نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

شرکت گسترش نيروگاههاي ديزلي ويسمن(ديزل ژنراتور)

دیزل ژنراتور ویسمن

شرکت گسترش نیروگاههای دیزلی ویسمن ، در حوزه فروش و خدمات پس از فروش موتور ژنراتورهای تولیدی شرکتهای Cummins power انگلستان وElcos ایتالیاو Waukesha امریکا، Guascorاسپانیا، فعالیت دارد.
این شرکت زیر مجموعه شرکت پارسیان تابلو تجهیز محسوب میشود که خود تولیدکننده تابلوهای برق صنعتی است و در سال 85 با هدف ارائه خدمات تخصصی در بخش ماشین های موتور ژنراتور تاسیس و در زمینه ارائه خدمات فنی و مهندسی برق و قدرت فعالیت دارد.
شرکت گسترش نیروگاههای دیزلی ویسمن،با آگاهی کامل از نقش و اهمیت منابع برق و قدرت در اقتصاد یک کشور، و نیاز به تداوم و تامین مستمر جریان برق در مراکز صنعتی و تجاری، با فعالیت در زمینه تامین و عرضه موتور ژنراتورهای تولیدی شرکتهایCummins power انگلستان و Elcos ایتالیاو Waukeshaامریکا، Guascorاسپانیا، که دارای قدرت بالا و کیفیت قابل توجه در صنعت تولید دیزل ژنراتور وموتور ژنراتورهای گاز سوز هستند، گام های ارزشمندی را در خدمت به صنایع گوناگون کشور برداشته است.
در همین راستا، شرکت گسترش نیروگاههای دیزلی ویسمن، معماری تخصصی خود را به گونه ای بنا نهاده که امکان مدیریت این موارد و ارتقای سطوح تکنیکی سیستمهای برق و قدرت، به صورت بلادرنگ و به شکل بسیار موثر و کارآمد فراهم گردد.
شرکت گسترش نیروگاههای دیزلی ویسمن بعنوان یکی از فعالین فروش و خدمات پس از فروش موتور ژنراتورهای تولیدی شرکتهای Cummins power ،و Elcos Waukesha، Guascor ، با بهره گیری از کادری متخصص و آموزش دیده ، که از تجارب بسیاری در شرکتهای مادر بهره مند شده اند، مجموعه خدمات کامل مهندسی فروش و خدمات پس از فروش خود را در زمینه تامین و عرضه دیزل ژنراتور و موتور ژنراتور گاز سوز به مشتریان خود عرضه می دارد.
تمامی واحدهای تجاری و صنعتی به انرژی الکتریکی وابسته اند. موضوع بسیار مهم در مورد این انرژی کیفیت و قابل اطمینان بودن منابع انرژی است. زیرا این دو عامل اکثر مواقع تمامی شاخه های اقتصادی را تحت تاثیر قرار می دهد. با توجه به هزینه های بسیار بالای پیامدهای ناشی از مشکلات برق در مرکز صنعتی و تجاری ضرورت تداوم جریان برق و یا عملکرد دستگاههای خاص در موقعیتهای خاص، استفاده از موتور ژنراتورها را برای تامین برق توجیه پذیر می گرداند.
انواع موتور ژنراتورهای موجود در شرکت گسترش نیروگاههای دیزلی ویسمن عبارتند از:
• موتورژنراتورهای دیزلی
• موتورژنراتورهای گاز سور
موتور ژنراتورهای موجود در شرکت گسترش نیروگاههای دیزلی ویسمن، از بهترین شرکتهای تولیدکننده موتور ژنراتور در سراسر دنیا تامین میشود.شرکتهایی چون شرکتهای Cummins power انگلستان و Elcos ایتالیاو Waukesha امریکا، Guascor اسپانیا، که بسیار در زمینه تولید انواع دیزل ژنراتور و موتورژنراتور گاز سوز موفق عمل کرده اند.


