نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

پكيج جامع نرم افزارهاي مهندسي برق

این مجموعه شامل بهترین نرم افزارهای مهندسی برق می باشد كه بعضی از آنها در سایت های مختلف چندین هزار تومان در حال فروش می باشند كه شامل :
1- مجموعه نرم افزارهای CYME شامل:
1- PSAF نرم افزار محاسبات سیستم های قدرت
نرم افزار (PSAF (Power System Analysis Frame Work یكی از امكانات محاسباتی نرم افزار CYMEInternational برای انجام محاسبات سیستم های قدرت می باشد .
PSAF دارای مدولهای شبیه سازی مختلف برای انجام محاسبات گوناگون سیستم قدرت به شرح زیرمیباشد
•- PSAF - Flow محاسبات پخش بار
• - PSAF - Fault محاسبات اتصال كوتاه
• - PSAF – Motor Start محاسبات راه اندازی موتور
• - PSAF-STAB محاسبات پایداری گذرا
• - PSAF – Harmo محاسبات هارمونیكی
•- PSAF - LINE دیاگرام تك خطی

هر یك از مدولهای محاسباتی فوق از ویژگیهای محاسبات صنعتی ، قابلیت مدلسازی و تكنیكهای الگوریتم حل برخوردار می باشد كه PSAF را بعنوان یك ابزار محاسباتی قابل اطمینان برای تحلیل های مهندسی درآورده است .
مدولاریتی
یكی از ویژگی های مهم PSAF مدولاریتی آن است بدین گونه كه ساختار اصلی آن از مدولهای شبیه سازی مستقل تشكیل شده و كلیه مدولها از یك بانك اطلاعاتی مشترك استفاده می نماید .
مدولهای محاسباتی جدید میتوانند بسادگی به نرم افزار اضافه شوند در حالیكه اطلاعات و ساختار شبكه موجود بهمان شكل باقی مانده و قابل استفاده خواهند بود. در حقیقت ویژگی مدولاریتی نرم افزار PSAF را بعنوان نرم افزار قوی و قابل انطباق با نیازهای بهره برداری و طراحی سیستم های قدرت در آورده است .
تنوع و انعطاف پذیری
نرم افزار PSAF به اندازه كافی دارای قابلیت انطباق می باشد بگونه أی میتوان آنرا برای سیستم های قدرت سه فاز شركتهای برق و یا صنعتی بكار برد. با استفاده از بانك اطلاعاتی و انتخاب اطلاعات مناسب میتوان تجهیزات و كنترل كننده های وسیعی از شبكه را مدلسازی نمود. برای هر یك از تجهیزات با توجه به نوع مطالعه مورد نظر می توان بیش از یك مدل تعریف نمود. PSAF همچنین دارای قابلیت دریافت اطلاعات بصورت جدولی و یا گرافیكی می باشد .
ورود اطلاعات
•- PSAF دارای یك بانك اطلاعاتی یكپارچه برای كلیه اجزاء تجهیزاتی و كنترلی سیستم می باشد. این بانك بستر اطلاعاتی مشتركی را بوجود می آورد بطوریكه اطلاعات وارد شده برای هر مدول محاسباتی توسط سایر مدولها قابل استفاده می باشد .
• - برای هر یك از تجهیزات شبكه امكان مدلسازی گوناگون وجود دارد بطوریكه هر مدل اطلاعات خاص خود را نیاز دارد. چون اطلاعات و پارامترهای مشترك بین مدلها نگهداری می شود لذا از ورود تكراری اینگونه اطلاعات به بانك جلوگیری خواهد شد.
• - اطلاعات شبكه میتواند بصورت بهنگام (on-line)واز طریق دیاگرام تك خطی واردواصلاح شود.
• - اطلاعات می توانند بصورت جدولی و یا محاوره أی وارد شوند.
• - بین مدیریت پایگاه اطلاعاتی Dos با , CYMEDIT CYMBASE سازگاری وجود دارد.
• - قابلیت تبدیل فرمت اطلاعات صنعتی مانند IEEE به فرمت نرم افزار وجود دارد.
استفاده از اطلاعات نمونه ائی
در صورت عدم دسترسی به اطلاعات تفصیلی برای تجهیزات شبكه ، PSAF قادر است كه از اطلاعات تمونه ائی استفاده نماید. این توانائی بر اساس در نظر گرفتن تجارب وسیع شركتهای سازنده صنعت ایجاد گردیده است . همچنین PSAF برای محاسبه و استخراج اطلاعات دارای قابلیت می باشد .

