نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

دستگاه احتراق

یک دستگاه کوچک و پرتابل مخصوص اندازه¬گیری و تحلیل فشار داخل سیلندر با استفاده از حساسه¬های پیزو الکتریک می¬باشد. خروجی تقویت کننده سیگنال فشار، به این دستگاه متصل می¬گردد.
با استفاده از اندازه¬گیری زاویه میل لنگ، میزان فشار در زاویه¬های مختلف میل لنگ، اندازه¬گیری و ثبت می¬گردد و در نهایت در کل سیکل احتراقی در نرم افزار احتراق نما، مورد بررسی و تحلیل قرار می¬گیرد.
درتحلیل احتراقی با تعیین تعداد سیکل مناسب، رفتار تصادفی احتراق در سیکل¬های متفاوت مورد بررسی و مقایسه قرار داده شده و نتایج آماری آن محاسبه می¬گردد. از طریق نتایج آماری می¬توان وضعیت احتراق را بررسی نموده و تأثیر آن را روی پارامترهای دیگر، مانند مصرف سوخت، قدرت و گشتاور مورد بررسی قرار داد.
نرم افزار احتراق نما
نرم افزار احتراق نما با استفاده از زبان برنامه نویسی دات نت، تهیه شده است. در این نرم افزار تمام قابلیت¬ها برای تحلیل و آنالیز کامل احتراقی در نظر گرفته شده است. در ابتدا مشخصات کلی موتور برای نرم افزار تعریف می¬گردد. با تعریف دقیق نقطه مرگ بالا، منحنی فشار داخل سیلندر بر اساس زاویه میل لنگ و حجم جابجایی ترسیم می¬گردد.
محاسبات پارامترهای احتراقی
با توجه به فشار داخل سیلندر، مقادیر مستقیم مانند فشار بیشینه هر سیکل و زاویه فشار بیشینه در کنار مقادیر محاسباتی مانند فشار متوسط اندیکاتوری، آزاد سازی انرژی 10 و 50 و 90 درصد، طول احتراق و ... بصورت همزمان و لحظه¬ای، محاسبه و نمایش داده می¬شود.
انجام تحلیل¬های آماری
برای تحلیل دقیق احتراق، نیاز به تحلیل آماری می¬باشد. در این قسمت، تعداد سیکل¬های آماری مشخص می¬گردد. نرم افزار بصورت اتوماتیک، سیکل¬ها را پشت سر هم
اندازه¬گیری و ذخیره می¬نماید و رفتار آماری پارامترهای احتراقی مانند: فشار بیشینه و ... در کل سیکل¬ها بررسی شده و مقادیر آماری مانند: میانگین، انحراف معیار و .... محاسبه می¬گردد. احتراق مناسب، احتراق پایدار بوده و نوسانات کمتری دارد.
تحلیل کوبش
یکی از مهمترین کاربردهای دستگاه خوانش فشار داخل سیلندر، بررسی دقیق رفتار کوبش در موتورهای احتراقی می¬باشد. در این مرحله پنجره مناسب در محدوده فشار بیشینه انتخاب شده و تعداد 1000 سیکل بصورت متداوم رفتار فشار در بیشینه فشار مورد بررسی قرار می¬گیرد. در اثر کوبش، رفتار فشارهای ناخواسته در این محدوده، زیاد شده و محدوده¬های مجاز، تعیین زمان پیش رسی جرقه و یا پاشش در موتورهای دیزلی مشخص می¬گردد.
این نرم افزار با استفاده از پروتکل شبکه، قابلیت ارسال اطلاعات محاسبه شده به موتور آزما را دارد تا رفتار احتراقی در کنار مابقی اطلاعات ثبت شده از موتور، قرار گیرد.
کاربردها

این دستگاه برای اندازه¬گیری فشار داخل سیلندر در موتورهای احتراق داخلی(دیزلی، بنزینی و گاز سوز) به منظور بهینه سازی احتراق، افزایش قدرت،کالیبراسیون رایانه موتور و ..... کاربرد دارد.

اندازه گیری فشار داخل سیلندر - فشار متوسط اندیکاتوری - سنسور فشار پیزو الکتریک - تحلیل احتراقی - تحلیل کوبش - تحلیل آزاد سازی انرژی - فشار موتور بنزینی - فشار داخل سیلندر موتور دیزل - ماکزیمم فشار داخل سیلندر - کاربرد در و پنجره


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: شرکت توسعه قوای محرکه دینا (دینا موتور)
ایمــیل:
تلفن:
77726926- 77733216- 77760166- 77760150
موقعیت: تهران
آدرس: تهران- فلکه اول تهرانپارس- خیابان امیری طائمه (گلبرگ)– خیابان فریدون ملکی (111) پلاک 46- واحد 4
قیمت: تماس بگیرید
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 17 مرداد 1395
تاریخ انقضای آگهی:  سه شنبه 16 شهریور 1395
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 17 مرداد 1395
بازديد: 2


 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: شرکت توسعه قوای محرکه دینا (دینا موتور)
در مـورد: دستگاه احتراق
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

برو بالا
novintabligh.com