نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

کاشي ضد اسيد و ملات ضد اسيد (شرکت مهندسي کفپوش صنعت آريا)

کاشی ،سرامیک و آجر ضد اسید

ساختمان و تجهیزات نصب شده در واحدهای تولید مواد شیمیایی بایستی در برابر مواد خورنده حفظ شوند ،بتون و فولاد در اثر تماس با این مواد و عوامل سخت محیطی ,دچار فرسایش شده و یا سطح داخلی کوره ها نیز دردمای 1600-1000 درجه سانتی گراد با پوشش های ضد خوردگی متداول حفاظت نمیشوند .اجرای سیستم کاشی و سرامیک و آجرهای نسوز یکی از روشهای مناسب حفاظت سطوح به مدت طولانی در برابر عوامل خورنده محیط می باشد .
کاشیهای مورد استفاده از انواع سرامیک های خاص با مقاومت های شیمیایی بسیار بالا (Acid proof )هستند که با استفاده از ملات های ضد اسید بر روی بتون چسبانده میشوند .
انواع آجرهای کربنی (Carbon Bricks)، آجرهای عایق (Insulating Bricks)، آجرهای نسوز (Refractorg Bricks) با ابعاد استاندارد و اشکال گوناگون برای سطوح مختلف قابل تهیه می باشد .
ملات های ضد اسید :
متناسب با شرایط محیط ،یکی از انواع ملات های ضد اسید، اپوکسی (EP)، فوران (FU)، پلی استر (UP) و وینیل استر (VE) با مقاومت عالی در برابر انواع مواد شیمیایی شوکهای حرارتی ، نیروهای مکانیکی ،تنشهای موضعی ،قابلیت تخلیه بار الکتریکی و چسبندگی عالی به سطوح زیرین انتخاب می شوند . علاوه بر این از ملات سیلیکات پتاسیم نیز برای کارهای تخصصی استفاده می شود . ملات ضد اسید از رزین های (که طی واکنش های شیمیایی خشک می شوند ) و پر کننده های سیمانی با سختی ،مقاومت شیمیایی و انعطاف پذیری خوب تشکیل شده که با نام ملات سیمانی نیز متداول هستند . این ملات ها کاربرد بسیار آسان و زمان گیرایی کوتاه دارند .
موارد کاربرد کاشی ضد اسید :
1. حوضچه های اسید و مواد شیمیایی
2. کف ، دیواره و فونداسیون ها در سالن های صنعتی
3. صنایع غذایی
4. کارخانه های تولید لبنیات ،صنایع روغن کشی ،صنایع فراوری گوشت ،کنسرو سازی ،نوشابه سازی ، صنایع بسته بندی مواد غذایی و....
5. صنایع دارویی


6. اتاق های فوق استریل (ultra – clean Room)
7. صنایع بیو تکنولوژی
8. صنایع الکترونیک
9. اتاق باطری ،اتاق کنترل
10. تجهیزات ،لوله ها و دود کش های صنعتی
11. دیوار ، کف و سکوی آزمایشگاه های شیمی
12. انبارهای مواد اولیه شیمیایی
13. سطح داخلی مخازن مواد شیمیایی
مراحل اجرا :
 آماده سازی سطح کار به وسیله ابزار های مکانیکی ،تینر شویی یا اسید شویی .
 اجرای یک لایه آستری اولیه (پرایمر اپوکسی )جهت افزایش چسبندگی لایه های بعدی .
 ترمیم شکستگی و آسیب سطح با استفاده از گروت اپوکسی ضد اسید .
 استفاده از ملات ضد اسید و الیاف تقویت کننده (sealing layers) جهت آبندی و حفاظت سطح در برابر عوامل خورنده محیط ،بسته به نوع سطح و مقاومت شیمیایی و دمایی مورد نیاز ، از پوششهای خاص دیگری نیز در یک یا دو لایه استفاده می شود .
 نصب کاشی یا آجر برای افزایش مقاومت شیمیایی ، تنش های مکانیکی و دمایی سطح نهایی ، با استفاده از ملات ضد اسید (laying mortar)
 درز بندی فواصل کاشی ها و آجر ها با ملات ضد اسید (Joining mortar) متناسب خوردگی مواد و برای ایجاد یک سطح صاف و هموار بدون درز و شیار .
 عیب یابی و تحویل موقت .
کاشی ضد اسید - ملات ضد اسید - اجرای سرامیک لاینینگ - کاربرد الکترونیک در شیمی - کفپوش اپوکسی - ابعاد آجر های مختلف - کاربرد الکترونیک در شیمی - ابعاد آجر های مختلف - ابعاد آجر های مختلف - ابعاد آجر های مختلف


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: علی سعادت نژاد
ایمــیل:
تلفن:
22516025-09122163692
موقعیت: تهران
آدرس: بزرگراه رسالت -نرسیده به مجیدیه - ساختمان 159/1
قیمت:
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 118
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: علی سعادت نژاد
در مـورد: کاشي ضد اسيد و ملات ضد اسيد (شرکت مهندسي کفپوش صنعت آريا)
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:
ارسال به ايميل
ارسال به صندوق پيامها

برو بالا
novintabligh.com