نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

شركت توليدي صنعتي زرين حك

مقدمه :
متخصصین شركت تولیدی صنعتی زرین حك موفق به ساخت و تولید دستگاه كاهش مصرف برق كاملا هوشمند برای اولین بار در ایران دارای 25 برنامه كاربردی شده اند توضیحات این دستگاه به شرح ذیل می باشد .
هر دستگاه یا مصرف کننده ای دارای یک توان غیر مفید (راکتیو )یا تلفات انرژی است.یعنی تمام انرژی که به دستگاه وارد می شود, به کار مفید تبدیل نمی شود.
امروزه دستگاه هایی مدرنترو با صرفه تر هستند، که توان غیر مفیدکمتر و راندمان بالاتری داشته باشند .
انرژی خروجی + تلفات = انرژی ورودی
یکی از راه های بالا بردن راندمان و جلوگیری از اتلاف انرژی ,استفاده از دستگاه کاهش مصرف برق است. این دستگاه که به نام تجاری Power Bank (PB) معروف است,به هیچ وجه موجب پایین آمدن کارایی دستگاه نمی شود بلکه با جلوگیری از اتلاف انرژی و پایین آوردن نیاز به توان راکتیو مقدار مصرف برق را کاهش و راندمان را افزایش می دهد.
PB فقط اجازه ی عبور مقدار انرژی مورد نیاز هر دستگاهی را می دهد . و از ارسال انرژی مازاد بر نیاز جلوگیری می کند.
همچنین PB دارای خاصیت تثبیت و ذخیره ی انرژی است که باعث افزایش طول عمر وسایل برقی می شود.این به آن معناست که دیگر لازم نیست برای هر دستگاه یک محافظ تهیه کنید چون PB از تمام وسایل الکترونیکی محافظت میکند.
PB کاملا هوشمند است و دارای 25 برنامه ی کارکرد می باشد. انتخاب هر حالت توسط میکروکنترلر دستگاه با توجه به شرایط موجود انتخاب می شود. به طور مثال در شرایط بحرانی PB از مدار خارج می شود و به حالت آماده بکار در می آید.PB دارای سنسورهایی از جمله :ولت متر,آمپر متر,دماسنج, حسگر نور, حسگر امنیت دستگاه و... می باشد که با توجه به شرایط حسگرها,تصمیم گیری می کند.
نکته: باید توجه داشت که PB در مرحله ی اول یک مصرف کننده است لذا باید در انتخاب دقت شود. به طور مثال در مکانهای کم مصرف باید از دستگاه مدل پایین تر استفاده شود, در غیر این صورت نتیجه ی مطلوب حاصل نمی شود.
PB بیشترین راندمان را در دریافت کنندهای القایی دارد (موتور,پمپ,ترانس فورماتور,لامپهای فلورسنت و... ) در نتیجه راندمان برای هر مصرف کننده متفاوت است.به طور مثال برای دریافت کنند های القایی, بیشترین و برای هیترها کمترین راندمان را دارد.
نصب :
نصب دستگاه بسیار ساده است به این صورت که دوشاخه ی دستگاه را به نزدیکترین پریز برق به کنتورمتصل و کلید را روشن کنید.بهتر است که PB روی سطح صاف قرار گیرد و پانل LCD در معرض دید کاربر باشد تا در صورت بروز مشکل,مطلع شوید.
مدلهای Power Bank:
PB دارای 3 مدل تک فاز و 2 مدل سه فاز می باشد ولی با مراجعه به نمایندگی های فروش و اعلام شرایط محل استفاده ی دستگاه,می توانید از ورژنهای سفارشی که بهترین راندمان را برای محل مورد نظر به ارمغان می اورد,استفاده کنید. (ورژنها سفارشی,صرفا برای محل مورد نظر طراحی و ساخته می شود و راندمان بین 40% تا 80% دارند)
مشخصات فنی :
ولتاژ کاری :110 تا 450 ولت 50/60 Hz
رطوبت محل نصب: 10% تا 75%
دمای محل نصب : 15- تا 60 درجه ی سیلسیوس
نکات ایمنی :
دوشاخه ی دستگاه را محکم باید به پریز برق متصل کنید و فاقد هرگونه لقی باشد.
هرگز دستگاه را با سیم رابط به برق متصل نکنید.
دستگاه را دور از دسترس اطفال و تابش مستقیم خورشید نگه دارید.
این دستگاه قادر به ذخیره ی برق است.برای جلوگیری از خطر برق گرفتگی,پس از بیرون کشیدن دوشاخه به مدت 3 دقیقه به دستگاه و دوشاخه دست نزنید.