2- نرم افزارCYMDIST– محاسبات و تحلیل شبكه های توزیع شامل امكانات زیر :
•- CYMDIST/MAP - مدول گرافیكی
•- CYMDIST/SOM مدول بهینه سازی عملیات كلید زنی
•- CYMDIST/HARMO تحلیل و ارزیابی هارمونیكی
•- CYMDIST/RAM تحلیل و ارزیابی قابلیت اطمینان
• - CYMDIST/CAM مدول تحلیل حوادث اضطراری
( همراه با آموزش جامع فارسی )

3- نرم افزارCYMTCC - نرم افزار هماهنگی تجهیزات و ادوات حفاظتی

4- نرم افزارCYM CAP – محاسبات ظرفیت كابلها


5- نرم افزارCYM GRD - محاسبات سیستم زمین پستها

2- نرم افزار CADY++ ELECTRICAL ENGINEERING :

این نرم افزار به منظور طراحی نقشه های مدارات فرمان و سیم كشی ساختمان و مدارات الكترونیكی و ... به صورت حرفه ای و استاندارد می باشد . دارای كتابخانه ای با بیش از 1900 سمبل از قطعات مدارات فرمان ، مدارات برق ، الكترونیك ، PLC ، پنیوماتیك ، هیدرولیك و ... می باشد ، كه می توان گفت در نوع خود یكی از قویترین نرم افزارها در این زمینه است . نرم افزار با آنكه طیف وسیعی از قطعات و مدارات الكترونیكی را پشتیبانی می كند و دارای چندین كتابخانه و امكانات مختلف می باشد ، ولی طراحی آن به گونه ای است كه هر شخصی می تواند به راحتی از آن استفاده كرده و نقشه های خود را در آن ترسیم كند . در حال حاضر بسیاری از مهندسین برق به منظور طراحی و رسم نقشه های خود از نرم افزار اتوكد استفاده می كنند ، كه به علت پیچیدگی و وقت گیر بودن این نرم افزار ، افراد زیادی نمی توانند از آن استفاده بكنند ! اما بوسیله نرم افزار CADY++Electrical هر شخصی می تواند با صرفه جوئی در وقت و هزینه خود ، نقشه ای حرفه ای و استاندارد را طراحی كند.

3- نرم افزار DIALUX :
این نرم افزار یكی از نرم‌افزارهای محاسبات روشنایی فنی Outdoor و Indoor می‌باشد كه محاسبات آن با توجه به روشهای مرسوم و فرمولهای پیشنهادی كه در استاندارد DIN توصیه گردیده انجام می‌پذیرد این موضوع باعث گردیده كه محاسبات و خروجی‌های این نرم‌افزار از دقت و كیفیت مناسبی برخوردار باشد، ضمن اینكه با استفاده از منوهای این نرم‌افزار به راحتی مشخصات نوری چراغهای روشنایی (lighting Fixture) شركتهای معتبر خارجی فعال در این صنعت را می‌تواند download كرد. در این نرم‌افزار علاوه بر واردكردن راحت موضوعات و مبلمان به نقشه‌ها و ایجاد تغییرات روی آن، بعد از محاسبات می‌توان شرایط نوری محیط را شبیه‌سازی كرد ضمناً این نرم‌افزار قابلیت Render كردن دارد.

