نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

شرکت پارس ابزار شرق

دستگاه حمام شستشوی قطعات آزمایشگاهی و صنعتی به روش آلتراسونیک
مقدمه:
مهندسی آلتراسونیک عبارت است از کاربرد امواج مکانیکی- صوتی با فرکانسی بالاتر از حد شنوایی انسان. شنوایی انسان در محدوده فرکانس 10dHz الی 20dKHz می باشد. امروزه از لغت مگاسونیک برای امواج با محدوده فرکانسی بالاتر از 1000dKHz استفاده می شود. یکی از کاربردهای مهم امواج آلتراسونیک، استفاده از ضربه ناشی از کاویتاسیون ایجاد شده توسط آن در فرآیند شستشوی آلتراسونیک می باشد. اصول کلی این روش مبتنی بر غوطه وری قطعات مورد نظر در یک مایع واسطه می باشد که این مایع، توسط یک مولد امواج آلتراسونیک با فرکانس و شدت بسیار بالایی مرتعش شده و هنگامی که کاویتاسیون به وجود آمده، عمل شستشو و پاک کردن قطعه را انجام می دهد.

دستگاه Ultrasonic Cleaner ساخت سویس و انگلستان و ایتالیا Liarre با کارایی بالا همراه با تنظیم درجه حرارت محلول و تنظیم زمان استفاده.
استفاده از امواج مافوق صوت بدلیل خواصی كه دارند بعضا كاربردهای متنوع و جالبی دارند. دستگاه پاك كننده التراسونیك با استفاده از امواج ما فوق صوت ذرات چربی و آلودگی هایی را كه روی سطح جسم قرار گرفته جدا كرده و جسم را پاك می كند. یك سیستم پاك كننده التراسونیك شامل 3 قسمت اصلی است: منبع تغذیه، ترانسدیوسر (پیزوالكتریك) و محفظه، اعمال سیگنال ورودی از منبع تغذیه به یك پیزوالكتریك ، باعث ارتعاش آن شده و انتقال این نوسان ازجداره محفظه به مایع درون آن می تواند مولكول های مایع را تحت تاثیر قرار داده و پدیده كاویتاسیون را به وجود آورد. كاویتاسیون نتیجه ضربان در فرایند شستشو التراسونیك است كه با تغییر فركانس ورودی منبع تغذیه پدیدار شده و می تواند تاثیرات مختلفی روی جسم مورد شستشو بگذارد.
مزیتهای اجرای این سیستم شستشو
تمیزی نسبتا كامل، سرعت شستشوی فوق العاده زیاد، همزمانی شستشوی قطعات زیاد با هم، قابلیت شستشوی قطعات و مواد با مقاومت سطحی گوناگون، كاهش فوق العاده زیاد هزینه شستشو، مصرف كمتر مواد حلال و شوینده و مهم تر از همه، ضرر كمتر برای محیط زیست از مزیتهای اجرای این سیستم شستشو می باشند.


تلفن: 22312260 و 26312812
ایمیل: eptools@gmail.com
eptools@engineer.com
همراه: 2577905-0912
www.eastparstools.ir
فاکس: 22308669
- starsonic - Liarre - حمام آلتراسونیک - شستشوی آلتراسونیک - Ultrasonic Bath - Ultrasonic cleaner - فرکانس


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: شهاب اقبال احمدی
ایمــیل:
تلفن:
26312812
موقعیت: تهران
آدرس: تهران
قیمت:
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 93
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: شهاب اقبال احمدی
در مـورد: شرکت پارس ابزار شرق
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

آگهي هاي اين شخص

ُSpin Coater & Dip Coater


شرکت پارس ابزار شرق ارائه کننده دستگاه Spin Coter و Dip Coater جهت آزمايشگاهها جهت دريافت اطلاعات با ما تماس بگيريد تلفن : 22312260 و 26312812eptools@gmail.comفاکس:22308669 ...

تهران - 09/22


برو بالا
novintabligh.com