نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

قوام دهنده وتثبيت کننده انواع سس هاي مايونز و کچاب

قوام دهنده انواع سس محصول شرکت NUTRIX انگلیس ترکیبی از انواع صمغ های طبیعی عربی،لوکاست بین و آگار میباشد که جهت افزایش قوام انواع سس کاربرد دارد.
میزان مصرف:
- میزان مصرف قوام دهنده Nutrix درانواع سسهای گوجه فرنگی بین یکدهم تا بیست و پنج صدم ( %0/1-%0/25 ) درصد وزنی رب گوجه فرنگی مصرفی با ( 27 = Brix ) متغیر است . هرچهBrix فرآورده نهایی كمتر باشد میزان مصرف آن افزایش مییابد ، بطوریكه برای سسهایی با Brix =25 دو دهم در صد ( 0/2 % ) از این قوام دهنده قابل استفاده است و با افزایش Brix میزان مصرف آن كاهش می یابد. - در انواع سسهای سالاد به میزان پنج صدم تا پنج دهم در صد ( %0/05-%0/5 ) وزنی محصول نهایی قابل مصرف است. میزان مصرف این تثبیت كننده در این سسها به میزان چربی بستگی دارد. هر چه میزان چربی درسس بیشتر باشد مصرف آن كمتر میشود. برای سسهای مایونز معمولی كه دارای 70 تا 80 در صد چربی هستند به میزان پنج صدم تا دو دهم در صد (%0/05-%0 /2 ) توصیه میشود، اما در انواع سسهای سالاد متوسط چربی ( 35 تا 60 در صد ) به میزان پانزده صدم تا چهاردهم در صد ( %0/15-%0/4 ) از این پایدار كننده قابل استفاده است و مقادیر بالاتر این تثبیت كننده برای انواع كم چرب توصیه میشود.
نحوه مصرف:
-در مورد انواع سسهای گوجه فرنگی مثل كچاب درانتهای فرایند، زمانی كه فرآورده به Brix نهایی نزدیك میشود به همراه شكر فرمولاسیون مخلوط و به تولید اضافه شود. باید در نظر داشت كه اگر در ابتدای تولید اضافه شود مانع از تبخیر آب و افزایش زمان تبخیر میشود. - در مورد انواع سسهای سالاد و مایونز كم چرب توصیه میشود برای بدست آوردن قوام بیشتر و پایداری بهتر بافت محصول Nutrix، ابتدا به همراه شكر فرمولاسیون مخلوط وبه آب اضافه شود و بعد از 10 دقیقه هیدراسیون،به فرمولاسیون اضافه گردد.
www.nutrixgroup.co.uk
انواع سس - نوتریکس - سس کچاب - سس مایونز - زانتان


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: shirin noosh
ایمــیل:
تلفن:
موقعیت: فارس
آدرس: فارس شیراز معالی آباد قصر1 واحد26
قیمت:
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 30
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: shirin noosh
در مـورد: قوام دهنده وتثبيت کننده انواع سس هاي مايونز و کچاب
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:









برو بالا
novintabligh.com