4- نرم افزار Etap Power Station 4 :

نرم افزار Etap PowerStation نرم افزار قدرتمند، جهت تحلیل و آنالیز سیتمهای قدرت كه دارای كتابخانه داده ( Library) مناسبی برای انتخاب مشخصات و جزییات تجهیزات به كار رفته درتاسیسات الكتریكی است، این نرم‌افزار مطابق با استاندارد IEC تهیه گردیده و در بعضی از موارد مانند سیستم زمین از استانداردهای دیگر نیز مانند IEEE 80 استفاده نموده است، با كمك این نرم‌افزار تمام مطالعات سیستمی كه بر اساس استاندارد API RP540 انجام آن ضروری از جمله ، پخش بار، محاسبات اتصال كوتاه، هماهنگی بین رله‌های حفاظتی، بررسی شرایط راه‌اندازی موتورهای الكتریكی، بررسی هارمونیكی سیستم،..... قابل انجام است. ( همراه با ویدئو های آموزشی )

5- نرم افزار P.S.C.A.D:
این نرم افزار بسیار کمیاب می باشد. به شکلی که برخی سایت ها اقدام به فروش آن می کنند. این نرم افزار برای شبیه سازی حالت های پایدار و گذرا و دینامیکی سیستم های قدرت می باشد. ( همراه با آموزش كامل فارسی)

6- نرم افزار Electrical Calculations :

این نرم افزار مخصوص محاسبات الكتریكال است.مواردی كه در این نرم افزار میتوان محاسبه كرد عبارتند از:
محاسبات اتلاف جریان در شین های آلمینیومی و مسی ،محاسبات مربوط به موتورهای الكتریكی و راه اندازی آنها به صورت ستاره و مثلث یا به صورت راه اندازی نرم،محاسبات مربوط به اصلاح ضریب توان ،محاسبات مربوط به ترانسها اعم از اندازه ترانس یا ضریب تبدیل و رابطه های ولتاژ و جریان و ...
جالب است بدانید كه یكی از شرایط استخدام در شركت هایی نظیر مپنا تسلط به این نرم افزار می باشد.

7- نرم افزارProfiCAD
ProfiCAD آسان ترین و سریع ترین نرم افزاری است که شما می توانید با آن شماتیک و دیاگرام های الکترونیکی و الکتریکی را رسم کنید.این نرم افزار کتابخانه کاملا کاملی دارد و تمام نیازهای شما را بر آورده کند.

8- نرم افزار Portable MathMagic Pro v4.0.73 :
اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که با فرمولهای پیچیده ریاضی درگیر هستید و به دنبال راه حلی برای تایپ و نوشتن این فرمولها هستید برایتان MathMagic Pro را پیشنهاد میکنم. این ورژن از برنامه پرتابل است و میتوانید بر فلش مموری ذخیره کرده و هر جا که لازم داشتید بدون نصب استفاده کنید.

9- نرم افزار (lighting(simkar :
این نرم افزار بسیار كاربردی برای محاسبات روشنایی بكار می رود

10- نرم افزار Proteus 7.4 SP3:
نرم افزار پروتئوس با ابتكاری جدید وارد عرصه رقابتی نرم افزارهای برق و الكترونیك گردید. شبیه سازی كامل تراشه های قابل برنامه ریزی یك امتیاز فوق العاده برای این نرم افزار محسوب می شود. به غیر از شبیه سازی قطعات قابل برنامه ریزی(مانند میكرو ها و پرسسورها)، انواع لوازم جانبی كه معمولا با سیستم های كنترلی و هوشمند به كار میروند نیز در این نرم افزار تعبیه شده است. كاربر می تواند بدون نیاز به هیچ سخت افزاری برنامه مورد نظر را نوشته، مدار را با تمام جزئیات و به صورت كامل شبیه سازی نماید، ایرادیابی مدار را به صورت نرم افزاری و بدون اتلاف وقت و دغدغه های اتصالات سخت افزاری،‌انجام دهد و سپس PCB مدار را كشیده و دستگاه خود را با خیال راحت ارائه دهد .
علاوه بر این پروتئوس قابلیت شبیه سازی مدارهای آنالوگ و آی سی ها و لوازم معمول برقی را نیز دارد از این جمله می توان ابزار هایی مانند اسیلوسكوپ، سیگنال ژنراتور، نمایشگر ارتباط سریال، ارتباط SPI ، ایرادیابی حافظه های I2C و ... را نام برد .
همراه با آموزش نصب و محیط برنامه به زبا ن فارسی