شرکت گسترش نیروگاههای دیزلی ویسمن، با آگاهی از جایگاه خدمات مشتریان، با هدف کمک به افزایش کارایی و بهره وری، مجموعه خدماتی را فراخور نیاز صنایع گوناگون تحت عنوان خدمات پس از فروش و در قالب خدمات گارانتی، تعمیرات و نگهداری و پشتیبانی فروش به خریداران خود عرضه می کند.این شرکت با تکیه بر توان مهندسان ایرانی کار تامین خدمات پس از فروش و سرویس و نگهداری دیزل ژنراتورهای عرضه شده را به شکل 24 ساعته به عهده دارد.شرکت ویسمن، با بکارگیری تیم های فنی متشکل از مهندسین و تکنسین های با تجربه و دوره دیده در کمپانی های مادر ، جهت پشتیبانی مشتریان ، به شکل برنامه ریزی شده اقدام مینماید.
مجموعه خدمات پس از فروش را مشتمل بر موارد ذیل ارائه می کند:
1. انعقاد قراردادهای سرویس و نگهداری دوره ای: شرکت ویسمن جهت حفظ کیفیت و سرعت کاری پروژه ها، اقدام به عقد قراردادهای سرویس و نگهداری دوره ای دستگاههای دیزل ژنراتور با شرکت های مختلف نموده است که در حال حاضر شرکت های بسیاری از این خدمات بهره مند می گردند.
2.نصب و راه اندازی اولیه: راه اندازی و آغاز اولیه دیزل ژنراتور به صورت رایگان بر عهده شرکت ویسمن خواهد بود. نصب دیزل ژنراتورو هزینه های نصب پس از بازدید و ارزیابی سایت اعلام می گردد.
3.ارائه مدارک دستگاه: ارائه مدارک تحویلی به همراه دستگاه شامل دفترچه نگهداری دیزل ژنراتور و یا موتور ژنراتورهای گاز سوز ، دفترچه گارانتی، نقشه موتورخانه، نقشه تابلو برق و جداول سرویس و نگهداری به مشتریان است .
4.ضمانت و گارانتی: شرکت ویسمن کلیه دیزل ژنراتور و یا موتور ژنراتورهای گاز سوز خود را برای مدت زمان هجده ماه ویا 2000 ساعت مطابق مندرجات دفترچه گارانتی و شرایط کارکرد استاندارد کارخانجات سازنده ضمانت می نماید.
1. رفع عیوب و نارسایی: در صورت ایجاد هر گونه اشکال در کار دیزل ژنراتور و یا موتور ژنراتورهای گاز سوز در کمتر از 24 ساعت (در استان تهران)و 72 ساعت (در سایر استانها) تیم فنی ویسمن در محل حاضر شده و به رفع آن اقدام خواهند کرد.
2. ارائه خدمات الکترونیکی :شرکت ویسمن، همچنین در راستای توسعه خدمات مشتریان و به منظور کاهش زمان، تسهیل در خدمات و پشتیبانی بهتر مشتریان، اقدام به راه‌اندازی این پایگاه الکترونیکی نموده است تا بخشی از خدمات خود را نیز بطور آنلاین ارائه کند. مشتریان می توانند تقاضاهای خرید خود را به منظور اخذ استعلام قیمت دیزل ژنراتور و یا موتور ژنراتورهای گاز در بخش ارسال سفارش آنلاین ارسال نمایند.شرکت ویسمن وارد کننده و توزیع کننده تخصصی دیزل ژنراتورهای کامینز کوبله انگلستان و ایتالیا .
ساخت تابلو سنکرون و امرجنسی و توزیع(

وارد کننده دیزل ژنراتورهای کمپانی ELCOS ایتالیا در ایران
وارد کننده دیزل ژنراتورهای کوپله ( CUMMINSPOWER ) انگلستان
ژنراتور های گاز سوز Gas Powered Generators
وارد کننده دیزل پرژکتورهای tecnogen ایتالیا( برجکهای روشنایی) Lighting Tower
امرجنسی دستگاههای دیزل ژنراتور همرا با سنکرون و پارالل بر اساس نوع کاربری برای کاهش هزینه برق مصرفی

( دیزل ژنراتور ویسمن )

دیزل ژنراتور ژنراتور گازسوز تابلو برق - اقتصاد مدیریت - با نقشه ایران


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: حسین شمس
ایمــیل:
تلفن:
02616605531 02616605527
موقعیت: کرج
آدرس:
قیمت:
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 59
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: حسین شمس
در مـورد: شرکت گسترش نيروگاههاي ديزلي ويسمن(ديزل ژنراتور)
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:
ارسال به ايميل
ارسال به صندوق پيامها

برو بالا
novintabligh.com