکار عملیات تعویض سوخت در آن انجام می‌شود. موتور ملی موتور EF7 در محیط‌های بسیار سرد نیز قابلیت روشن شدن با سوخت گاز را داشته و در هیچ شرایطی کارکرد موتور منوط به دسترسی به بنزین نیست.
بواسطه استفاده از تنظیم کننده هیدرولیکی سوپاپ‌ها در هیچ زمانی نیازی به تنظیم فیلر سوپاپ‌های موتور نیست. طراحی اجزای این موتور ۱۶ سوپاپ به نحوی صورت گرفته است که به واسطه محاسبات رایانه‌ای پیچیده سطح صدا و لرزش موتور به خصوص در دور آرام بسیار مطلوب و متناسب با موتورهای روز دنیا بوده و از نظر سطح دستیابی به استاندارد آلایندگی نیز توانایی اخذ بالاترین استانداردهای روز اروپا (Euro5) را دارا می‌باشد.
دینامومتر هیدرولیکی( 10 اینچی)

میزان بار ترمزی متناسب با میزان سیال ورودی به دینامومتر می¬باشد که با استفاده از شیر ورودی کنترل می¬گردد. نیروی جذب شده باعث افزایش دمای آب سیال خنک کاری می¬گردد. بیشینه دمای آب مجاز در خروج از دینامومتر 70 درجه می¬باشد.
در حقیقت عملکرد دینامومتر، مانند یک پمپ آب خراب می¬باشد که نیروی وارد شده را با آب داغ شده تعویض می¬نماید.
سرعت چرخش روتور با استفاده از سنسور القایی در داخل دینامومتر اندازه¬گیری شده و از حاصل ضرب گشتاور در سرعت، میزان قدرت جذبی محاسبه می¬گردد.
پنل نمایشی این دستگاه، از نوع لمسی بوده و علاوه بر ورود اطلاعات مورد نیاز، امکان نمایش و ذخیره سازی اطلاعات را دارا می¬باشد.
دستگاه علاوه بر نمایش همزمان اطلاعات دینامومتر یک عدد سنسور فشار روغن موتور و یک عدد حسگر دمای اگزور نیز مجهز میباشد
در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر و بر اساس درخواست مشتری امکان نصب کارت¬های ثبت اطلاعات و نمایش اطلاعات دیگر را نیز دارا می¬باشد.
در صورت عدم استفاده مشتری از نرم افزار با استفاده از حافظه جانبی دستگاه، امکان ثبت اطلاعات در حافظه موجود می¬باشد و این اطلاعات در کامپیوتر قابل نمایش و آماده آنالیزهای بعدی می¬باشد.
نرم افزار

نرم افزار این مجموعه شامل دو بخش می‏باشد بخش اول در خصوص کنترل دینامومتر و و موتور به منظور اجرای آزمون و ثبت حسگر های عمومی مانند فشار و یا دما و... می‏باشد.
مدیریت تست

در صورت اضافه نمودن تجهیزات جانبی میتوان اطلاعات آن را نیز به نرم افزار متصل نمود.
این نرم افزار قابلیت ارتباط با دریچه برقی موتور ملی را دارد و میتواند در صورت لزوم برای بررسی رفتار پدیده‏های مورد نظر آزمون های خودکار از پیش تعریف شده را انجام دهد. در صورت ارتقا جهت انجام آزمون‏های خاص قابلیت تعریف شرایط تست بر اساس نظر کاربر نیز به قابلیت‏های آن اضافه می‏گردد.
بر اساس سنسورهای تعریف شده قابلیت تعیین محدوده های هشدار و خاموش کن نیز در نرم افزار وجود دارد.
د ر این نرم افزار قابلیت کالیبراسیون حسگر ها در صورت نیاز کاربر وجود دارد.
نمایش سامانه مدیریت موتور(ECU)

این نرم افزار از طریق پروتکل عیب یاب ECU موتور ملی با آن ارتباط برقرار نموده و تمامی پارامتر های مهم موتور مانند پاشش سوخت و زاویه پیش رسی جرق، مصرف سوخت و.. را میتواند اندازه گیری و ثبت نماید.

کاربردها

این استند آموزشی –پژوهشی جهت آموزش تجربی عملکرد موتورهای احتراق داخلی بنزینی (سوخت بنزین و گاز) و فناوری های کنترل موتور کاربرد دارد.
با توجه به قابلیت های کنترل موتور در تمام شرایط کاری موتور درصورت اضافه نمودن تجهیزات خاص قابلیت تعریف آزمون‏های تحقیقاتی مانند توسعه احتراقی نیز وجود دارد.

با توجه به راه اندازی آن و کارکرد در شرایط شیب دار امکان استفاده در آزمون بررسی رفتار روغن در شرایط شیب روی نیز وجود دارد.


موتور ملی - دینامومتر هیدرولیکی - کنترل کننده دینامومتر - نرم افزار موتور آزما - نرم افزار ار تباط با ECU - ECU - سامانه تست کنترل - خنک کاری - استند آموزشی تست موتور - تست موتور


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: شرکت توسعه قوای محرکه دینا (دینا موتور)
ایمــیل:
تلفن:
77726926- 77733216- 77760166- 77760150
موقعیت: تهران
آدرس: تهران- فلکه اول تهرانپارس- خیابان امیری طائمه (گلبرگ)– خیابان فریدون ملکی (111) پلاک 46- واحد 4
قیمت: تماس بگیرید
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 17 مرداد 1395
تاریخ انقضای آگهی:  سه شنبه 16 شهریور 1395
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 17 مرداد 1395
بازديد: 3


 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: شرکت توسعه قوای محرکه دینا (دینا موتور)
در مـورد: سامانه آزمون موتور ملي (EF7)
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

آگهي هاي اين شخص

دستگاه کرنش سنج


در مباحث استحکام و مقاومت سازه، مهمترين پارامتر بررسي، نيروي وارد شده بر جسم در واحد سطح و بررسي رفتارهاي تغيير شکل آن مي¬باشد. براي اندازه گيري ميزان تنش وارد شده، ...

تهران - 08/05


برو بالا
novintabligh.com