11- نرم افزار
Transformer Calculation
3 نرم افزار كاربردی برای محاسبات ترانسفورماتور

12- نرم افزار Festo :
نرم افزاری برای شبیه سازی مدارات فرمان و قدرت به همراه فایل های ویدئویی مرتبط

13- نرم افزار Transmission line :
نرم افزاری برای طراحی و محاسبات خطوط انتقال

14- نرم افزار DWG TO Image :
نرم افزار بسیار كاربردی تبدیل فایل های اتوكد به تصویر بدون نیاز به نرم افزار اتوكد

15- نرم افزار Electromechanical system :
نرم افزاری برای طراحی مدارات فرمان و قدرت و هیدرولیك و ... میباشد

16- نرم افزار Home plan :
نرم افزاری كاربردی و آسان برای ترسیم پلان ساختمان

17- نرم افزار Voltage Drop Calculator:

نرم افزاری برای محاسبات كابل

18- مجموعه نرم افزارهای PLC :
1- نرم افزار SIMATIC Step 7 Professional
شرکت زیمنس برای سیستمهای اتوماسیون٬ سری PLC های S400-S300-S200(معروفترین و پر کاربردی ترین سری در ایران) را تولید کرده که برنامه ریزی و پیکربندی سخت افزاری این سری از PLC ها را میتوان با استفاده از نرم افزار SIMATIC MANAGER انجام داد.زبان برنامه نویسی مورد استفاده در این نرم افزار STEP 7 است که در حالت گرافیکی(استفاده از بلوکهای آماده موجود در برنامه) بسیار ساده نیز هست .
بیش از 90% از نقشه های موجود در صنعت(برنامه نوشته شده در (PLCبا دیاگرامهای LADER است که همانند کنتاکتها و رله ها در مدار های کنترل رسم میشوند.پس از برنامه نویسی در این نرم افزار با استفاده از قسمت SIMULATION نرم افزار میتوان برنامه نوشته شده را شبیه سازی کرده و در صورت وجود خطا آن را برطرف کرد. درنرم افزار SIMATIC MANAGER شما با تمامی سخت افزارهای موجود در یک PLC سر وکار دارید.از منبع تغذیه PLC تا مدلهای مختلف CPU ودیگر اجزاء PLC .
در این نرم افزار تمام ورودی و خروجی های) PLC مدولها) اعم از ورودی و خروجیهای آنالوگ و دیجیتال ٬مدول شمارشگر٬مدول وضعیت و... تعبیه شده که میبایست در صورت استفاده در نرم افزار پیکر بندی سخت افزاری شوند .
همراه با آموزش های كامل این نرم افزار به زبان فارسی

2- نرم افزار 6 LOGO Soft Comfort V:

