نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

هميار صنعت تامين کننده انواع کليد هاي مينياتوري

عرضه و فروش انواع کلید مینیاتوری تک فاز ،دو فاز،سه فاز،فاز و نول در تیپ های مختلف ،انواع کنتاکتور ،کلید اتوماتیک تک فاز و سه فاز،کلید حرارتی ،کلید اضافه بار،کلید اتوماتیک کامپکت و هوایی،ترمینال ریلی،کلید محافظ جان و انواع کمکی


از آنجا که کلید فیوزهای مینیاتوری به عنوان یکی از قطع کننده های مدار امروزه در بیشتر خانه ها و دستگاههای حساس جهت محا فظت وایمنی افراد و دستگاههای حساس جهت محا فظت و ایمنی افراد و دستگاهها درمقابل جریانها ی هجومی و اتصال کوتاه به کار می روند.
در این میان عده ای با استفاده از این نیازو بهره گیری از نام شرکت های معتبر نسبت به ارایه نمونه های
غیر استاندارد و تقلبی این تجهیزات اقدام نموده اند که خدشه ای به تولید سرانه ملی و باعث تهدید ایمنی جانی و مالی مصرف کنند گان این کالا شده است.
ساختار:
1. پوسته :
که کلیه قسمتهای دیگر درون آن قرار می گیرد و باید از مواد عایق و غیر قابل شعله ور شدن باشد که بطور معمول از با کالیت یا پلی آمید می باشد. در نوع غیر استاندارد آن از مواد ترموپلاست تهیه می شود که مقاومت مناسب در مقابل حرارت ناشی از جرقه را ندارد که دارای بوی خاصی است که میتوان آن را از نوع دیگر مقایسه نمود.
2.مگنت:
مگنت از سیم پیچ و تیغه پهن متصل به انتهای سیم پیچ مگنت و شیار های اتصال لولا یی و هسته مرکزی تشکیل شده است و در برابر اتصال کوتاه واکنش نشان می دهد و باعث قطع کلید میشود.در کلید فیوز های استاندارد هر جریان نامی مگنت خاص خود را دارد در حالی که در انواع غیر استاندارد برای آمپراژ های مختلف از یک نوع مگنت استفاده می شود.
3.شاسی کلید:
وسیله ای برای قرار دادن کلید فیوز های مینیاتوری در حالت قطع و وصل می باشد .
4.بی متال:
رله اضافه بار به کار رفته در کلید فیوزهای مینیاتوری یک بی متال است که در زمان تولید بوسیله یک پیچ آمپر دقیق آن تن ظیم و توسط کارخانه لاک می شود.این رله کار قطع مدار را در برابر اضافه بار بر عهده داردکه در نوع غیر استاندارد این قطعه اصلا وجود ندارد.
5. جرقه گیر:
که از صفحات فلزی موازی هم تشکیل شده است که توسط لایه های عایق از هم جدا شده اند و در زمان قطع با تقسیم جرقه به جرقه های کو چک از جرقه های خطرناک و ایجاد صدای زیاد جلوگیری می کند.
6. فنرها و اتصالات:
این اجزا باید از توان مکانیکی و ساختار ویژهای بر خور دار باشند و در برابر زنگ زدگی مقاوم باشد
7. ترمینال ها :
که باید ضد زنگ و باید طوری طراحی شود که هادیها براحتی در آن قرار گیرند


مسئول فروش: امید گیدانیان
تلفن : 33947756
همراه : 09122178478
ایمیل : g.gidanian@gmail.com
آدرس : میدام امام خمینی ابتدای لاله زار جنوبی پاساژ بازار صنعت شماره 7/3


کلید مینیاتوری تک فاز ،دو فاز،سه فاز،فاز و نول ،کنتاکتور ،کلید اتوماتیک تک فاز و سه فاز،کلید حرارتی ،کلید اضافه بار،کلید اتوماتیک کامپکت ،کلید اتوماتیک هوایی،هوایی،ترمینال ریلی،کلید محافظ جان ،انواع کمکی


کلید مینیاتوری تک فاز - دو فاز - سه فاز - فاز و نول - کنتاکتور - کلید اتوماتیک تک فاز و سه فاز - کلید حرارتی - کلید اضافه بار - کلید اتوماتیک کامپکت - کلید اتوماتیک هوایی


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: Sina Darimani
ایمــیل:
تلفن:
02133947756
موقعیت: تهران
آدرس: میدام امام خمینی ابتدای لاله زار جنوبی پاساژ بازار صنعت شماره 7/3
قیمت:
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 4


 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: Sina Darimani
در مـورد: هميار صنعت تامين کننده انواع کليد هاي مينياتوري
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:
ارسال به ايميل
ارسال به صندوق پيامها

برو بالا
novintabligh.com