از ضربه زدن,تکان دادن و باز کردن دستگاه جدا خوداری نمایید,
بدلیل اینكه :
1. در صورت باز شدن دستگاه حسگر امنیتی فعال شده و دستگاه از کار می افتد.این حالت تا زمانی ادامه دارد که کد بازگشایی توسط نمایندگی های مجاز روی دستگاه پرگروام شود.
2. خطر برق گرفتگی (احتمال ذخیره ی برق تا چند روز در PB خاموش وجود دارد)
3. اگر نرم افزار و میکرو کنترلر دستگاه آسیب ببیند, قابل تعمیر نیست.
4. از حالت ضمانت خارج می شود.
ویژه گیهای دستگاه
1- دستگاه pb كاملا هوشمند و دارای 25 برنامه كاركرد می باشد
2- PB توسط نمایشگر LCD تمام حالات و شرح كاركرد را به مصرف كننده اطلاع می دهد تا در صورت بروز هرگونه مشكل كاربر مطلع و اقدامات لازم را انجام دهد .
3- PB در صورت هرگونه مشكل از مدار خارج می شود و از بروز خطرات احتمالی جلوگیری می كند .
4- PB كنترل دیجیتال است و دارای 5 سنسور می باشد كه این خاصیت نسبت به دستگاههای مشابه متمایز می سازد
5- PB دارای سنسور حرارت سنج است ، در صورت گرم شدن غیر مجاز دستگاه به حالت آماده بكار در می آید و از مدار خارج می شود ولی در نمونه مشابه ( آنالوگ ) احتمال انفجار خازن وجود دارد .
6- PB دارای كلید قطع و وصل می باشد كه به كمك سیستم امنیت خودكار احتمال برق گرفته گی یا شوك دوشاخه دستگاه را از بین می برد .

لیست قیمت تك فاز PB
PB 1 PB2 PB3
550000 R 950000 R 1450000 R
لیست قیمت سه فاز PB =
PB 31 PB 32 =
3000000 5000000 =
PB1 New PB2 New PB3 New
800000 1100000 1500000
در ورژن جدید قابلیت آپدیت دارد و زمان سرویس به كاربر اعلام می كند

برای اطلاعات بیشتر قبل خرید با كارشناس فنی مشورت نمایید
09173395099
شركت تولیدی صنعتی زرین حك - شیراز – سیمتری سینما سعدی – ساختمان گلبهاری – 07112335294-09127753602
دستگاه كاهش دهنده مصرف برق تمام هوشمند - راههای جلوگیری از اتلاف انرژی در ساختمان - راههای جلوگیری از اتلاف انرژی در ساختمان - راههای جلوگیری از اتلاف انرژی در ساختمان - راههای جلوگیری از اتلاف انرژی در ساختمان - راههای جلوگیری از اتلاف انرژی در ساختمان - راههای جلوگیری از اتلاف انرژی در ساختمان - راههای جلوگیری از اتلاف انرژی در ساختمان - راههای جلوگیری از اتلاف انرژی در ساختمان - کلید و پریز


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: zarrinhak
ایمــیل:
تلفن:
07112335294
موقعیت: فارس
آدرس: شياز
قیمت: بسته به نوع دستگاه
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 14
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: zarrinhak
در مـورد: شركت توليدي صنعتي زرين حك
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

برو بالا
novintabligh.com