شرکت زیمنس علاوه بر سری plcهای s7-200 که میکرو plc محسوب میشوند یک سری Logic Module به نام LOGO طراحی و به بازار عرضه کرده است که در واقع یک نوع میکرو PLC محسوب میشوند.جهت برنامه نویسی این سری دو روش در نظر گرفته شده است.
در روش اول برنامه از طریق کلیدهای موجود بر روی خود LOGO که شامل 4 کلید جهت نما و دو کلید ok و esc هستند برنامه را به روش fonction block بر روی صفحه نمایش lcd آن رسم کرده وسپس ذخیره و اجراء میکنیم.در یک سری از logo ها صفحه نمایشی وجود ندارد وبه وسیله نرم افزار LOGO!soft comfort برنامه ریزی این سری انجام میشود.کار با این نرم افزار ساده است.به این صورت که ابتدا طرح مورد نظر خودمان را به یکی از روشهای در نظر گرفته شده در برنامه که به نامهای LAD و FB شناخته میشوند پیاده سازی میکنیم. بلوکهای مورد نیاز در کتابخانه این نرم افزار به راحتی در دسترس هستند.بلوکها را در صفحه طراحی قرار داده و به روشی ساده که در نرم افزار در نظر گرفته شده بلوکها را به یکدیگر وصل میکنیم.پس از بستن طرح نوبت به شبیه سازی آن میرسد.در شبیه سازی برنامه میتوان مقادیر آنالوگ ورودی مانند دما ،زمان،وضعیتهای قطع و وصل بودن سوئیچها و .... را به راحتی هر چه تمامتر شبیه سازی کرد.پس از شبیه سازی و حصول نتیجه مطلوب نوبت به انتقال برنامه به logo میرسد که به وسیله یک کابل سریال یا usb مخصوص logo این کار امکان پذیر است.با انتقال برنامه میتوان تست آنلاین را نیز انجام داد.به این صورت که وضعیت و مقادیر جاری logo در حین RUN شدن در نرم افزار نیز نمایش داده میشود. از امکانات دیگر این نرم افزار میتوان گفت که دو طرح کشیده شده به روشهای LAD و FB را میتوان به یکدیگر تبدیل کرد.همچنین در این نرم افزار طرحهای شما به صورت فایلهایی از نوع pdf-gif یا jpeg قابل ذخیره هستند.
به همراه آموزش كامل فارسی

3- LOGO! SOFT V3.0
نرم افزار شبیه ساز لوگو بصورت لوكال

4- نرم افزار ZEN :
میكرو PLC شركت امرون همراه با آموزش كامل فارسی

5- نرم افزار OMRON PLC SIMULATOR

6- نرم افزار PLC LADDER SIMULATION

7- آخرین ورژن نرم افزار plc delta

8- نرم افزار win pro ladder

9- نرم افزار شبیه ساز S7-200


19- مجموعه نرم افزارهای محاسبات ریاضی

20- دیكشنری تخصصی McGraw-Hill Dictionary of Engineering

21- فیلم آموزشی برق صنعتی

22- آموزش جامع نرم افزار eplan

23- آموزش جامع طراحی برد مدارات چاپی ( PCB)

24- بهمراه

مباحث و قوانین و استاندارد های صنعت برق شامل :


