نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

سيستم محافظ جان پيشرفته، ELG

ویژگی های سیستم محافظ جان پیشرفته، ELG

مجهز به سیسستم محافظ جان:
چنانچه امپدانسی مشابه مقاومت بدن انسان یا نشتی جریان به سیستم برق منزل یا محل کار وارد شود فیوز اصلی به سرعت قطع و خطر برق گرفتگی بگونه ای رفع می شود که فرد بی احتیاط از خطر برق گرفتگی در امان خواهد ماند. این دستگاه تواماً به روش الکترونیکی و الکترو مغناطیسی نشتی جریان را بررسی می کند.

قابلیت تنظیم زمان خاموش و روشن کردن برق:
با این ویژگی شما می توانید در زمان مشخص( و قابل تنظیم) ، قسمتی از روشنایی منزل یا محل کارتان را رأس ساعتی خاص روشن و خاموش کنید. بطور مثال در زمان مسافرت این دستگاه می تواند بطور اتوماتیک لامپ منزل تان را رأس ساعت 8 بعداز ظهر روشن و رأس ساعت 7 صبح خاموش کند.

یک محافظ بسیار دقیق برای کل ساختمان :
در صورت استفاده از این دستگاه دیگر نیازی به استفاده از محافظ های یخچال، کولر، کامپیوتر و ... نخواهید داشت چرا که این محافظ می تواند جایگزین تمام محافظ هایی باشد که قبلاً بصورت مجزا خریداری کرده اید.

اطلاعات علمی در زمینه خطر برق گرفتگی:
شدت ضایعات و مخاطرات حاصل از برق‌گرفتگی ، بستگی به عوامل زیر دارند:
• نوع جریان برق: اصولاً در هر ولتاژی ، جریان برق متناوب AC ، خطرناکتر از جریان برق DC مستقیم می‌باشد و یا به عبارت دیگر ، خطر شوک الکتریکی در جریان متناوب بیشتر است. در حالیکه خطر سوختگی در جریان مستقیم نیز بیشتر است. و این عمدتاً بدلیل پلاریته موجود در دو طرف غشای سلول بدن موجودات زنده می باشد به این معنی که هرگاه در اختلاف پتانسیل طبیعی غشا تغییر اعمال شود احساس برق گرفتگی در فرم پالس عصبی درک می شود.
• تاثیر ولتاژ: شدت شوک الکتریکی حاصل از برق گرفتگی ، بستگی به میزان ولتاژ برق مربوط به آن دارد و هرچه ولتاژ بیشتر باشد، شدت شوک حاصله بیشتر خواهد بود. در هر صورت ولتاژ بین 200 تا 250 ولت که ولتاژ معمولی برق شهر است، خطرناک بوده ، اغلب ضایعات شدید بوجود آورده ، ممکن است سبب مرگ شود.
• شدت جریان: شدت جریان 15 تا 20 میلی‌آمپر با فرکانس HZ 50 ولتاژ بالا ممکن است باعث چسبیدن دست مصدوم به سیم برق شده ، مانع رهائی وی گردد. این امر ممکن است تا موقع رسیدن نجات‌دهنده ادامه یابد. در این جریان ممکن است ضایعات کشنده ای ایجاد شود.
• فرکانس: در تواتر بین HZ 50 تا HZ 80 هرتز شوک یا ضربه الکتریکی ممکن است بوجود آید. ولی در فرکانس‌های بالا بین 30000 تا 100000 هرتز ، خطر کمتری وجود دارد، زیرا بوسیله پرتاب ، شخص را از منبع خطر دور می‌کند.
• مقاومت بدن انسان: مقاومت بدن انسان بین 500 تا 50 اهم متغیر است. هر چه مقاومت در سر راه تماس منبع الکتریک با بدن ( پوست خشک – ضخامت کف پا ) بیشتر باشد، خطر شوک وارده کمتر است و یا بالعکس.
• مدت تماس: تماس برق با بدن در مدت زمان بین 1 تا 3 ثانیه ممکن است توقف قلب و فوت مصدوم را همراه داشته باشد. در هر صورت چنانچه شخصی دچار برق گرفتگی شود و از ضایعات و عوارض ذکر شده در بالا جان سالم بدر برد، معمولاً بهبود کامل می‌یابد و عوارض ، نادر می‌باشد.
برای دریافت نمایندگی،کاتالوگ یا اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید
Tel: 0641-3229070 │ Fax: 0641-3222922│www.dez-arman-joya.com
محافظ - جان - پیشرفته - لامپ uv - لامپ uv - لامپ uv - لامپ uv - لامپ uv - لامپ uv - لامپ uv


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: ELG
ایمــیل:
تلفن:
06413229070
موقعیت: خوزستان
آدرس: خ سجاد نبش مومن پلاک 77 و 79
قیمت: تلفنی
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 168
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: ELG
در مـورد: سيستم محافظ جان پيشرفته، ELG
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

برو بالا
novintabligh.com