1- نشریه 110 ( مشخصات فنی عمومی و اجرایی تاسیسات برقی كارهای ساختمانی (2 جلد) )
2- نشریه 440 (مشخصات فنی عمومی و اجرایی پست ها . خطوط فوق توزیع وانتقال پایه های خطوط هوایی انتقال نیرو )
3- دستورالعمل اجرای سیستم اتصال زمین تاسیسات وشبكه های شركت توزیع نیروی برق
4- استاندارد جامع مهندسی و طراحی خطوط انتقال نیروی برق ایران
5- استاندارد پست های فوق توزیع (33) 20 / 132 کیلوولت معمولی
6- استاندارد شینه افزار پست های 63 و 132 کیلوولت
7- استاندارد سیستم وتابلوهای کنترل پست های 63 و 132 کیلوولت
8- استاندارد تله های موج سطح ولتاژ 63 و 132 کیلوولت
9- استاندارد کلیدهای ولتاژ بالا خود ایستا از نوع SF6 72.5 و 145 کیلوولت
10- استاندارد اینترفیس پست های (33) 20 / 132 کیلوولت با سیستم دیسپاچینگ
11- استاندارد پست های 20 / 63 کیلوولت
12- استاندارد طرح پست های فوق توزیع فیوز دار و کم کلید
13- استاندارد طرح های پایه برای پست های چند طبقه فوق توزیع مورد استفاده در شبکه داخل شهری
14- گزارش فنی مشخصات و خصوصیات انرژی الکتریکی
15- استاندارد صنعت برق ایران
16- استاندارد یراق آلات خطوط 400 کیلوولت ایران
17- استاندارد یراق آلات خطوط 230 کیلوولت ایرن
18- استاندارد یراق آلات 63و 132 کیلوولت
19- استاندارد ترانسفورماتورهای جریان
20- استاندارد ترانسفورماتورهای ولتاژ
21- استاندارد ترانسفورماتور ولتاژ اندوکتیو
22- استاندارد ترانسفورماتورهای جریان گازی
23- استاندارد ترانسفورماتورهای اندازه گیر جریان
24- مشخصات استاندارد برای ترانسفورماتورهای قدرت 20(33) / 132 / 230 کیلوولت
25- مشخصات استاندارد برای ترانسفورماتورهای قدرت 20(33) / 63 / 230 کیلوولت
26- راهنمای فنی مدیریت انرژی
27- نشریات 374 و 375 (مشخصات فنی عمومی و اجرایی خطوط توزیع برق هوایی و کابلی و پستهای توزیع هوایی وزمینی 20 و 33 کیلوولت
28- نشریه 195 (مشخصات فنی عمومی و اجرایی روشنایی راه های شهری)
29- استاندارد و آیین کار سیستم های حفاظت کاتدی
30- استاندارد طراحی بهینه پست های 230 و 400 کیلوولت
31- مقررات ملی ساختمان مباحث 1 و 2 و 12 و 13 15
32- آیین نامه ایمنی تاسیسات الکتریکی ساختمان ها
33- استاندارد تابلوهای مورد استفاده در شبکه های توزیع
34- استاندارد اجرایی پست های توزیع زمینی 11 کیلوولت
35- استاندارد اجرایی پست های توزیع زمینی 20 کیلوولت
36- استاندارد اجرایی پست های توزیع زمینی 33 کیلوولت
37- استاندارد راکتورهای مورد استفاده در شبکه های توزیع
38- استاندارد کات اوت فیوزهای 11 و 20 و 33 کیلوولت
39- استاندارد برقگیرهای اکسید فلزی برای سیستم های با ولتاژ 20 و 33 کیلوولت
40- استاندارد تابلوهای مورد استفاده در شبکه توزیع
41- استاندارد مشخصات فنی ترانسفورماتورهای روغنی توزیع
42- استاندارد سیستم اتصال زمین شبکه های توزیع
43- استاندارد روشنایی معابر
44- استاندارد ترانسفورماتور ولتاژ خازنی
45- استاندارد ترانسفورماتورهای جریان از نوع روغنی
46- استاندارد کابل های مورد استفاده در شبکه های توزیع
47- استاندارد تجهیزات بانک های خازنی 20 و 33 کیلوولت
48- استاندارد و آیین نامه سیم کشی ساختمان های مس*****ی و تجاری و صنعتی
49- استاندارد تراسفورماتورهای ولتاژ 20 و 33 کیلوولت برای نصب در سلول های تمام بسته فلزی
50- استاندارد ترانسفورماتورهای جریان 20 و 33 کیلوولت برای نصب در سلول های تمام بسته فلزی
51- استاندارد خطوط توزیع هوایی
52- استاندارد معیارهای طراحی و مهندسی دودکش نیروگاه های بخاری و سیکل ترکیبی
53- استاندارد رنگ و پوشش تجهیزات صنعت برق اندازه گیری سطوح و برآورد هزینه

به همراه نمونه سوالات آزمون های نظام مهندسی و سوالات استخدامی وزارت نیرو

این مجموعه ارزشمند را همراه با پست پیشتاز رایگان در اختیار شما قرار می دهم
برای گرفتن شرایط خرید ایمیلی تحت عنوان ( شرایط خرید) به ایمیل زیر بفرستید یا با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

پكیج جامع نرم افزارهای مهندسی برق - پلان های اجرایی - انواع کابل های برق - راههای جلوگیری از اتلاف انرژی در ساختمان - انواع کنترل دسترسی ها - استخدام فنی و حرفه ای - راههای جلوگیری از اتلاف انرژی در ساختمان - استخدام نیروگاه برق - راههای جلوگیری از اتلاف انرژی در ساختمان - استخدام فنی و حرفه ای


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: مصطفي معبودي
ایمــیل:
تلفن:
09112150670
موقعیت: مازندران
آدرس:
قیمت: 10000 تومان
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 567
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: مصطفي معبودي
در مـورد: پكيج جامع نرم افزارهاي مهندسي برق
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

برو بالا
novintabligh.com